PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Migren agri Ilaci

giresun28
21 Temmuz 2018, 13:27
Arkadaslar merhaba,

yegenim Türkiyeden bu ilaci sordu

Deseril Retrad

Migren agrisi ilaci.malesef almanyada yok.Almanya disindan katilan arkadaslar kaldiklariülkelerde eczanelere sorabilirlermi bu ilacdan o ülkelerden varmi diye?

tesekkür ederim

Birbey 3.0
21 Temmuz 2018, 13:41
Ilaçın ismi önemli değil. İçindeki tam katkı maddesini bilmek lazım.

Bu ilaç artık üretilmiyormuş. Rizikoları çokmuş. Google'de öyle yazıyor.

hOrOz
21 Temmuz 2018, 13:50
biz Türkiye den Avmigran aliyoruz

aslinda yine Almanya da satilmasi yasak olan bir ilac

Hanim ve kizkardesim bunu kullaniyor

her ilacta oldugu gibi bu hapin da yan etkileri var o yüzden Almanya da yasak

Türkiye de recetesiz satiyorlar

OrLoW
21 Temmuz 2018, 14:13
Eğer ciddi miğrense ilacı yok kardeşim ( İlacın içindeki katkı maddelerini okuttur sonra burada ezcaneciye ver o şekilde bulursun )

Migrene iyi gelen bir ilaç var mı ağrıyınca alınıyor biraz psikolojik olarak hafifletir:)

Stres ve sıkıntı üzülme bunlar azalınca veya tamamen ortadan kalkınca migren gidiyor :)

Bende kendi eşimden biliyorum eskiden migreni tutunca günlerce geçmiyordu, karanlık odaya kapanıp çıkmıyordu

Ağrı şiddetinden bağırıp başını duvarlara vuruyordu hayatımda o kadar şiddetlisini ben görmedim..

Bazıları bende miğren var diyor yolda gezerken:D ağrım var diyor valla ben hanımda şiddetlisini görünce digerleri hiç geldi

Migren ortadan yok olması için tek ilacı var ( stres olmayacak üzülmeyecek sıkılmayacak bunlar düzelince oda gidiyor )

Allah a şükür migreni geçti çok uzun zamandır yok..

Tigin
21 Temmuz 2018, 18:31
Selam

benim esime burada yani Böblingen de alternatif olarak akupunturpiercing yaptirdim, kendi diyor simdilik agrilar kesildi diye. Isterseniz deneyebilirsiniz.

https://www.facebook.com/PiercingsBySteve

reklam amacli degildir, sahsi tesadüfen bulduk ve bayagi sempatik bir insan. Tabii ki yaptigi is önemli..