PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu nasil mümkün dolandiricilikmi?

choban
24 Haziran 2018, 15:00
https://www.ebay.de/itm/SAMSUNG-UE55MU6199U-LED-TV-Flat-55-Zoll-UHD-4K-SMART-TV/273318543472?hash=item3fa30e0070:g:9YcAAOSwqWNbL5R b
bu fiata imkansiz nasil olabilir ..

eBay-Artikelnummer:
273318543472

hOrOz
24 Haziran 2018, 15:07
https://www.ebay.de/itm/SAMSUNG-UE55MU6199U-LED-TV-Flat-55-Zoll-UHD-4K-SMART-TV/273318543472?hash=item3fa30e0070:g:9YcAAOSwqWNbL5R b
bu fiata imkansiz nasil olabilir ..

eBay-Artikelnummer:
273318543472

bu fiyata olamayacağınıda sende biliyorsun

daha geçendeydi burada birisi yazıyordu dolandırıcılık olduğu sabah çıkmadı

https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?67048-Almayan%FD-d%F6v%FCyorlar-diye-bir-TV-ald%FDm

choban
24 Haziran 2018, 15:10
biliyorumda paypalla bukadar aleni nasil yapilir... bu ebay bunlarla hicmi ilgilenmez milletle acik acik dalga geciyorlar...ebayin iyice suyu cikmis...

kara
24 Haziran 2018, 16:58
adamin bewertunguna bakilirsa sahtekarlik olmayada bilir, yanliz tek püf noktasi sadece abholung yazmis,yani versand yok ve geriyede almiyorum yazmis, bu privat olarak satiyor .
paypal ile ödeme yapiyorsun ama tv sen alacaksin yoksa paran gider. bu arada privat olarak bu adam okadar cok tv satamaz ebayde ,yani yakinda anzeigesi zaten silinir.

ama illa sansini denem isteyen arkadas lar varsa, adamdan telefon nrasini alir arar türkiye sila yolunda tvsini alir yoluna devam eder .

Birbey 3.0
24 Haziran 2018, 17:10
Choban, sen olsan bu fiyata verirmisin? Vermezsin. Eh o adam salak mı, niye versin? Dolandırırcı. Bu kadar basit.

hOrOz
24 Haziran 2018, 17:39
adamin bewertunguna bakilirsa sahtekarlik olmayada bilir, yanliz tek püf noktasi sadece abholung yazmis,yani versand yok ve geriyede almiyorum yazmis, bu privat olarak satiyor .
paypal ile ödeme yapiyorsun ama tv sen alacaksin yoksa paran gider. bu arada privat olarak bu adam okadar cok tv satamaz ebayde ,yani yakinda anzeigesi zaten silinir.

ama illa sansini denem isteyen arkadas lar varsa, adamdan telefon nrasini alir arar türkiye sila yolunda tvsini alir yoluna devam eder .

muhakkak birinin ebay adresini ele geçirdiler

herşeyi değiştirdiler

vurgunu yaptıktan sonra toz duman olacaklar

ya hiçmi kafanız çalışmıyor

bu kaçıncı dolandırıcılık olayı

Selam
24 Haziran 2018, 19:15
alin alin. hic kacirmayin bu firsati.

Bu konularin Burda hala konusulmasina ve yazilmasina bile aklim ermiyor. bu kacinci sahtekarlik olayi ama gelgörki ya anlamak istenilmiyor yada nasrettin hocanin sözü gibi ya tutarsa diye umud ediniliyor.

bence alin hic durmayin. ben simdiden 10 tane icin siparis verdim.

OrLoW
24 Haziran 2018, 19:50
Bende istiyorum o fiyattan bana 2 tane alın Tv gelince Ben TV başına 150 ödücem:D

Bewertungları en az birkaç bin olmadıkça ebayda güven vermez...

Zaten yeteri kadar ben dolandırıcıyım diye bagırıyor..

mxm
25 Haziran 2018, 05:59
Kaldirmislar.

choban
25 Haziran 2018, 13:16
ebay bunlara nasil müsade ediyor aklim almiyor bende heralde hemen atlayip almadim zaten ilk mesajda yazdim nasil olabilir diye alayimmi almayayimmi diye sormuyorum..ama ebay bu islerden para kazaniyor bir takim sorumluluklari olmasi gerekir müsterilerine karsi. bu is bukadarmi ciddiyetden uzak bukadar büyük bir sirket bu isi bu sekilde yürütüyorsa pes yani baska birsey demiyorum ozaman herkez acsin online satis sitesi kimse sorumluluk almasin oh ne güzel varmi bu devirde böyle bir dünya...