PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 11 aylik bebegi sehit edenler...

Birbey 3.0
02 Ağustos 2018, 00:59
...biliyorum, forumda siyaset yasak. Umarin terör örgütüne beddua okumak siyaset kategorisine girmiyordur.

Edecegim cok küfür var. Kurallar geregi etmiyorum. Ama eminim sizlerde zaten ne küfür ettigimi biliyorsunuzdur.

Allah bunlarin soyunun, sülasinin belasini varsin. Bunlara yataklik edenlerinde, maddi veya manevi destek verenlerinde insAllah ocaklarina ates düssün. Mutlaka bu forumdada o serefsizlerden olupta üye olanlarda vardir.

Kitlenmem gerekiyorsa, buyrun. Ama bunu söylemem gerekiyordu. Icimiz agliyor, ve kimse böyle bir konuyu acmaya cesaret edemedi herhalde. Ben ettim. Cezam neysede cekmeye hazirim.

Kürt kardesim, lafim sana degil, terör örgütüne.

Lütfen kimse tesekkür buttonunu kullanmasin. Birsey diyecekse yazsin. Böyle lanet bir konudan tesekkür istemiyorum.

Selam
02 Ağustos 2018, 01:09
Çoğu konuda sana katılmıyorum ama bu konuda ve yazdıklarında 100% haklisin. Ve hatta bu serefsizler için az bile yazmışsın. Allah bunları kahretsin.

Birbey 3.0
02 Ağustos 2018, 01:10
Yazacamda, yazamiyorum.

guesswhosback
02 Ağustos 2018, 01:15
Yazacamda, yazamiyorum.

Bazen benim icimden de gelmiyor degil yazmak.. ama ondan sonra 'onun bunun cocuklarinin' yüzünden kafami yormamaya calisiyorum, hersey ortada zaten..

Birbey 3.0
02 Ağustos 2018, 01:18
Allah'tan dilegim, Ardahan'dan Hatay'a kadar devletin bir duvar cekmesi. Sonra kapilar arkasinda bunlarin soyunu kurutmak. Asmayacaksin bunlari, cektirteceksin. Öyle kurtulma yok.

OrLoW
02 Ağustos 2018, 02:26
Zamanında ne 11 aylıklar ne 3- 5 aylık bebeklere kurşun sıktıklarını unutmadım unutmam.

Hala daha geçmişi araştır internette ulaşılabilir o belgelere fotograflara

Şimdi Birbey 3.0 arkadaşım sana şunu dicem bu pisliklere en çok hangi illerden katılınıyor bir bak bakalım istatistiklere

O pisliklerin cesetleri getiriliyor aileleri ( Ailede denmezya ) şehit diye defnediyorlar ( İşte biz bu ülkenin insanlarıyız )

Bana kalsa birkaç bölgeyi tamamen haritadan silerim ( hitler gibi sabun yapıcaksın ) hem o sabunlardan ülke kalkınır :) ihracat

hekimoglu
02 Ağustos 2018, 06:25
Terörü yapana, destekleyene, üzerinden siyaset yapana lanet olsun diyen forumun bu konuya bakis açisi gayet nettir.
Savunmasiz bir anne ve 11 aylik cocuguna yapilan bu hain kallesce saldiriyi yapanlarin insanlikla asla ilgisi alakasi olamaz. Satilmislik böyle bir sey olsa gerek gözleri dönmüs insaniyet adina iclerinde hic bir his duygu kalmamis.

Terör örgütü dogulu yurttaslarimiz lehine birsey yapmiyor aksine israil, abd ve ingilterenin bölge üzerindeki hayallerine hizmet eden bir maşa konumunda dogulu yurttaslarimizada hayati güclestiren zindan eden haysiyetsiz omurgasizlar cetesi konumundadirlar kimlere hizmet ettiklerini görmek icin müleccim olmak gerekmiyor kartlarin açik oynandigi komsu ülke Suriye ye bakmak yeterli.

Ülke olarak anne ve çocuguna icimiz yaniyor, eninde sonunda bu hainlerinde kökü kurutulacak tarihimiz boyunca Allahinda yardimiyla tüm hainliklerin üstesinden gelmisiz bununda sonu gelecek elbet hepsi cehenneme odun olacak.

moralist
02 Ağustos 2018, 09:44
Orasi Kürtlerin bölgesi

webci
02 Ağustos 2018, 09:55
Icimizdeki teroristler bir temizlensin sira onlarada gelecek..reisden baska bu islerle ugrasan olmadi,geri kalani hep ekmeklerine yag surdu ..aslinda burada derin bir analiz vacip oldu ama gidisata bir bakalim..

Elvis
02 Ağustos 2018, 10:29
Orasi Kürtlerin bölgesi

Ne anlamadım Türkiye Türklerin tapulu malı Kürtler ise kardeşlerimiz pkk dersen Ermeni ırklılardır.

hekimoglu
02 Ağustos 2018, 10:39
Orasi Kürtlerin bölgesi

Konumuz terörü lanetlemek, böyle düşüncesizce yorumlar yapilan alçakça terör saldirisina destek anlamina gelir lütfen bu hassas konuda sözlerimizi süzgeçten geçirerek yaziya dökelim.

Nasilki dogudan gelen bir yurttaş batida can güvenliginden endişe duymadan rahatça gezip dolaşabiliyorsa doğuya giden insanlarimizda ayni şekilde karşilanmalidir.

Ayrica kimse terör üzerinden siyaset yapmasin burasi yeri degil, balik hafizali olanlar hariç hepimiz çok iyi biliyoruz kim ne yapti bugün inkar ediyor, onlari tartisma yeri burasi degil.

atsiz77
02 Ağustos 2018, 11:40
Orasi Kürtlerin bölgesi

Orası Ay Yıldızlı Bayrağın dalgalandığı Türkiye Cumhuriyetine ait bir bölgedir hatırlatırım.

Selam
02 Ağustos 2018, 12:19
Orasi Kürtlerin bölgesi

Senin ne olduğun anlaşıldı.

hope41
02 Ağustos 2018, 18:55
Bunlara selam veren, bunlarin selamini alan, bunlarla düsüp kalkan, siyasi partilerine destek olan, yardim eden kim varsa Allahin laneti üzerlerine olsun.

Cok üzgün ve de kizginim bende sizler gibi bu olaydan sonra.

Birbey 3.0
02 Ağustos 2018, 22:06
Beni üzen birde ne biliyormusunuz? O kadar alismisizki bu terör haberlerine 24000 üyenin oldugu sitede duyarli olan 10 kisi ya ciktik, ya cikmadik.

bayramcik2001
03 Ağustos 2018, 08:14
...biliyorum, forumda siyaset yasak. Umarin terör örgütüne beddua okumak siyaset kategorisine girmiyordur.

Edecegim cok küfür var. Kurallar geregi etmiyorum. Ama eminim sizlerde zaten ne küfür ettigimi biliyorsunuzdur.

Allah bunlarin soyunun, sülasinin belasini varsin. Bunlara yataklik edenlerinde, maddi veya manevi destek verenlerinde insAllah ocaklarina ates düssün. Mutlaka bu forumdada o serefsizlerden olupta üye olanlarda vardir.

Kitlenmem gerekiyorsa, buyrun. Ama bunu söylemem gerekiyordu. Icimiz agliyor, ve kimse böyle bir konuyu acmaya cesaret edemedi herhalde. Ben ettim. Cezam neysede cekmeye hazirim.

Kürt kardesim, lafim sana degil, terör örgütüne.

Lütfen kimse tesekkür buttonunu kullanmasin. Birsey diyecekse yazsin. Böyle lanet bir konudan tesekkür istemiyorum.
Eline ağzına yüreğine sağlık çokta ğüzel yazmışsın o şehitler benim öz hemşerim Sivas’ın Şarkışla ilçesinden o adiler zaten Kürt kardeşlerimizin tırnağı dahi olamaz burdan bu konuyu açtığın için sana ayrıyeten teşekkür ediyorum.

GS_HeMsO
03 Ağustos 2018, 08:34
Böyle çocuk ve kadın katili terörist pislikleri insanlıktan nasibini almamış aşağılık bir mahluklardır. Ne istediniz o melekeden.
Bunların hepsini meydan ortasında asacaksin hemde tüm dünyaya canlı yayın yaparak.
Bunları besleyen abd, Avrupa sizin aile birikiminede yardımcı olur (daha kibar cümle bulamadım)

Allah hepsinin belasını versin.

Birde moralist üye.

Sen ve senin gibiler yüzünden bu ülke bu halde.

Mübarek Cuma sabahı ağzımı bozmamak için zor tutuyorum.

Hadi hayırlı cumalar

webci
03 Ağustos 2018, 09:00
Bizler toplum olarak zaten ayrismisiz..herkes baska bir ideolojinin pesinde..70/80 lerde bu kominist yapilari ulkemize sokan izin veren universitelerde arka cikip bu teroristleri unulerin arka bahcelerinde besleyip saklayanlar ,bugun bu islerin basimiza gelmesinde en önde gidenlerdir..ulkedeki rezil ve kepazelikleri gerek gezi parkinda gerek 15 temmuz ve gerekse son secimlerde yasadik..bir ulkedeki o secimler sadece o ulkeyi ilgilendirirken bizim secimlere tum dunya mudahalede bulundu..
Tek hatamiz olaylarin hintergrunduna bakip tarihi bir fotograf cekmeden olaylara gunluk anlik yaklasmamiz..buradaki sehit edilen bebegimizin olayida boyledir..
Gecmisi okuyanlar bugun biliyorki deniz gezmis ve arkadaslari o kadarda masum degildiler..
Ayrica yabanci ulkelerin kanunlarinin hukum surdugu bir ulkede terorist de olsa mahkemeye cikar,oyle meydanda sallamakta suctur..bunu da bilelim..
Hayirli cumalar..

smeilet
03 Ağustos 2018, 09:38
Mahalesef kanunlar ve cezalar cok zayif.Suclular cezalardan korkmuyor.Sabah tutuklanan aksam serbest kaliyor..Burada terörü lanetlemek bir fayda getirmez.Idam yasasi meclise teklif bile edilmedi.Millet vekillerinin yada devlet büyüklerinin ailelerine böyle birseyler olmadigi icin onlar rahatsiz degil.Secim öncesi vaat,secimden sonra keyif rahat!
Terörün her türlüsüne Lanet olsun!

moralist
03 Ağustos 2018, 11:35
Ben bir durum tespiti yaptim Terörü desteklemedim ki ama bakiyorum hemen damgayi yedik ama bu normal oldu insanlarimizda bisey dersin Dinsiz olursun Fetöcü olursun Vatan haini olursun olursun da olursun siniri yokki yazik

Birbey 3.0
03 Ağustos 2018, 11:59
Smeilet: Fayda getirir. Ne kadar beddua o kadar iyi.

Moralist: Çok kısa ve öz yazdığın için konulara, söyledillerin herzaman tam anlaşılmıyor. Biraz detaylı yaz, böyle şeyler olmaz.

Bu arada kürtler bizim kardeşlerimizdir. Onun için sözlerimizi iyi seçmemiz lazım.

moralist
03 Ağustos 2018, 15:19
Evet haklisin benim aslinda demek istedigim o bölgede daha dikkatli olunmasi lazimdi bana göre o bölgede hele terör varsa bir bebekle yola cikmak sorumsuzluktur kusura bakmayin

scamt
03 Ağustos 2018, 16:44
Beni üzen birde ne biliyormusunuz? O kadar alismisizki bu terör haberlerine 24000 üyenin oldugu sitede duyarli olan 10 kisi ya ciktik, ya cikmadik.

kardes sen uzme kendini; aslinda yazmayacaktim ama ben hakkaride askerligimi yaptim sehit olamadik rabbim nasip etmedi ama biz esker yemini yabarken asker icin degil hayatimiza yaptik. ben lazim bu hamsilerin bol oldugu memleketten.. ama allah icin namus icin vatan icin öldürür ve ölürüm ..

o zamanin gelmesini bekliyoruz....

Digitalus
07 Ağustos 2018, 04:06
Zamanında ne 11 aylıklar ne 3- 5 aylık bebeklere kurşun sıktıklarını unutmadım unutmam.

Hala daha geçmişi araştır internette ulaşılabilir o belgelere fotograflara

Şimdi Birbey 3.0 arkadaşım sana şunu dicem bu pisliklere en çok hangi illerden katılınıyor bir bak bakalım istatistiklere

O pisliklerin cesetleri getiriliyor aileleri ( Ailede denmezya ) şehit diye defnediyorlar ( İşte biz bu ülkenin insanlarıyız )

Bana kalsa birkaç bölgeyi tamamen haritadan silerim ( hitler gibi sabun yapıcaksın ) hem o sabunlardan ülke kalkınır :) ihracat

Sen ne sacmaliyorsun gecen sene kürt polis kardeslerimiz sehit oldu izmirde o senin sabun yapmak istedigin bölgeden geliyordu ic anadoluda kürt kuzenim kayserideki bombali saldirida sehit oldu seninde teröristlerden ne farkin var ha onlar ha sen sen ve senin gibi düsünenlerin tümünün ALLAH kahretsin SAPLA SAMANI karistirma bir daha bu vatani seven niceleri var vatan icin canini vercek sabun yapcakmis almanyada sol partiye oy ver türkiyede vatanini seven onca kürtü sabun yapmaya kalk sonra nazi demiceksin ama almanlara senin anlayasina göre hitler dogru yapmis pkk teröristleri desen anlicam ama o bölgeyi demek ne oluyor kendine gel vatanseverlik öyle klavyeden atip tutmakla olmaz insanin kalbindedir o oda Elhamdülliah bizde mevcut sen ve senin gibileri pkk ile ayni kafada görüyorum