PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Unterweisun ada schein hakkinda bilgi lazim

Club52
21 Eylül 2015, 18:57
merhaba arkadaslar ben ihk da Ausbildung der Ausbilder (ada) schein yapiyorum bir tane Unterweisung hazirlamak zorundayiz ben warenannahmeyi secdim ama tam olarak bitiremedim bana yardimci olabilecek biri var mi aranizda ??

Saygilarimla

rumix40
22 Eylül 2015, 12:01
2-3 ay önce bende yaptim. sorun ne tam olarak? yardimci olabilirim belki..

Club52
22 Eylül 2015, 20:12
öncelikle cevabin icin cok tsk ederim problem benim hazirladigim unterweiungu dozente bir türlü begendiremedim biraz almancayla sikintim var ondan istedigim gibi cumleleri kuramiyorum internetden yardim aradim ama hepsi ya parayla yada konu baska. eger mümkünse bana senin hazirladignin bir örnegini yollaya bilirmisin eger bir mahsuru yoksa seninkinden bir kac alinti alirim ..

rumix40
23 Eylül 2015, 22:48
öncelikle cevabin icin cok tsk ederim problem benim hazirladigim unterweiungu dozente bir türlü begendiremedim biraz almancayla sikintim var ondan istedigim gibi cumleleri kuramiyorum internetden yardim aradim ama hepsi ya parayla yada konu baska. eger mümkünse bana senin hazirladignin bir örnegini yollaya bilirmisin eger bir mahsuru yoksa seninkinden bir kac alinti alirim ..

benim unterweisungsmappeyi burdan indir belki biraz olsun sana yardimim olur..

AdA Mappe Kopie.odt (http://turbobit.net/hal4bbkwyc8a.html)

Club52
24 Eylül 2015, 22:50
cok tsk ederim Allah Razi olsun.. Bayraminiz mubarek olsun :)

rumix40
25 Eylül 2015, 12:06
sende sagol. bende senin ve ailenin bayramini kutlarim. saygilar