PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mannheim mercdes werk ve john deer de zeit arbeit olarak calisan arkadas varmi

topcam
07 Ekim 2018, 16:12
selamin aleyküm kardesler Malum durumumuz is sorunu 20 yildir stapler fahre olarak calistigim Firma aatiliyor yerine gelen

Firma ise devan eski fetrag bir yil sonra Spedition fetrag 1850 burüt iye duyduk Abfindung yok Yas 46 bizi bu saatten sonra zeit

firmalar alir onlarda steuer klass 3 1300,1400 eu bizde söyle bisey duyduk mannheimm mercedess werk ve John deer deki zeit firmalar hem Sabit is imkani Hemde 1600 1700

vere biliyorlarmis Worms da oturan biri icinde cok uzak deyil bu firmalar giris yapmak icin hangi zeit firmalar ve bura larda is bulmanin yollari tavsiyeleriniz acil bekliyorum insallah

gentlement
14 Ekim 2018, 16:35
Kardeş, bende Worms da kalıyorum! Benimle irtibata geç yönlendireyim seni..

gentlement
15 Ekim 2018, 10:35
kardes,

Mercedes Werk Mannheim´da calisan en az 10 tanidigim var. 2 tanesi ile görüstüm ki bu arkadaslarda Meister olarak calisiyorlar. Mercedes´de suanda "Einstell stop" varmis. Yazin baya kisiyi ise almislar. Ancak bana aksama yinede oraya isci veren Leihfirma´nin ve sorumlu kisinin adini gönderecek...

John Deere da ise calisan 1 kisi taniyorum. O arkadasinda demesine göre oraya girmek cok zor. Suanda sadece o sektörde calisan kalifiyeli iscileri aliyorlarmis...

Ancak benim bacanaklar SEW-EURODRIVE de calisiyorlar ve oraya 3. aydan itibaren yeni acilacak olan fabrika bölümü icin 500 kisi alacaklarmis. SEW Waghäusel´da... Yani Worms´a 60 km.

topcam
15 Ekim 2018, 23:22
kardes,

Mercedes Werk Mannheim´da calisan en az 10 tanidigim var. 2 tanesi ile görüstüm ki bu arkadaslarda Meister olarak calisiyorlar. Mercedes´de suanda "Einstell stop" varmis. Yazin baya kisiyi ise almislar. Ancak bana aksama yinede oraya isci veren Leihfirma´nin ve sorumlu kisinin adini gönderecek...

John Deere da ise calisan 1 kisi taniyorum. O arkadasinda demesine göre oraya girmek cok zor. Suanda sadece o sektörde calisan kalifiyeli iscileri aliyorlarmis...

Ancak benim bacanaklar SEW-EURODRIVE de calisiyorlar ve oraya 3. aydan itibaren yeni acilacak olan fabrika bölümü icin 500 kisi alacaklarmis. SEW Waghäusel´da... Yani Worms´a 60 km.

kardes Mercedes devamli aliyor diye duydum bisekilde maister olan abilerle veya lein Firma yoluyla gire bilsek sana cok dua ederiz jonh derdede lein Firma var diye duyduk

topcam
16 Ekim 2018, 00:30
kardes sew eurodrive gelince elektirikmotorlari getribe hem benim hem benim oglanin isi ben türkiyede Motor bau okudum benim oglanda eletirik motorlari hastasi basf de Jahres praktigum yapiyor Partner betrib ebwo Worms da calisiyor ama elektirik motorlariyla alakayok diyor eurodrive inceledim bize ne yapabilirsin nasil girme imkani olur

gentlement
16 Ekim 2018, 10:41
kardes o böyle dedi, su söyle dedi lerle bu isler olmaz... Ben sana orada calisan 2 Meister´nin dedigini söylüyorum sen hala "yok her zaman aliyorlarmis" diyorsun! Kim diyor bunlari sana! O zaman o diyen kisiler ayarlasinlar...

SEW Driveline icin alttaki Leihfirma ile irtibata gececeksin.

Leihfirma Randstad Bruchsal
Kaiserstraße 34
76646 Bruchsal
07251 38500