PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni is fikri

topcam
31 Ağustos 2018, 04:12
selamlar iki arkadas Pizzeria acmak icin bilgi topluyoruz yasimiz 45 bu isden anlamiyoruz fakat

isden cikarilma durumumuz var meslek yok direk Arbeitsamt oda kiralik firmaya o da asgari ücret

dönerciler asla yaklasmayin Döner isi öldü diyor pizzacilar isden anlarsaniz felan filan deyip gecistiriyor

ama pizzaria acmak icin italyanmi olmak lazim pakistanlilarda Pizza sattiyor engin bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacimiz var

yoksa bu yasda kesin dönüsmü yapalim

atsiz77
31 Ağustos 2018, 07:04
En basit bir soru Pizza Hamurunu yapmayı bilmiyorsanız nasıl başarılı olacaksınız?

Şuan benim aradığım bir özellik mutlaka Odun fırını olmalı, bu tür pizzacılar daha fazla müşteri kazanıyor.

hOrOz
31 Ağustos 2018, 11:29
En basit bir soru Pizza Hamurunu yapmayı bilmiyorsanız nasıl başarılı olacaksınız?

Şuan benim aradığım bir özellik mutlaka Odun fırını olmalı, bu tür pizzacılar daha fazla müşteri kazanıyor.

selamlar iki arkadas Pizzeria acmak icin bilgi topluyoruz yasimiz 45 bu isden anlamiyoruz fakat

isden cikarilma durumumuz var meslek yok direk Arbeitsamt oda kiralik firmaya o da asgari ücret

dönerciler asla yaklasmayin Döner isi öldü diyor pizzacilar isden anlarsaniz felan filan deyip gecistiriyor

ama pizzaria acmak icin italyanmi olmak lazim pakistanlilarda Pizza sattiyor engin bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacimiz var

yoksa bu yasda kesin dönüsmü yapalim

illa Italyan olmak gerekmiyor burada bir Yunan var yıllardır odun ateşinde Pizza yapıyor

galiba siz yatırdığınız parayıda batırırrsınız ... hiç anlamadığınız bir işe nasıl gireceksiniz ?

@Atsız77 dediği gibi Pizza nın P sinden haberiniz var mı ?

sadece dükkan açmak yeterli değil mühim olan o işi yürütmek ..

Giderleri iyi hesaplamak gerek ? başlangıçta size bu işi öğreten bir usta gerekli olacaktır ...

birde Dönerci Pizzacı olmak o kadar değil .. bütün boş zamanlarını dükkanda geçiriyorsun

özel hayatın allak bullak oluyor .. yapan arkadşlar vardı .. çoğu bıraktı

Cengiz Bond
31 Ağustos 2018, 12:53
zamaninda benim bir arkadas yapiyordu ve beya basarili idi.

önemli olan, dükkana ve kendine orjinal italyan süsü vereceksin.

dükkanin ismi istanbul pizza olur ise, dükkanda türkce müzik calar ise ve herkez türkce konusur ise, almanlar pek sevmezler.

zaten cogu satis telefon ile getirmeli olur. o yüzden internet sayfasi ve menü kartlari da ona göre tipik italyan olmasi lazim.

arkadasin dükkaninin ismi Nina's idi. dükkanda nina diye birisi yoktu tabi, insan italyan ve kadin ismi duyunca, pizza daha tatli oluyor.

hOrOz
31 Ağustos 2018, 14:04
zamaninda benim bir arkadas yapiyordu ve beya basarili idi.

önemli olan, dükkana ve kendine orjinal italyan süsü vereceksin.

dükkanin ismi istanbul pizza olur ise, dükkanda türkce müzik calar ise ve herkez türkce konusur ise, almanlar pek sevmezler.

zaten cogu satis telefon ile getirmeli olur. o yüzden internet sayfasi ve menü kartlari da ona göre tipik italyan olmasi lazim.

arkadasin dükkaninin ismi Nina's idi. dükkanda nina diye birisi yoktu tabi, insan italyan ve kadin ismi duyunca, pizza daha tatli oluyor.

hahaha benimde bir tanıdık Köln de Pizza cı açmıştı

Pizzacının ismi İtalyan ca

Hayırli olsun diye dükkana girdik

baktım biri öbüre "Marco" diyor diğeri "Leonardo" falan filan

Lan dedim bir İtalyan gelse İtalyanca sipariş verse ne yapacaksınız

Cengiz Bond
31 Ağustos 2018, 14:16
hahaha benimde bir tanıdık Köln de Pizza cı açmıştı

Pizzacının ismi İtalyan ca

Hayırli olsun diye dükkana girdik

baktım biri öbüre "Marco" diyor diğeri "Leonardo" falan filan

Lan dedim bir İtalyan gelse İtalyanca sipariş verse ne yapacaksınız

benim arkadas telefonda arbatilmis italyanca aksan ile konusuyordu. ben bilmesem, karsida italyan var zannetcem.

mustafa200222
31 Ağustos 2018, 16:16

yoksa bu yasda kesin dönüsmü yapalimBu isler 2 kisiyle olacak is degil yasini.deviri 50 ye gelmis
Günlük.13
14 Saat calismaya.vücüdunuz.kaldiracakmi.haftanin.yedi günü acmaniz gerek Liferung yapmayin gerek.ilk baska 2 araba. 2 söfer olmasi gerek. Artik 1 kac Firma var onlarla.anlasma yapmaniz gerek. Sparisler online. Olarak geliyor size.o anlamam.adam yaptiginiz.firmalarada.yüzde.10 gelangen tam ein degilim.onlara vermende gerekiyor. Anlamiyorsaniz. Uzaktan durun.kolay bir is degil. Piyasada.calisacak.adam bulmak da zor Allah Ardimciniz.olsun. arkadaslarin dedigi gibi odunda pizza. Iyi olur ama millet odunda yapmiyormus.gazĺi yapiyormus. Genelde

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Birbey 3.0
01 Eylül 2018, 17:33
Pizzacı yerine berber aç daha mantıklı. Bir pizzadan daha fazla kàr kalır. Akşam çalışma yok. Pazar kapalı. Malzeme al getir götür yok. Kapital riski yok.

Ben söyleyim ne olacak. Pizzacıyı açacaksınız. Bir pizzacı iki ev geçindirmez. İçki satıp günaha girecksiniz. İşler iyi gitmeyecek. Siz iflas edeceksiniz, sonra bu forumda gelip Almanya beni yedi bidirdi diye ağlayacaksınız. Üstüne birde yenge hanım ile aran açılacak.

Arkadaşım kafayı kullanın. Bilmediğiniz işe girmeyin. İşi bilmeyipte para kazanan yok. Gidin bir Leihfirmaya girin, olmazsa ek iş yapın bitti. Pizzacı açacaksınız, emekliniz yatmayacak, kranka çıkma hakkın yok, Urlaub yok.

Daha halen bu devirde kendini ince fikirli sanıpta herkes beceremedi ama ben beceririm diye deneyen insanlar varya şaşıyorum. Pizzacılıkta iş olsaydı, merak etme McDonalds salak değil, heryere pizza servisi açardı.

hOrOz
01 Eylül 2018, 18:05
Berber isi sakat

hic olmazsa berbelikten anlaman gerek

bir dükkan acmak icin Meisterbrief lazim .. eski Meisterler den birinden temin edebilirsin fakat 300-500€ ayda istiyorlar ..

kendin anlamiyorsan zaten kesat mecbur birini tutacaksin

benim iki arkadas var ikiside Türkiye den berber ...

biri ikinci subeyi acti ... 50000 nüfuslu ilcede 3 Türk Berber dükkani var

ikisinde sira beklemek ölüm .. 4 er sandalye var 4-5 kisi calisiyor ama yine sira bekliyorsun ...

gider yok gibi bir sey ... bir kelle 8-9€ .. iyi para

ama dedigim gibi isten anlamak lazim