PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : IZMIR/ÖZDERE Arsa ve Mustakil Evler

delitürk
29 Eylül 2015, 10:50
Selam Arkadaslar Kismet olursa Özderede bir yer almak istiyoruz ama daha henüz kararimizi tam olarak vermis degiliz.Bir Arkadas tavsiye etti kendisininde Özderede Müstakil evi varmis ve cok memnun oldugunu söyledi.Özdere hakkinda bilgisi olanlarin fikirlerinden faydalanmak istiyorum.Özderede bir yer almaya deger mi.? Ev ve Arsa fiyatlari ne kadar Arsa alip icine yeni bir Müstakil ev yaptirmak falan kaca maal olur, Yaz mevsiminde ve kis mevsiminde hava sartlari nasil.? Yoksa Özdereden daha guzel baska hangi yerleri tavsiye edersiniz..Özderenin Denizi biraz soguk sanirim havasida biraz diger illere göre serin.Tskler

dalga
29 Eylül 2015, 11:23
Sevgili Kardesim.

Bir Kac Senedir Özderede denize girmekle tatilimi gecirdim. Ilk zamanlar pek gelismis bir yer degildi ama zamanla bayagi gelisti. Ordan denize girmemizin nedeni ise Sahilinin kumunun iyi oldugu.
Ben bir ara fiyatlari sordugumda cok pahaliydi. Ev Fiyatlarini arsa sormadim.
Ben Arsayi Aliagadan ariyorum. Oranin Fiyatlarida bayagi uctu gitti Orayada deniz yakin Ama Sahilinin kumu iyi degil.
En Son 1000 metre kare Arsaya Talib oldugumda iki sene önce 50€ geliyordu.
Ben Sadece Tatil gecirecegim bir yer Ardigim icin Arastirmaya devam ediyorum.
Saygilarimla.

tupac54
29 Eylül 2015, 17:34
Özdere kafa dinlemek icin iyi bir yer sezon 3 ay ondan sonra bos. fiyatlar almis basini gidiyor. 500 m² arsa iki ay önce 280 bin liraya satildi.Türkiye genelinde acayip bir Emlak Balonu var balon su an cok siskin. Hayirlisi ben son üc senedir oradayim kafa dinlemek, gürültüsüz bir tatil icin ideal. izmire yakin havaalni yarim saat. anlayacagin hala ufak bir köy.

bornova
30 Aralık 2015, 18:35
slm arkadasim bence birkacdefa git özdereye bir kac gün kal ondan sonra kendin karar verirsin,bende önceleri,düsünmüstüm sonra vaz gectim izmir re yakin olmasi iyi birde denizi güzel soguk degil güzel bir yer mühüm olan senin hosuna gitmesi

delitürk
30 Aralık 2015, 18:40
tskler Bornava kardes bu sene gitme sansimiz oldu denizi cok guzel yuzme bilmeyenler icinde idaal denizide temiz ama sahil cok dar biz 9. falan gitmisdik yazin dahada kalabalik oluyormus ev fiyatlarida bayaga bir pahali,,insanlarida cok cana yakin,,carsi merkezindede pazar kuruluyor ne ararsan var yeni oteller acilacakmis eski mandalina bahcelerini hep satmis millet yeni binalar yapiyorlar ama yeni yapilan binalarinda arsalari cok kucuk odlari falan,,bakalim artik kismet...