PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SAAT meraklilarini görelim..

SesSizliK
22 Eylül 2018, 18:28
selam arkadaslar saat almayi düsünüyorum forumda saat konusunda hevesi hobisi ilgi alani bilgisi vss olan arkadaslar varsa tecrubelerinden faydalanmak isterim.

saat deyip gecmeyelim bence her erkekte olmasi gereken sik ve asil durus gösteren bi aksesuar nette arastirma yaptim gercekten animsanmicak derecede bilgiler edindim mesela dünyanin en pahali saati yanlis degilsem 50 milyon dolara satilmis. yani bu isin cok ama cok meraklilari var koleksiyon yapanlari vss cok.

ben suan 400 700 euro arasi bi bütce araliginda orjinal kaliteli ve görsel acidan begendigim bi saat arastirmasina basladim. varsa meraklilar burdan fikir alis verisi yapalim. saygilar

TipiTip
22 Eylül 2018, 18:32
400 - 700 arasi bütceye
ben Tissot tavsiye ederim

o bütce ile birde Maurice Lacroix bakabilirsin

SesSizliK
22 Eylül 2018, 18:38
Tag HeuerbFormula 1 Chronograph Blue Dial Men's Watch... Bu saati cok begendim ama bütceyi asiyor biraz, Birde internetten siparis verdigimizde baska bil ülkeden atiyorum 1000 dolar diyor Almanyada gümrükte sorun oluyormu bu konuda bilgi verirseniz süper olur.

Cünkü nette bakinca baska ülkelerdeki fiyatlar almanyaya göre uygun acaba oralardan siparis versem oluyormu ?

TipiTip
22 Eylül 2018, 18:40
Tag HeuerbFormula 1 Chronograph Blue Dial Men's Watch... Bu saati cok begendim ama bütceyi asiyor biraz, Birde internetten siparis verdigimizde baska bil ülkeden atiyorum 1000 dolar diyor Almanyada gümrükte sorun oluyormu bu konuda bilgi verirseniz süper olur.

Cünkü nette bakinca baska ülkelerdeki fiyatlar almanyaya göre uygun acaba oralardan siparis versem oluyormu ?

sorun olur derken vergisini ödersin
hemen hemen ayni paraya gelir
garanti olayi nasil olur oda belli degil

bildigin bir yerden al derim

muallim
22 Eylül 2018, 21:50
https://www.epos.ch/de/portfolio-item/epos-sportive-3421/

merhaba arkadasim linkte verdigim saati Türkiyede uygun bir bütce ile alabilirsin. su an 650€ civarinda ama Türkiyede... artik bir sekilde bir tanidigin la getirtebilirsin yanliz paketle olmasa iyi olur yoksa vergisini ödemek zorunda kalirsin...
saatin özellikleri linkte yaziyor gercekten iyi kalite...

burada da online satis güvenilir site...
https://www.altinbas.com/urun/epos-erkek-kol-saati-3421-228-50-15-24

Qsman
26 Ekim 2018, 22:29
MUallim arkadas güzel bir saat önermis. Saat cok kaliteli, isvicre yapimi, safir cam, automatik ETA mekanizmasi,... bence almaya deger.

Ama simdi gördüm linkteki saati degistirmisler... Bu baska saat.

idiye
27 Ekim 2018, 05:24
Bende dedemden kalma omega marka köstekli saat var. Bana bunun fabrika adresi lazim.Nereden bula bilirim.Tahminim bu modeli fabrikanin müzesindede yoktur.Hala calisiyor.Yardinci olursaniz simdiden tesekkürler.

komandoffm
27 Ekim 2018, 11:55
Omega satis magazasina götür ve sor .
gerekirse gönder .
manevi degeri cok bence .
sende ogluna devam verebilirsin iyi bakim yapip kullanirsan .

zevkle kullanirsin insallah .

benim kendim cok saat meraklisiyim , hatta esimin dedigi gibi hastasiyim .

saat olayi zevk meselesi ve daha cok maddiyet meselesi .

TipiTip
27 Ekim 2018, 12:04
Bende dedemden kalma omega marka köstekli saat var. Bana bunun fabrika adresi lazim.Nereden bula bilirim.Tahminim bu modeli fabrikanin müzesindede yoktur.Hala calisiyor.Yardinci olursaniz simdiden tesekkürler.

Ebay dolu Omega Cepsaati
120-130 yillik

40-400 euro arasi degisiyor fiyatlar

https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313.TR6.TRC2.A0.H0.Xomega+ taschenuhr.TRS0&_nkw=omega+taschenuhr&_sacat=0