PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Junkers Kombi Gas geräte 11Kv

vatan1
28 Ekim 2018, 08:42
Selam Arkadaslar bu alet montaji ile birlikte kac euroya mal olur 1 daire icin .
bende bir tane var 98 model artik eli kulaginda yenisini taktirmam gerekiyor yakinda
benim biraderdede aynisindan var onunki bozulmak üzere firma fiyat vermis 5400.- euro bu normalmi sizce yoksa daha ucuza yaptirabilecegimiz yerler varimi? Tesekkürler

strasser75
28 Ekim 2018, 09:52
Günaydin
Tam olarak ne aradigini biliyorsan buraya
www.heizungsdiscount24.de
bak derim. Ben oradan aldim 20 kw hersey(Regelung+Anschlussset+Abgasrohre+3yil Garanti)dahil toplam 5 yil Garanti 2600€ ödedim.
Eve kadar da geliyor..

hOrOz
28 Ekim 2018, 09:58
Günaydin
Tam olarak ne aradigini biliyorsan buraya
www.heizungsdiscount24.de
bak derim. Ben oradan aldim 20 kw hersey(Regelung+Anschlussset+Abgasrohre+3yil Garanti)dahil toplam 5 yil Garanti 2600€ ödedim.
Eve kadar da geliyor..

almak önemli değil onu taktırmak da önemli

Gas lan çalısan bir cihaz olduğu için Fachfirma (Heizung) tarafından takılması gerek .. Bacacı ve Abnahme için gerekli

strasser75
28 Ekim 2018, 11:11
almak önemli değil onu taktırmak da önemli

Gas lan çalısan bir cihaz olduğu için Fachfirma (Heizung) tarafından takılması gerek .. Bacacı ve Abnahme için gerekli

Ben farkli birsey mi yazdim! Ben arkadasa kücük bir ipucu verdim. Gastherme nin fiyatini ögrenirse Angebotlari da ona göre karsilastirir.
Birbirimizin yazdigina yorum yapacagimiza arkadasa yardimci olmaya calissak daha iyi bence:)
Elbette ki yoldan gecen birine taktiramazsiniz....

vatan1
29 Ekim 2018, 10:56
Cevabiniz icin hepinizede tesekkür ederim
ben bunu internetten alsam bulundugum yerdeki fachmann lar yaparmi yoksa bizden almadin yapmayizmi der?

TipiTip
29 Ekim 2018, 11:08
istersen birde belediyyeye git danis

bir cok belediye , misal onlarla kontrota imzlayip ben gelecek 5-10 yil gazi sizden alicam dersen

uygun birseyler yapyiorlar , gelip herseyi kendileri takiyor sende aylik ufak bir taksitle ödüyorsun

bizim burda yapan cok oldu

istrsen birde sen sorustur Städtische Versorger kimse sizin

gentlement
30 Ekim 2018, 09:27
kardes, istedigin aleti herhangi bir sorunda seninle ilgilenecek bir firmadan al! Ve kesinlikle 500-600 EUR da versen bir ALMAN firmasina faturali taktir!

Bizim Türk insaninin en cok cektigi nokta "Heizung"!!! Bundan dolayi isini saglama al..