PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : privat insolvenz rentengeld

mrhakan
29 Ağustos 2018, 17:38
selam arkadaslar bir sorum olacak ben bir senedir privat inzolvenzdeyim soruma gelince hastaliktan dolayi beni emekli yaptilar ve rückwirkend iki ay önceden ve ben krankassadan para aliyordum belli bir kismini krankenkassaya yoladilar 1280 euroda bana yanliz parayi inzolvenz yaptigim bankaya göndermisler kontoda kündigen olmadigi icin parayi geri göndermiyorlar böyle bir haklari varmi kirami bile ödeyemedim neyapa bilirim simdikten cevaplariniz icin tesekür ederim saygilarimla

webci
29 Ağustos 2018, 17:51
Arkadasim madem emekli olacagini biliyordun,insolvenz durumlarinda belliydi niye kontonumarasi olarak orayi verdin..haniminin uzerine gonderseydin,en kisa zamanda yine istedigin sekilde yapabilirdin..
Bildigim kadariyla fähndungkonto diye birseyler cikmisti,parayi cekememeleri icin. Belki burda birileri bu konu hakkinda birsey biliyordur..birzamanlar bende targoyu kundigen yaptigimda parayi sparkasseye gonderttmistim,taki banka gemeinschaftskonto gonderene kadar..alti ay boyleydi..emekli kasasi icin kontonummeresi kimin pekte onemli degil..
Insolvensverwalter gideceksin,termin yapacak,kagit isteyecek,arastiracak sorusturacak....

Birbey 3.0
29 Ağustos 2018, 17:52
1280 Euroyu geri alabilmen için Insolvenzverwaltere gideceksin ve durumu açıklayacaksın. Ancak o parayı grri alır.

mrhakan
29 Ağustos 2018, 18:21
Usta ben 2011 yilinda üc yil emekliydim gecici olarak ozaman o Konto numarasini vermistim ama yeni antragi verirken simdiki pay Konto numarasini verdim geri zekalilar eski kontoya göndermis

webci
29 Ağustos 2018, 18:27
Istersen ara bir konus..maduriyet yasiyorum parami eski kontoya niye gonderdiniz,parami yeni yani sizde olan kontoya de istersen..
Ich bitte um korrektur
Eski kontoyu silsinler..
yarin ara..

Kral67
29 Ağustos 2018, 19:37
Alamazsin o paranin üzerine bir güzel bardak soguk su ic ve unut gitsin ben gördüm cevremde ayni sorunu yasayani yoksa üzerine gidersen daha derin arastirma yapip basina is acilir komsularina hatta akrabalarini bile dolasip bilgi almaya calisiyorlar tavsiyem sadece emekligine dokunamazlar ama yandan gelen nereden gelirse gelsin alma haklari var kanunen hic bir sey yapamazsin:selamlar.

mrhakan
29 Ağustos 2018, 22:07
kardesim benim zaten alti ay ömrüm var üstünü bir bardak su iceriz öbür tarafa götürecek halimiz yok