PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseriye sakat arabasi goturecek bir babayiğit varmı

Starterbox
13 Ağustos 2018, 16:13
Selam arkadaslar kayseriye bir sakat arabasi göndereceğim hava alanindan alacaklar, giden varmi bu aralar tr ye ucakla, toplami 20 kilo gerekirse bagaj satin alırım saygılar

hope41
13 Ağustos 2018, 22:17
Siladas diye bir face gurubu var, baya aktif yardimlasma oluyor orda, oraya konu ac yaz bence illa ki birileri cikar sana yol gösterecek. Bakarsin araci bos giden biri olur araba ile bile götüren olur.

smeilet
13 Ağustos 2018, 22:36
Arkadaşlar lütfen sakat kelimesi yerine Engelli kelimesini kullanmaya çalışalım.

Birbey 3.0
14 Ağustos 2018, 01:07
Selam arkadaslar kayseriye bir sakat arabasi göndereceğim hava alanindan alacaklar, giden varmi bu aralar tr ye ucakla, toplami 20 kilo gerekirse bagaj satin alırım saygılar

Ustam konu tam anlaşılmıyor. Bu engelli sandalyesi Kayseri havalimanına mı gidecek, yokda Ankara mı?

Eğer Kayseri ise, Facede Kayseri grubu var. Orda birinisini bulmak daha kolay olur.

hope41
14 Ağustos 2018, 07:35
Ustam konu tam anlaşılmıyor. Bu engelli sandalyesi Kayseri havalimanına mı gidecek, yokda Ankara mı?

Eğer Kayseri ise, Facede Kayseri grubu var. Orda birinisini bulmak daha kolay olur.

Ankara nerde geciyor ki?

Birbey 3.0
14 Ağustos 2018, 11:20
Yok ustam geçmiyor. Kayseriye gitcek deyince ama havalimanından alırlar deyince tabiki ilk akla gelen Kayseri Havaalanı.

Ama Türkiye gitcekmi varmı yazınca sanki illaki Kayseri olması gerekmiyor gibi geldi bana.

Neyse, belkide ince düşündüm.

Starterbox
16 Ağustos 2018, 12:03
Ilginiz icin teşekkür ederim arkadaslar ama kimseyi bulamadim daha, kayseriye gitmesi gerekiyor

Starterbox
26 Ağustos 2018, 10:11
Arkadaslar arabayi yolladim pegasus la giden bir arkadaş vardi ek yük aldim, 20 kilo 60 euro verdim, problem çıkmadı ilgilenen arkadaslara teşekkürler.