PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk hava yolları miles card

chupit1978
19 Ekim 2018, 19:04
S.a Arkadaşlar benim abim turkiyede garanti bankasının türkiş airlens miles kredi kartini kullanıyor harcama yaptıkça uçuş kredisi ekleniyor yani yüklü harcamada beleşe uçak bileti hakkı kazanıyor almanyada bu kartı nasil çıkarabiliriz garanti bankası hariç ve real yada benzeri yerlerde alışveriş yaptığımızda bu karta mieles yukleniyormu
Bilen arkadaşların yardimini bekliyorum
Saygilar

hekimoglu
19 Ekim 2018, 19:40
https://www.milesandsmiles.net/kredi-karti-basvurusu?sourceCode=5C060157&mkwid=sRihzR9Uy_dm&pcrid=188761337987&pkw=thy%20kredi%20kartı&pmt=e&gclid=EAIaIQobChMI38LBh4aT3gIVGImyCh1E0QVhEAAYASAA EgLp__D_BwE
Buraya göz attınmı?

chupit1978
19 Ekim 2018, 20:58
Evet baktim benim Merak ettigim almanyada alisveris yaptinmi puan yukleniyormu
Tesekürler cavabin icin

hekimoglu
19 Ekim 2018, 22:53
https://www.milesandsmiles.net/kampanyalar
burada tüm kampanyalarla ilgili bilgiler var.

gentlement
20 Ekim 2018, 00:03
kardeş, Miles Smiles kredi kartını sadece THY üzerinden Garanti Bankası veriyor! Ancak Garanti sayfasından yapamazsın! THY sayfasından yapacaksın.

Türkiye’den Kredi Kartı almak için Türkiye’de bir banka hesabının ve ikamenin olması gerekiyor...

Kart ile topladığın miller KESİNLİKLE statü olarak kullanılamıyor!

Miller karşılığında hediyeler yada bedava bilet alabilirsin!

Ortak çalışılan ve mil kazandıran alış veriş yerlerinin dünyadaki bütün alışverişleri için geçerli. Mesela ben Hertz den çok sıklıkla , ayda 2-3 defa transporter kiralarım ve her seferinden 500 puan veriyor!

haylazz
20 Ekim 2018, 01:41
kardeş, Miles Smiles kredi kartını sadece THY üzerinden Garanti Bankası veriyor! Ancak Garanti sayfasından yapamazsın! THY sayfasından yapacaksın.

Türkiye’den Kredi Kartı almak için Türkiye’de bir banka hesabının ve ikamenin olması gerekiyor...

Kart ile topladığın miller KESİNLİKLE statü olarak kullanılamıyor!

Miller karşılığında hediyeler yada bedava bilet alabilirsin!

Ortak çalışılan ve mil kazandıran alış veriş yerlerinin dünyadaki bütün alışverişleri için geçerli. Mesela ben Hertz den çok sıklıkla , ayda 2-3 defa transporter kiralarım ve her seferinden 500 puan veriyor!

Aynen cok güzel anlatmissin.

TR kira gelirin yada her ay hesabina düzenli para girisi olursa bu kredi kartini tr alabilirsin yazin tr gittikce kullanirsin mil kazanirsin ve thy sitesinden bilet satin aldiginda

Burclu
24 Ekim 2018, 23:50
Bende yıllardır THY Miles and Smiles Kartı var Standard yani Kredi Kartı deyil her uçuşta mil toplanıyor ve yeterli olunca ya iç yada dış hat için Ödül bilet alıyorum veya geçen sene bilet için mil yetmedi Shop and Miles sayfasından mutfak eşyaları aldım düdüklü tencere fön vs. para falanda ödemedim.

Yıllar önce Reisebüroya bunu sordum bir işe yaramaz dedi geçiştirdi, sonradan nasıl işe yaradığını okuyunca ve alınca bilet almayı kestim ordan artık THY den direk alıyorum Online.