PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sila Yolunda Konaklama + Hercegszanto Kapisi ??

SinanAy
15 Temmuz 2018, 23:32
Selamunaleyküm arkadaslar,

simdiye kadar hep Edirne'ye kadar hic durmadan gitmistim, Allaha'a sükür hicte kapilarda beklemek zorunda kalmadim.
Nasip olursa 21.07.2018'de Viyana'dan cikicam ama bu yil kapilar asiri yogun, belki Sirbistan ya da Bulgaristan'da durmayi düsünüyorum.

Sirbistan'da Nis civarinda Hotel Bosphorus varmis, orayi duydum. Siz buraya hic ugradiniz mi nasil bir yer?
Bulgaristan'da tavsiye edebileceginiz bir yer var mi?

Bir de Macar'dan Sirbistan'a girerken bu sene Rözke de Tompa'da asiri yogunluk var, bir Facebook sayfasinda Hercegszanto kapisini cok övmüsler, yani Macar'dan oraya varana kadar olan yol hemen hemen hepsi otoban ama kapiyi gectikten sonra Novi Sad'a kadar olan yol nasil?? Ortalama 60-70 km yol yinede. Bu kapidan hic giden var mi aranizda?

Allah herkeze kazasiz belasiz gitmeyi nasip etsin insallah

karam82
15 Temmuz 2018, 23:55
Sınanay arkadasım

macaristan Sırbistan sınırında family hotel var 30 km filan orası ve bosborus hakkında suan a kadar kötü okumadım.
nasip olursa bende Family hotelde 5 altı saat bir mola vermeyi planlıyorum.
bu sene maalesef bazı nedenlerde sürekli git gel yaptım bu sefer arabayla gidip geleceğim hayırlısıyla.

Sila Yoluna çıkacak vatandaşlarımıza Hayırlı yolculuklar

scelebi
16 Temmuz 2018, 06:27
Günaydın Arkadaşım,
Hercegszanto kapısından ben Cumartesi günü geçtim. Öbür kapılar bayağı yoğun du..Röszke ve Tompa da en az 3 ile 4 Saat
Bekleyenler olmuş.. Bende Tompa Gümrük kapısını yogun görünce direk Hercegszanto
Kapısına gittim.. yaklaşık 80 Km..
Hercegszanto bomboş idi.. Ama sana tavsiyem sen direk M6 üzeri o kapıya git.
Evet haklısın Kapıdan sonra ilk önce Sombor kasabasi geliyor ve 60 70 Km ara yollardan ya Subotica yada Novi Sad gidebiliyorsun.. ondan sonrası bildiginin gibi Otoban..
Arkadaşım şimdi den Hayırlı Yolculuklar diliyorum.. Allaha emanet ol, Kazasız Belasız git gel.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Sweet_FormuLa
17 Temmuz 2018, 23:24
Selam scelebi,

Macar tarafindan Hercegszanto kapısına kadar nasildi gece yolculuguna müsaitmi?
Hercegszanto kapısı 24 Saat Acikmiydi?

karam82
18 Temmuz 2018, 23:11
Sila Yolunda macaristan üzerinden giden ve EU bürger olanlar icin bir baska pratik gümrük kapisi Ásotthalom bu gümrük kapisi sabah 7 den 19 a kadar acik ve EU vatandaslarina müsade veriyor.

kullanmak isteyenler bir göz atabilir.

Herkese hayirli yolculuklar.

hOrOz
19 Temmuz 2018, 00:52
sanırım en büyük dalga NRW izine gitti bundan sonra gümrüklerde aşırı yoğunluk olmaz

2 -3 gündür Kapıkule kapısını takip ediyorum sinek avlıyorlar

tek tük araba var

ama geçen hafta sonu çok yoğundu bütün girişlerde çok kuyruk vardı

http://www.trakyagumruk.gov.tr/canli_trakya_gtb/kapikule/kapikule_images/kapikule_kamera1/1.jpg

karam82
19 Temmuz 2018, 08:10
@horoz ustam evet haftaya hafta sonuda yogun olur Münich Stutgart bölgesi tatile giriyor hafta cuma cumarteside yogunluk bekleniliyor.
Önemli olan kapikule tek degil hocam Macaristan- Sirbistan rözcke - tompa kapisi ve sirbistan bulgaristan kapisi. en büyük slklnti sirpbistan bulgaristan arasi gecen hafta yasandi.
bende takip ettim gecen haftayi.

Hayirlisi Bakalim.

karam82
19 Temmuz 2018, 22:08
Selam Arkadaslar

benimde tam emin olmadigim bir konuyu sag olsun Macaristan sinirdan bir dostumuz gümrükten sormus.

Eu Vatandaslarin gecis yaptigi gümrükten isvicre vatandaslari da sorunsuz gecis yapabilmekteler.
Resim ekliyorum

EU Vatandasi - Sirbistan vatandasi - Macaristan vatandasi ve isvicre vatandasi gecis yapabiliyor. svajci isvicre demekmis..

http://abload.de/img/68212948-3a11-4cb8-bv0icf.jpeg

SIla Yoluna Cikan Vatandaslarimiza hayirli yolculuklar.