PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Bankasi Frankfurt subesi

Wasser1907
21 Temmuz 2018, 13:37
Benim Ziraat bankasinda vadeli param yatmakda,vadesi doldugu zaman referens hesabima faizi gönderilmeli,gecen sene aradim öyle gönderdiler bu sene göndermedikleri gibi ulasamiyorumda.Ne telefona cikan var ne emaile cevap veren var,hatta internetten sikayet hattina sorunlarimi ileteyim dedim,sorunumu yaziyorum göndermek istiyorum güvenlik kodu yanlis diyor,kac defa orda yazani veriyorum her defasinda degisiyor ama yinede gönderemedim anlayacaginiz onu bile beceremiyorlar birde müsteri hizmetinden bahsederler.siz siz olun uzak durun bu bankadan

Birbey 3.0
21 Temmuz 2018, 13:40
www.bafin.de şikayet et.

Almanyadaki bankaları denetleme kurumu.

boni
21 Temmuz 2018, 22:39
Internetbrowser Telekom Mail adresinden olmuyor. Eger Mail adresin Telekomsa.
Yahoo Veya Gmail dene Usta.

sls
22 Temmuz 2018, 22:38
Bazı sayfalar Firefox ile düzgün çalışmıyor. Internet Explorer veya Google Chrome ile denemeni tavsiye ederim.

Birbey 3.0
23 Temmuz 2018, 00:26
Kontaktforumlar calissa ne olcak, arkadasimiz direk eposta yazmis, ona bile cevap vermiyorlarmis.

Resmen Türkiye'deki bankacalik mantigini burda devam ediyorlar.

Wasser1907
23 Temmuz 2018, 11:43
https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bize-ulasin/iletisim-formu

düsünün bu sayfaya girip sikayetinizi dile getirip göndermeniz lazim inanin o dahi olmuyor,galiba mecburen frankfurt subesine gitmem gerekecek

hOrOz
23 Temmuz 2018, 12:43
https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bize-ulasin/iletisim-formu

düsünün bu sayfaya girip sikayetinizi dile getirip göndermeniz lazim inanin o dahi olmuyor,galiba mecburen frankfurt subesine gitmem gerekecek

Hocam Türkiye deki ile Almanya daki Ziraat bankasını karıştırma bunların isimleri aynı olsada ikisi ayrı banka

Türkiye deki Türk Bankası Almanya daki Alman Bankası ...

birisi Türk yasalarına göre öbürüde Alman yasalarına göre kurulmuştur

sen hangi bankayla muhatap olmak istiyorsun ???

Birbey 3.0
23 Temmuz 2018, 16:22
Resmiyetde ayrı ama içi aynı.

Ona kalırsak Kanal D ve Euro D'de ayrı resmiyetde.

Arkadaşımız ister Türkiyeyeki ister Almanyadaki Ziraatbannmkasında olsun. Bir insan yanlış yere sorsa bile yanlış diye cevap verirlir. Ama nerede. Bizde bir dönüm bostan ,yam gel yarmt osman mantığı.

hOrOz
23 Temmuz 2018, 16:30
Resmiyetde ayrı ama içi aynı.

Ona kalırsak Kanal D ve Euro D'de ayrı resmiyetde.

Arkadaşımız ister Türkiyeyeki ister Almanyadaki Ziraatbannmkasında olsun. Bir insan yanlış yere sorsa bile yanlış diye cevap verirlir. Ama nerede. Bizde bir dönüm bostan ,yam gel yarmt osman mantığı.

valla ben bilmem geçende Ziraat Bankası Türkiye de bir işim çıktı ..

Kontonun yıllık dökümü lazım dı

sağ olsun oradaki görevli hanım email ile hemen halletti

bana yıllık konto dökümünü gönderdi ..

Birbey 3.0
23 Temmuz 2018, 23:15
Belki sana iyilik etmis, ama simdi düsün bir, o hanim ne kadar sorumsuz davraniyor. Nerden biliyor senin senin oldugunu? Bence sorumsuz davranmis.

Seni sahsen tanisa bile sesinden, yine yollamasi aslinda yasak, cünkü Eposta sifrelemeli degil. Yani aslinda eposta, arkasi yapistirilmamis bir zarf.

Bu arada sen aslinda Online Banking yapsan daha iyi olur.