PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cek üzeri silayolu bilgileriniz varmi

gezgin38
20 Haziran 2018, 23:38
Slm. Arkadaslar burada aradim amma cek üzeri sila yolu tecrübesi olanlar varmi bulamadim. Yol durumu ve güzergah bilenler varmi aramizda. tavsiye edilirmi gerekli bilgi Vignette lazimmi omv benzinlikler varmi yardim ve tavsiyeler bekliyorum.

talo176
21 Haziran 2018, 08:39
en son 2 sene evel gitmistim cek cumh. üzeri.. bu sene de gidecam cek üzeri..
aldigim bilgiye göre otobanlarda fazla insaat yokmus.. yollar temiz..
vignette de adac den alabilirsin.. 1 ay 18€..
ne zaman (hangi tarih) cikiyorsun ve nerden arkadas?

Selam
21 Haziran 2018, 09:42
gecen sene gittim bu yolu.

Dresden - Prag arasi otobanda 100km hizi pek gecemedim. her 3-5 kilometrede insaat calismasi vardi. ayriyetten insaat olmayan yerlerde otobanin yapilis sekli arabanin 130 km/h den fazla gitmesine elverisli degildi. acikcasi yollarin cogu bölümü resmen berbatti. slovakya sinirina yaklastikca yollari düzeldi. cek ülkesinin yollarindan cok hayal kirikligina ugradim. kücük ülke tamam ama yollarinda araba ile gitmek hem araba icin hemde insanin kendisi icin cok zor.

gezgin38
22 Haziran 2018, 10:52
en son 2 sene evel gitmistim cek cumh. üzeri.. bu sene de gidecam cek üzeri..
aldigim bilgiye göre otobanlarda fazla insaat yokmus.. yollar temiz..
vignette de adac den alabilirsin.. 1 ay 18€..
ne zaman (hangi tarih) cikiyorsun ve nerden arkadas?
Slm. Talo176 , benim cikis tarihi 13.07.2018 itibaren tam kesin degil ama en gec 15.07 dortmundan cikmayi düsünüyorum

mustafa200222
22 Haziran 2018, 16:16
gecen sene gittim bu yolu.

Dresden - Prag arasi otobanda 100km hizi pek gecemedim. her 3-5 kilometrede insaat calismasi vardi. ayriyetten insaat olmayan yerlerde otobanin yapilis sekli arabanin 130 km/h den fazla gitmesine elverisli degildi. acikcasi yollarin cogu bölümü resmen berbatti. slovakya sinirina yaklastikca yollari düzeldi. cek ülkesinin yollarindan cok hayal kirikligina ugradim. kücük ülke tamam ama yollarinda araba ile gitmek hem araba icin hemde insanin kendisi icin cok zor.Selam kardeşim Vignette otabanda ceke girerken sınırda alabiliyorsunuz 2 haftalık 13 euro idi dediğin gibi yollari prag dan sonrası kötü. Gelecekler için A4 uzeri gelecek olanlar
İçin inşaat var 20 km kadar galiba bu senenin sonuna kadar sürecekmis wilsdruf. A17 otabani na kadar yani çeke giden otaban gece veya iş çıkış saatlerinde gecmesseniz sorun olmaz

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk