PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Londra da Uygun Otel Tavsiyeler

sswiss
30 Temmuz 2018, 16:30
Slm arkadaslar
10.ayda ailem ile beraber ilk defa londraya gezmek icin gidecegiz
Nelere dikkat etmeliyiz
gezilecek ve görülmesi davsiye edilen yerler nereler
o gezilecek yerlere Yakin otel tavsiyeleriniz

ilk defa gidecegimiz icin gezip görecegimiz yerlere otobüs veya metroyla gidebilmeliyiz

dil bilmedigimiz icin fazla orada zorlanmadan forumdaki gidip gezen arkadaslarin bilgileri daha cok yardimci olacagina inaniyorum

Django
30 Temmuz 2018, 19:21
Araba park sorunu cok büyük. Günlük bilet alip sabahtan aksama kadar gezmek en mantiklisi. Hide park, London Eye falan cok yer var gezilecek. yani gez gez bitmiyor. Böyle önemli yerlere gittik, ama gerisi hep spontan gezdik. mesela trene bindik 3 durak sonra inip dolastik ve cok keyifliydi. Otel ve gezilecek yerler icin en saglam kaynak, Internettir.

hope41
30 Temmuz 2018, 21:12
Bu forumdamiydi simdi tam hatirlamiyorum, belkide eski forumdaydi, Londra konusu acilmisti, o zaman baya bilgi vermistim. Istersen forumda bir ara, eger ozbeceriksizler den sonra acildi ise forumda bulursun.

Simdi vaktim yok ama otel konusu icin kisa sunu söyleyeyim, ben üc kez gittim maalesef otel cok uyguj bulmak biraz zor gibi. Daha dogrsu iyi oteli ucuza bulmak zor ama yine de booking com dan kesene uygun, birkac gün isini görecek otel bulursun diye düsünüyorum.

Sonra vaktim olunca yazarim yine. Kücük bir sey daha ekleyeyim. Nereye gezmeye gidersen git, google da mesela Londra gezisi diye ara, inan A‘dan Z‘ye orasi hakkinda daha önce orayi gezen bir sürü Türk‘ün bloglarinda verdigi bilgileri bulacaksin :)

Ara internette bir sürü cok güzel yazi var, her türlü bilgiyi bulacaksin.

hope41
30 Temmuz 2018, 21:22
https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?40653-London-gezisi-hakkinda-bilgi-lazim&highlight=Londra

Bak konu burdaymis. Sen bir oku burdaki yazilanlari.

denizket
30 Kasım 2022, 12:26
Adam 2018 yılında gidebiliyormuş, biz 2022 yılındayız londrayı geç şuradan şuraya gitmeye parayı zor buluyoruz :) (https://discoveryhotel.com.tr/atasehir-ve-umraniye-otel-farkli-oda-secenekleri-uygun-fiyat/) hayat işte..