PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabam Ispanyada bozuldu ADAC arabami getirmiyor ne yapmam gerek

caferbjk
22 Temmuz 2018, 13:47
Selam aleyküm Beyler, sizden bir ricam olacak Arabam ispanya Malaga taraflarinda bozuldu ADAC cagirdim arabami gelip aldi , yalniz cumartesi günü olmasi sebebiyle tamirci yok mecbur pazartesiyi beklemek gerek, bende biletimi aldim almanyaya ucuyorum birazdan. ADAC´a yaptirmak istemedigi mi söyledim arabami Almanyaya getirin orada yaptirmak istemiyorum dedim , bana böyle bir seceneginiz yok dedi . 3 gün icinde araba tamir ediliyorsa yapacak birsey yok dedi kendiniz geri gidip arabayi almalisiniz diyor, ben tanimadigim bir tamircide neden arabami yaptirayim dedim o da yapacak bir sey yok prosedür bu sekilde dedi, yardimlarinizi bekliyorum selametle

atsiz77
22 Temmuz 2018, 15:08
Prosedür öyle yapacak birşey yok, birde Tamir masrafı arabanın kendi değerinden fazla tutuyorsa ozamanda getirmiyorlar. Sen yanlış yapmışsın, arabanın başında dur bence

webci
22 Temmuz 2018, 16:05
https://www.adac.de/mitgliedschaft/leistungsuebersicht/adac-mitgliedschaften/....
Sadece plus uyelikler ve araban iki gun de tamir olmayip uzarsa...

OrLoW
22 Temmuz 2018, 17:09
Arabanızın sorunu nedir onu yazmamışsınız tamam bozulduda neresi ?

Niye almanyaya direk dönüyorsunuz onu anlamadım şimdi tekrar arabayı almak için geri gideceksin !

Birbey 3.0
22 Temmuz 2018, 23:51
Arkadasimim Sirbistanda arabasi bozulmustu. Adac yoktu. Zaten gereksiz Schutzbrief'de daha ucuza ayni isi görüyor. Araba'nin cokta büyük bir tamiri yoktu. Yinede bir kac yüz Euro tutardi. Kendis ozamanlar bes nüfus. Schutzbriefde demisti, bizim bes kisilik 3 gün otel parayi ödeyeceginize, bana kiralik bir araba verin ve arbaydi Almanya'ya cekin. Adamlar demis, kapat telefonu biz bir hesaplayalim. Otel masrafi cok gelince, tamam demisler. Arabasi 10 yasinda bir Ford Galaxy'di. Sifir bir S-Max vermisler. Araba bir hafta sonra Almanya'ya gelmis. Sansini bir dene. Ama eger tek basina gitdiysen, sanmam kurtaricagini.

bitirimibo
02 Eylül 2018, 21:19
Kendı sigortana sor bazı sigortalar Auslandschutz otamatikmnan yapıyor ben Huk dayım Huk da var.

fuk_18
02 Eylül 2018, 22:16
desenen bosa para ödüyoz demekki basa gelmeyince anlamiyor insan bun adac in abuk subuk kurallarini