PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : paypal yeni konto

mercanadasi
01 Ekim 2018, 16:13
slm arkadaslar baslikta yazdigim gibi gecen hafta paypal konto actim
bir kac kez ödeme yaptim 10 ,9 4,5 euro luk buraya kadar sorun yok
bugün ebay dan birsey almak istedim fiyati 60 euro paypal ödeme yapmadi .birkac baska satici denedim hepsinde ayni sorun cikiyor
sadece 20 euro luk alisverisleri ödeme yapabiliyorum 20 eurodan fazla oldumu ödeme yapmiyor.
paypali aradim neden böyle diye bana söyledigi bayanin benim konto daha bir haftalik buyüzden banka kontomdan paypal kontoma 20 euro yolamam gerektigi daha sonra normala dönecegi söyledi
aramizda böyle bir sorun yasayan varmi ? yada ne yapmaliyim nasil vede nereden paypal kontoma para gönderecegim bir bilgimde yok dedigim gi daha bir haftalik paypal kullanicisiim
saygilar.

hOrOz
01 Ekim 2018, 17:36
Kontonun sana ait olup olmadığını kontrol amaçlı 1-10 Cent bir para gönderiyorlar. Bunu Paypal Kontosu ile onaylarsan. Paypal konton sınırsız tam açılır

mercanadasi
01 Ekim 2018, 17:39
horoz usta onlar tamam paypallda ödeme yaptim simdi tekrar demedim 14 euroluk oda olmuyor artik.
simdi hic olmuyor anliyacagin.. nasil bir isse anlamadim yaa...

cuno611
01 Ekim 2018, 21:58
Paypal bazen böyle kontroller yapiyor. Kontonu bestätigen yapmis olsan bile arada sirada paypal kontona yükleme yapmani istiyor. Tavsiyem sofortüberweisung gibi Giropay yapma. Onda System baska türlü görüyormus (bende yasamisdim ayni sorunu)...

Normal Überweisen et, bi kac gün gecikmeli gelir para ama System otomatik olarak görür senin enzahlen yaptigini. Biraz sacma iyhulama ama burdan onlarda bir Sicherheit cikariyormus.

Yardimci olabilmisimdir umarim..

S&S
cuno611

Yikilmaz76
02 Ekim 2018, 08:44
Ben de hiç sorun olmadı..eBay den aldığım zaman PayPal ile ödüyorum.Bir kaç gün sonra kontomdan kesiyorlar..suana kadar kendi PayPal kontoya para göndermedim hep sıfır..

mercanadasi
02 Ekim 2018, 08:53
cevaplar icin sagolan arkadaslar
dün iki kez paypali aradim hic ödeme yapamiyorum diye yine ayni seyi söylediler kendi banka kontomdan paypal kontoma para göndermem gerektigini
bende dün bir 20 euro gönderdim denemek icin bakalim sonuc ne olacak.

talo176
02 Ekim 2018, 10:11
Bazi kisilerde harbi den de öylemis..
Bende hic öyle bir sorun yasamadi., ama bazi arkadaslarim da da ayni sorun var.. nedeni beni de bilmiyorum..

gentlement
02 Ekim 2018, 15:26
Ilk baslarda, birkac defa GiroPay ile Paypal´a aninda para yükle. Birkac defa sorunsuz bu sekilde islem yapildiktan sonra sikintisiz bir sekilde calismaya baslar...

PayPal artik eski Paypal degil... Bakalim 2020 yilinda eBay ile olan isbirlikleri bittikten sonra nasil devam edecek!

mercanadasi
02 Ekim 2018, 16:57
dün bir 20 euro kendi bankamdan gönderdim benim banka Gropay yok normal oalarak gönderdim bakalim ne olacak
sanirim ebyla anlasmalari bitince sanirim paypalda derin bir yara alacak.