PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TiKToK hakkinda ne düsünüyorsunuz?

MEGAbond
01 Mayıs 2022, 03:18
evet arkadaslar,,ne diyonuz :rolleyes:

Rookie
01 Mayıs 2022, 10:23
Ne desem bilmiyorumki.
Çok çoook kaliteli esprilerin yapıldığı bir platform. Kendini geliştirmek isteyenler TiK ToK ta daha fazla vakit geçirmeliler.

atsiz77
01 Mayıs 2022, 10:34
Benim kendi düşüncem paylaşımların 80% gereksiz 20% güzel şeyler oluyor.
Olmasa olur boş vakit geçiriyorsun orda.

cenk1978
01 Mayıs 2022, 11:04
Ben kullanmiyorum ama Cevremde kullananlar var ve onlardan gördügüm , Tiktok Gerizekali insanlari ortaya cikardi.

fantoma
01 Mayıs 2022, 12:04
Arasıra bende giriyorum.
Eğlenceli videolar var.
Takip ettiğim kişiler var.
Ama faydalanacağımız hiç bir şey malesef yok...

Mesut64
01 Mayıs 2022, 12:15
Cok nadir de olsa güzel seyler bulunuyor ama, cogu sacma sapan seyler.
Ben genelde manzara türü paylasimlara takiliyor ve paylasiyorum, cevremde begenen cok var.

bambumbam
01 Mayıs 2022, 12:34
INsani YOldan cikartan bir App bana göre
COk kiziyorum

Gereksiz de

"TikTok'ta bir kullanıcı, canlı yayın esnasında uyudu.

Çobanlık yapan kullanıcının açtığı canlı yayında yalnız kalan koyunu 12 bin kişi izledi."

https://www.gazeteduvar.com.tr/coban-canli-yayinda-uyudu-tiktoktaki-koyunu-12-bin-kisi-izledi-video-1562212

Birbey 3.0
01 Mayıs 2022, 15:43
Sirf Face'im war. Baskada sosyal medya bence gereksiz.

dedebar2017
01 Mayıs 2022, 15:50
bos insanlarin bos vakit gecirmek istedigi aptalca bir platform. ögretici videolar cok nadir ciksada bir dakika ile kisitli oldugu icin oda cok gereksiz. sanirim youtube hala bir seyler ögrenmek isteyenler icin hala en basi cekiyor. elon musk twitter i aldi bakalim nasil bir gelisme olacak twitter de. özetle coluk cocugu uzak tutmak istedigimiz bir app tiktok.

smeilet
01 Mayıs 2022, 17:14
Bende WhatsApp ten başka birşey yok.Başkasına ihtiyacim da yok.

Nuri1849
02 Mayıs 2022, 08:26
Vaktiniz bol ise önemli bir program. Zira insanın vakit öldürmesine 1e1

mxm
02 Mayıs 2022, 16:40
Kullanimini bilincli yapilmazsa cöplügü seyrettiren ama her sacma sapan seye like atmaz da belli bir taktikle özenle hareket edersen sosyal medyanin en saglam calisan algoritmasina sahip. Benim yanimda ayni anda tiktok baktigim bir cok kisi benim özel bir hesabim var saniyorlar, alakasi yok, ucuz esprileri es gecen biriyim, kalite ariyorum.
Baslangicta ilk basladigimda dünyanin gerizekalilarla doldugu hissine kapilmistim, tam deinstall yapacaktim vazgecmistim, arasira baka baka durum zamanla düzeldi. Dünya kadar bilgiye ulastim sahsen, daha cok hayvanlar hakkindaki videolara bakiyorum zaten, bazen hayvanlarin insanlardan daha akilli olduklari hissine kapiliyorum, hangi hayvan olursa olsun fark etmiyor.

Benim kullanim tavsiyelerim:
1-Begenmediginiz videoyu sonuna kadar seyretmeyin, basta hemen belli oluyor, hemen es gecin
2-Begendiginiz videolari en az iki kez seyredin ve like atin
3-"Wait for it" falan yaziyorsa hemen es gecin kesin berbattir, cok nadir iyisi ciktigindan o sekilde yazanlari asla seyretmiyorum
Zamanla sizin zevkinize uygun hale bu taktikle gelir.

TV de seyretmek icin de kurmustum ama kendi üyeligimden degil öylesine giris yapmadan bakayim dedim, sinirden deli oluyordum, yine o gerizekalilar doluydu, hemen kendi üyeligimi aktardim ve düzeldi. Benim cocukla esim tiktoku hic sevmezlerdi, ikisi de ben actimmi takilip kaliyorlar. Ortalama 5 videodan biri süper diyebilirim, digerleri iste normal videolar. Bir de belli ülkelerin videolari cok berbat, bu da var, ülke ayrimini dahi tiktok cok güzel yapiyor, belli ülkelerden yüklenen videolari begenmediyseniz artik karsiniza cok nadir cikacaktir.

Cengiz Bond
02 Mayıs 2022, 19:05
Bende WhatsApp ten başka birşey yok.Başkasına ihtiyacim da yok.

aynen benimde. benim öyle sacma sapan sosyal medyada harcayacak zamanim yok.

MEGAbond
02 Mayıs 2022, 20:53
TR den katilanlar in 3 tane takipciside olsa LIVE ta sesli ve kamerali sohbete katilabiliyor,,ama almanyadan girisi yapiyorsaniz en az 1000 takipciniz yoksa sadece yazili olarak katilabiliyorsunuz.

Mesut64
03 Mayıs 2022, 11:02
@MXM ustaya kseinlikle katiliyorum, benim paylaytigim manzara videolari neden bizde cikmiyor
diyenler cok var. Ilk baslarda sizin nelerden hoslandiginizi tanimaya calisiyor program, sonralari
sizin begendiginiz videolar daha cok gösteriliyor.
Bir arkadas 1 ay kadar önce yeni bir telefon aldi ve Tictoc yüklemis, ciplak kadinlar bile cikiyordu,
en sonunda evinde karisi yakalamis o videolari seyrettigini ve ya ben ya TickTok demis.
Tabii arkadas istemeden silmek zorunda kaldi.
Dikkatli kullanilmasi gereken bir Program.

Kolay Gelsin!

bos
03 Mayıs 2022, 14:14
...ister yararli olsun ister olmasin
ister gerekli olsun olmasin bir saniye ayirmam o ve benzeri islere

takilanlara lafim yok Saygi duyarim ama benlik degil

is harici vaktimi 2 PC var bir PS4-5 var android box var onlarla vakit geciriyorum Aileden kalan zamanlarim bu sekil

mxm
03 Mayıs 2022, 20:34
Zevk meselesi hocam, ben de mesela oyun oynamayi zerre sevmem, herkes kendi hosuna ne gidiyorsa onu yapsin, herkes ayni olsaydi zaten dünya cok SIKICI bir hal alirdi, iyi ki herkes degisik.
Bugün de mesela bir videoya denk geldim, kus bir hayvanin sirtina konuyor, hayvan hemen yere seriliyor ve kus onun tüylerinin arasindaki parazitleri temizliyor, alan memnun, veren memnun.

Ben bu tür bir seyi ancak saatlerce belgesel seyredersem ve denk gelirse birinden ögrenebiliyorum ama tiktokta böyle binlerce video var, onlarin hepsine belgesel de yetmez, zaman da yetmez. Ayrica belgesellerde konuyu uzattikca uzatiyorlar, insanin uykusu geliyor en sonunda. :o

hOrOz
03 Mayıs 2022, 22:05
atalarımızın güzel bir deyimi vardır

Boş gezenin boş kalfası ...

bakıyorum hanım ve annem Müge Anlı, Esra Erol bir tane Star da var FOX ta var orada var burada var

Milleti birbirine düşürüyorlar kavganın binbir çeşidi bedava,ekranın önünde oturan kelli felli koskoca adamlar

Ya arkadaş öğretici bir proğram koy, koy bir yabancı dil öğreten bir proğram veya eğitici bir proğram

Millet yabancı dil öğrensin illa yabancı dil olması şart değil iç olmazsa Türkçe öğret

Saatlerce ekranın önünde boşa geçen geçen kaybolan saatler ve zaman

garip_38
03 Mayıs 2022, 22:43
Bencede gereksiz...

Rammstein
03 Mayıs 2022, 23:03
Kisaca ahlaksizligin tavan yaptigi, utanmak gibi duygularin olmadigi bir yer diyebilirim. Elbette, normal insanlar, iyi video'lar vardir ama malesef azinlikta.
Ben kullanmak bir yana telefondan bile sildim.

mxm
04 Mayıs 2022, 05:57
Ahlaksizlik yapilan tek bir videoya dahi rastlamadim cünkü o mahallelere girmiyorum, oralara giren de kendi sucludur, program ne yapsin.

MEGAbond
07 Mayıs 2022, 22:13
bazen güzel ve ilginc videolar oluyor.

https://www.tiktok.com/@vlogchinade/video/7073333132535106822?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

torpido
11 Mayıs 2022, 21:48
Boş işler boşuna zaman kaybı,tik tok bakana kadar 1 kitap okusalar daha çok şey kazanırlar,ne sosyal mediam var ne tik tokum,sadece Bezeriksizler ve yaz sezonu da balık avlamaya giderim,en azından kafa dağıtmaya bire bir doğa temiz hava.

MEGAbond
12 Mayıs 2022, 08:46
https://www.tiktok.com/@qk7788321/video/7096439011442429210?_t=8SEfhrBGLiv&_r=1

https://www.tiktok.com/@qk7788321/video/7096555397221256475?_t=8SEfmRNASQA&_r=1

DJ TENAY
12 Mayıs 2022, 13:38
bir kere baktim sacma sapan seyler, bosa zaman kaybi, bence

mxm
12 Mayıs 2022, 22:08
https://www.tiktok.com/@qk7788321/video/7096439011442429210?_t=8SEfhrBGLiv&_r=1

Oyunlari oldukca gercekci yapiyorlar artik.

MEGAbond
13 Mayıs 2022, 15:53
Oyunlari oldukca gercekci yapiyorlar artik.

evet ustam,,,olayi fark eden ilk kisisin,,,belki baskalarida vardir da,,,yazmadiklari icin bilemiyoruz,,,bir kac kisiye videoyu gösterdim,,,kesin ölmüstür bu diyo ;)

mxm
13 Mayıs 2022, 20:07
Ride 4 oyunu, o kadar kaliteli grafigi varki inanan olmasi gayet dogal.

4K Videosunda dahi anlamak zor.

https://www.youtube.com/watch?v=S3DEM6XDDTk

https://abload.de/img/4k-ride4aijgi.jpg

MEGAbond
14 Mayıs 2022, 17:28
@ mxm evet ustam dedigin gibi kalite muhtesem,,,ben bile nerdeyse gercek olacagina inanacaktim. adam havada kagit gibi ucmaya baslayinca ceton düstü ;)

video paylasim icin tekrardan tskler,,,ilk defa gördümok78rcp