PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde hotel tavsiyesi

Ege03
17 Temmuz 2018, 21:15
Selamünaleyküm arkadaşlar
İzmirde hangi hotelleri tavsiye edersiniz?
İki haftalığına İzmir e gitmek istiyoruz.Benim kızın düğünü var hem alışveriş hemde tatil için.
Gelinlik bulabileceğiz dükkanlarıda yazabilirmisiniz.

Birbey 3.0
17 Temmuz 2018, 22:53
Izmir'de otel çok. Booking.com'dan bak ve ayırt. Şehirmerkezi konakta falan çok gelincikci var.

Eğer Mobilyada falan bakacaksan, Gaziemiri tavsiye ederim. Karabağlar mobilyacı semtidir ve hemen Gaziemirin yanındadır.

Gaziemierde Ege'nin en büyük AVMsi var. 4 saat'de ben bitiremedim. Yarı belki zor etmişimdir ve geri döndüm.

Deniz ve kumlu bir otel istiyorsan Gümüldürü tavsiye ederim. Araba ile 30 dk. İzmirdesin. Gümüldürde Club Yalı güzeldir.

Allah bu arada mesut etsin, bol bol sana torun versin.

OrLoW
17 Temmuz 2018, 23:11
Birbey 3.0 kardeş güzel tavsiye vermiş ek olarak gelinlik için kemeraltınada girin..

Benden tavsiye tek mekanda kalma biraz turlayın yoksa aynı gelinligi başka yerden 500 fazlasına satarlar:)

Kalmak içinde gümüldür bende tavsiye ederim yanlız izmirin neresine geliceksin yazmamışsın

Ege03
17 Temmuz 2018, 23:43
Teşekkür ederim arkadaşlar
Ben İzmir e hiç gitmedim.Genelde Antalya veya İstanbul a giderim o yüzden buraya yazdım.
Alışveriş yerleri genelde nereleri ?

Birbey 3.0
18 Temmuz 2018, 00:43
Fazla karışmak gibi olmasın, dünürlerin falan yok mu Izmirde? Benim dünürüm bizim şehire gelse, arada kız alıp vermektende bir huzurluksuzluk yoksa, onu gezdirmem boynumun borcu. Ha oteli anlarım. Kendin belki rahat edemiyorsunudur.

Alış veriş yerleri, yani çarşısı kemer altı. Orayı gez 3-4 saatin gider. Ordan denizin kenarına, kordonderler İzmir'de, yürürsün. 5 - 10 dk. ya olarak. Ordan gez geze bildiğin kadarıyla. Ordan iskeleden Karşıyakaya vapur kalkıyor. Karşıyaka zengin semti. Adı var kendisi yok bence. Ama gitmişken gör.

Optimum AVM ta sehirin öbür ucunda.