PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Comersbank on lein üye oldum bilginiz varmi

.onur
09 Eylül 2018, 20:00
Arkadaslar
Ben bu gün ücretsiz diye ve testde bir numara diye buraya üye oldum
https://finanzen.check24.de/accounts/d/girokonto/result.html?gclid=EAIaIQobChMI-uCW8L6u3QIVEeR3Ch3sKwMlEAAYASAAEgJ-lvD_BwE&giroRequestData.accountMaintenceFeeWithoutCashRece ipt=true&wpset=google_giro_1&matchtype=e&canonical=giro&keyword=kostenloses%20girokonto&withCreditcard=false&giroRequestData.accountMaintenceFeeWithCashReceipt =true&headline=Kostenloses%20Girokonto%20beim%20Testsieg er&da=true&b2bid=46&cpid=ch24_f_go_sl

Acaba hesaba az para gisede ücüretsizmi örnegin bu hesaba yaklasik her ay 750€ girecek
Acaba giren para 1000€ altinda diye ücret aliyorlarmi bilgisi olan varmi

Aliyorlarsa 14 gün icinde iptal etme hakkim var
Aramizda hesabi comersbankata olan varmi

Ikinci hesap olarak kulanacagim

ali14
09 Eylül 2018, 20:54
Merhaba

Benim bildigim kadari ile commerzbank ta 1200€ girmesi gerekiyor ayda galiba

Saygilar

EnesD58
09 Eylül 2018, 21:00
Arkadas,
suanda Angebot var 0-Euro Vorteil Konto ....
1 Cent girme mecburiyeti ile bedava oluyor.
https://www.commerzbank.de/portal/de/privatkunden/produkte/bezahlen/girokonten/kostenloses-girokonto/kostenlosesgirokonto.html

fantomas99
10 Eylül 2018, 00:52
Arkadaslar
Ben bu gün ücretsiz diye ve testde bir numara diye buraya üye oldum
https://finanzen.check24.de/accounts/d/girokonto/result.html?gclid=EAIaIQobChMI-uCW8L6u3QIVEeR3Ch3sKwMlEAAYASAAEgJ-lvD_BwE&giroRequestData.accountMaintenceFeeWithoutCashRece ipt=true&wpset=google_giro_1&matchtype=e&canonical=giro&keyword=kostenloses%20girokonto&withCreditcard=false&giroRequestData.accountMaintenceFeeWithCashReceipt =true&headline=Kostenloses%20Girokonto%20beim%20Testsieg er&da=true&b2bid=46&cpid=ch24_f_go_sl

Acaba hesaba az para gisede ücüretsizmi örnegin bu hesaba yaklasik her ay 750€ girecek
Acaba giren para 1000€ altinda diye ücret aliyorlarmi bilgisi olan varmi

Aliyorlarsa 14 gün icinde iptal etme hakkim var
Aramizda hesabi comersbankata olan varmi

Ikinci hesap olarak kulanacagim
Suraya baksaydin birde 230 Euro Aktion Hediye vardi:
https://www.mydealz.de/deals/bis-zu-230eur-pramie-fur-das-bedingungslos-kostenlose-girokonto-der-commerzbank-via-abo24-ohne-mindestgeldeingang-1228745

.onur
20 Eylül 2018, 07:04
Arkadsalar hizli olur duye on lein hesap actim herseyide aninda yapmama ragmen bu gün oldu hala daha hesap numarasi gelmedi.

Bir kac sefer telefon actim isleminiz sürüyor diyorlar bekleyin

Sizede acil hesap numarasi gerek olursa gidin yerinde hesap actirin bilginiz olsun

xedox
20 Eylül 2018, 07:44
............................

xedox
20 Eylül 2018, 07:45
..............................

xedox
20 Eylül 2018, 07:46
Commerzbank'ta belirli bir para girecek diye mecburiyet yok, ücret almiyorlar. Ben kendim Commerzbank'tayim.

.onur
05 Ekim 2018, 13:09
Arkadaslar check24 üzeri comesbanka konto actirdiydim

24 saat gecti bir cevap yok
Tel actim bir hafta sürer dediler bekledim yine cevap yok yine tel actim iki hafta sürerdedilr belki 10 defa aramisimdir
Islem devam ediyor diyorlar dogrudürüst bir cevap yok

Bende sinirlendim sizin kontonuza dedim ve wider ruf yaptim ve 5 gün sonra yazili olarak cevap geldi videruf yapildi diye

Buraya kadar normal degil ama normal diyelim.

Ve 3 gün önce check24 den mail geldi tesekür felan hesap actirdigim icin ve 75 € bonus haketiniz comersbank hesabinizi verin
75€ gönderelim diye

Bende cevap yazdim wideruf yaptim dedim yani hesabim yok dedim.

Bu gün telefon geldi check24 den böyle oldugu icin üzüldüklerini ama bizim sistemimizde 75€hak ediginizi ve bu parayi size vermemiz lazim diyorlar baska bir hesap numarasi verin gönderelim diyorlar

Bence ben hak etmedim siz olsaniz ne yaparsiniz

Sahibul Liva
05 Ekim 2018, 14:49
Bence ben hak etmedim siz olsaniz ne yaparsiniz

İki şık var
1 Çatır çutur ye
2 bir ihtiyaç sahibine elin ile teslim et

Birbey 3.0
05 Ekim 2018, 14:51
3. Şık: Hiç birşey yapma. O parayı bugün verirler yarında sistem geri ister.

.onur
05 Ekim 2018, 16:06
Almancam biraz tarzanca ama insalah anlarlar söyle yazip gönderdim

Sehr geehrte Damen und Herren

Commerzbank Konto zu eröffnen einfach viel zu lange gedauert ich habe letzte zwei Wochen bestimmt über zehn mal mit Commerzbank telefoniert die haben mir immer gesagt ja ist noch Bearbeitung.
Dann habe ich mir gedacht die Commerzbank ist noch nicht mal in der Lage eine Konto zu öffnen hab ich mich Widerruf gemacht und nach drei Tage habe ich Widerruf Bestätigung per Post bekommen.

Das halb ich habe die Bonus nicht verdient ich kann die Bonus nicht annehmen
Bitte senden Sie die Bonus an Commerzbank wieder zurück vielen Dank für Ihre Verständnis
Mit freundliche Grüße