PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : western union ile para havale

Yesilbayirli34
04 Eylül 2018, 20:26
Arkadaslar....

Kurban bayrami öncesi Türkiye ye yukarida belirtmis oldugum sirket ile para havale cikartim
bayram dolayi ile birde esimin dönüsünün bayram gününe dolayilsi ile 9 gün bayram tatiline denk gelmesi sonusu ve ayrica esimin tekrar o zaaf icersinde almanya ya dönüsünden dolayi ,göndermis oldugum mebla avtif bir sekilde TÜRKIYE subesinde durmaktadir.
Gectigimiz günlerde postbank subesine gidip göndermis oldugum paranin iyadesini talep te bulundum ve malesef bize izah edilen zaman alti ay gibi bir süre de meblanin geri gelme ihtimalinin oldugunu dediler.

simdi bu parayi alti ay bekleyipte mi alacagiz? aramizda benim gibi bu durumda olan varmi?

saygi ve selamlar

oemer45
04 Eylül 2018, 20:58
Selam ustam bana biraz saçma geldi postane dekilerin
cevabı benim kaldığım şehirde arkadaşların İnternet Kaffee'si var bunlarda aynı şirket üzerinden havale işlemlerini yapıyorlar bir çok defa kendim gördüm yolladığın kişi her hangi bir sebepten dolayı parayı alamıyorsa geri alabilirsin havale parası hariç veya başka bir alıcı ismi verebilirsin sadece yolladığın kişinin banka hesabına parayı yollarsan birkaç hafta sürüyor işlemin düzeltilmesi

garip_38
04 Eylül 2018, 23:00
elinde belge var yarin git baska aileden biri yokmu ismini degistir o kisi alsin sana geri yollasin kardes ben bir defa bu sekilde yaptim oldu..

bellali
05 Eylül 2018, 05:02
western union la islem yaptigin yani gönderdigin kisinin kodundan takip edebilirsin.ve alici parayi almaz ise 7 gün icerisinde paran geri geliyor...