PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : W205 c klasse tecrübesi olanlardan yardim talep ediyorum

semih_stgt
12 Eylül 2018, 02:16
W205 C - Klasse 220 BT Baujahr Diesel 4/2015 Hakkinda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaslardan yardimlarini rica ediyorum bana fikirleri alıp almamda yardımcı olacak yorumlarınız

saygilar

semih_stgt

semih_stgt
12 Eylül 2018, 02:57
düzenlemek istedim yanlislikla kendim cevapladim admin arkadaslarin silmesini rica ediyorum Tesekkürler

talo176
12 Eylül 2018, 08:33
Slm.
Kendim kullaniyorum s205, yani kombisini 250 lik benziner AMG Paket..
Bundan evel w204 kullaniyordum..
Araba güzel, tafsiye ederim..
Ekstralari ne arkadasim, istersen bir link ekle senin icin bir bakayim..
(Mercedes te calisiyorum ve c serisini biz yapiyoruz)

semih_stgt
12 Eylül 2018, 10:01
Slm.
Kendim kullaniyorum s205, yani kombisini 250 lik benziner AMG Paket..
Bundan evel w204 kullaniyordum..
Araba güzel, tafsiye ederim..
Ekstralari ne arkadasim, istersen bir link ekle senin icin bir bakayim..
(Mercedes te calisiyorum ve c serisini biz yapiyoruz)

Slm arkadaşım Şuana kadar İki tane E klasse kullandım ama C Klasse benim için yeni bi şey onun için tanımıyorum. Aşağıda linki ekledim bi zahmet bakıver fiyat olaraktan uygunmu

https://www.autoscout24.de/angebote/mercedes-benz-c-220-bt-avantgarde-exclusive-stdhzg-comand-kamera-diesel-schwarz-3110ee52-2094-464e-a0e6-d1e8a98b1408

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

talo176
12 Eylül 2018, 11:29
simdi inceledim arkadasim.. güzel araba.. ekstralari da iyi (lakin sadece teilleder? ve amg paket degil)..
junge sterne olmasi da iyi (1 jahr mobilitätsgarantie + 1 jahr garantie)
fiyati da ok.. lakin bu fiyata amg paket olani ve az km li olani da bulabilirsin..
ama resim neden eklemediler, merak ettim..

semih_stgt
12 Eylül 2018, 12:46
simdi inceledim arkadasim.. güzel araba.. ekstralari da iyi (lakin sadece teilleder? ve amg paket degil)..
junge sterne olmasi da iyi (1 jahr mobilitätsgarantie + 1 jahr garantie)
fiyati da ok.. lakin bu fiyata amg paket olani ve az km li olani da bulabilirsin..
ama resim neden eklemediler, merak ettim..

Arabayı vorbereiten yaptıklarını yeni geldiğini söylediler onun için resim koymamışlar.Ben probefahrt yaptım arkadaşım araba çok temiz ve dediğin gibi extralarıda çok iyi standheizung çok istediğim bi şeydi zaten herhalde imza atacağım bugün sendendir ok aldık nasıl olsa [emoji16] ilgin ve alakan için teşekkürler arkadaşım kıymetli zamanında benim için harcadın hakkını helal et..selamlar

Gesendet von iPhone mit Tapatalk