PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : lbs 10 senelik bu ay doluyo nekadar elime gecer ?

skoda
18 Eylül 2015, 22:05
arkadaslar ben 2005 senesinde 10 senelik lbs classic s yaptirmistim aylik 200 euro ödedim 1.5% bu ay doluyo ben hesabini yapamadim bu abschlussgebühre faizi falan nekadar gecer elime sizlerden bilgi almak istiyorum iyi aksamlar

metzeman
19 Eylül 2015, 01:00
Merhaba arkadasim,
hesaba göre hesabinda suanda yaklasik 25.900€ birikmesi lazim, abschlussgebühr nekadar bilmiyorum onu hesaptan düsmen gerekir.

skoda
19 Eylül 2015, 13:10
metzeman arkadasim abschlusgebühr demin vertraga baktim 1400 lira

Cengiz Bond
19 Eylül 2015, 20:02
metzeman arkadasim abschlusgebühr demin vertraga baktim 1400 lira

1400 lira iyiymis. Euro 3,40 iken 410 EURO gibi birsey. ama nezamanden beri LBS Gebührleri lira bazinda aliyor?

skoda
19 Eylül 2015, 23:11
1400 lira iyiymis. Euro 3,40 iken 410 EURO gibi birsey. ama nezamanden beri LBS Gebührleri lira bazinda aliyor?

cengiz bond kardes lira degil ben yani biz türklerin genelde konusma sekli bu bende euro yerine lira dedim almanyada liranin gecmedigini herkes biliyo saygilar

Amasrali
20 Eylül 2015, 10:15
slm kardes istersen lbs beraterine sor bazi vertraglarda 10 sene birakirsan almis olduklari abschlusgebührü geri iade ediyorlar.

cünki benimki 7 senelik ti simdi cekersen abschlusgebüchr geri alamassin demisti eger 10 sene sonra hesabi kapatirsan onuda gebühr ile birlikte ödeniyor demisti ve oylede oldu.

feza
20 Eylül 2015, 14:01
yapmis oldugun Bausparvertragda bausparsumme, Abschlussgebühr, Zinsen, Bonuszinsen yazilidir.
Her sene gecmis yila ait Kontoauszug gelir ve orada birikmis olan para, Bewertungzahl vs... yazar,
o bilgileri yazmadan doyurucu ve dogru yardim alman münkün degil.

yapmis oldugun vertrag Zuteilungsreif oldugunda LBS´den sana mektub gelir, birikimi ister alirsin ister devam edersin. almak istediginden dikkat etmen gereken noktalar var.
yapmis oldugun Tarifde Bonuszinsen yoksa bonuszinsen iceren tarife degistirmek olmali (kredi kullanmazsan).
Abschlussgebühr geri alma hakki ( detayli bilgiyi LBSden almalisin).