PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Havaalanından Sah İnn Paradise (Kumluca) nasıl gidilir

gentlement
10 Haziran 2018, 23:26
Arkadaşlar, ilk defa Antalya Havaalanına gideceğim... Otel ile görüştüm ve servislerinin olmadığını söylediler? Havaalanından mesafe 120 km olduğu için aile ile en rahat nasıl gidebiliriz?

hOrOz
10 Haziran 2018, 23:36
https://www.shuttledirect.com araştır

taxiler kaça gider acaba ?

120 km az buz değil

karam82
10 Haziran 2018, 23:38
Selam arkadasım

kumluca da fiyat bilgisi yok maleaef

whatsapp üzerinden bu sayfadan bilgi edinebilirsin

https://www.247transfer.com/tr/havaalani-ulasim/ana-sayfa.asp?P=1_1

ben senelerdir bu transferi kullanıyorum paket halinde almayı tercih etmediğimden muhtemel 50 Euro’ya filan gitmek istediğin yere ailece transferinizi yapabilirsiniz.
Geri dönüşte havaalanına ise ne zaman alınmanızı filan kararını siz belirliyorsunuz. Güvenli ve temiz transfer sirketi..

gentlement
11 Haziran 2018, 00:09
@karam

Tşk. ederim... Benim anlamadığım nokta, 5 yıldızlı bir otelin nasıl olurda servisi olmaz... Senin yazmış olduğun yerdeki fiyatlar çok uygun ancak listelerinde Kumluca yada Mavilent yok... Yarın arıyıp sormak lazım.

@hOrOz

bir arkadas taksi ile geçen sene tek yön 120€ ödemiş ve zannımda çok uçuk bir fiyat!

OrLoW
11 Haziran 2018, 01:01
@karam

Tşk. ederim... Benim anlamadığım nokta, 5 yıldızlı bir otelin nasıl olurda servisi olmaz... Senin yazmış olduğun yerdeki fiyatlar çok uygun ancak listelerinde Kumluca yada Mavilent yok... Yarın arıyıp sormak lazım.

@hOrOz

bir arkadas taksi ile geçen sene tek yön 120€ ödemiş ve zannımda çok uçuk bir fiyat!

Üff hemde çok çok uçuk fiyat..Uçak tarifesimi açtı acaba taksici kardeş ..

Birde her 5 yıldızlı otelin kendine ait bir servis arabası oluyor bir arayıp sorun bence..

Sana tavsiyem ara oteli sadece kapıdan kendi gelen müsterileremi çalışıyorsunuz diye sor !! Ve transfer ücretini üstlenip üstlenmeyeceklermi bir sor..

Ben 5 yıldız otellerde çalıştım her otelin kendi transfer aracı kesin olur !!

gentlement
11 Haziran 2018, 01:18
Üff hemde çok çok uçuk fiyat..Uçak tarifesimi açtı acaba taksici kardeş ..

Birde her 5 yıldızlı otelin kendine ait bir servis arabası oluyor bir arayıp sorun bence..

Sana tavsiyem ara oteli sadece kapıdan kendi gelen müsterileremi çalışıyorsunuz diye sor !! Ve transfer ücretini üstlenip üstlenmeyeceklermi bir sor..

Ben 5 yıldız otellerde çalıştım her otelin kendi transfer aracı kesin olur !!

Dün görüştüm otel ile ve bana aynen şu cevabı verdiler:

Otelimizin malesef servis hizmeti yok. Ancak özel şirketlerin servisleri işe çok rahat gelebilirsiniz! Bende tavsiye edebileceğiniz hangi şirketler var diye sorunca bana, geçmişte yaşadığımız olumsuz tecribelerden dolayı herhangi bir şirketi tavsiye edemiyoruz...:mad:

knylm
11 Haziran 2018, 01:33
Annemler defalarca gitti,minübüs vb. seylerle.Ama nasil gittiler detayli bilmiyorum.Arada cikip gezerim dersen araba kirala.Günlük 20-25€ civari.Arada cikar Kemer tarafina gezmeye gidersin.Otelin yakininda gezip görecek hicbiryer yok.Araban yoksa resmen bir hafta otelde hapissin.Demedi deme.Imkan varsa araba kiralamak en iyisi.

haylazz
11 Haziran 2018, 05:53
Google: antalya shuttle transfer yazarsan bir cok site var ara sor en uygun fiyati bul
gecen sene arkadasim alanyaya gitti 116 km ailecek 60€ gitmislerdi

karam82
11 Haziran 2018, 08:39
haylazz arkadasim benim vermis oldugum sayfadan alanya transferi 50 euro,
schutle Bus aile de cocuk filan ve valiz fazlaysa sadece yorucu gecer yoksa havaalaninda bir cok yere shutle buslar havaalaninda var belirli yere kadar götürüyor sonrada ordan taksiyle hoteline gecme bu benim gözümde eziyetten baska birsey degil, tabiki herkesin düsüncesi farkli olabilir. ama tatile gitmissem stressten uzak olmak isterim.

Kumluca 120 km ise 50 euro civari olur muhtemel arkadasim whatsapp üzerinden istersen yaz kendilerine istersen ara, güvenli ve temiz arabalarla rahatlikla transferini gerceklestirirsin.

saygilar

hope41
11 Haziran 2018, 11:40
Hemso hallettin mi isi? Gecen sene Mannheim'dan bir arkadas gitti sanirim o otele, hatta ondan önceki sene de gitmisti galiba. Istersen ona sorar ögrenirim nasil gidip geldi diye.

gentlement
11 Haziran 2018, 12:33
ben su sekilde karar verdim;

19.06.2018 otele girisim var. 29.06.2018 otelden cikiyorum...

29.06.2018 de araba kiralamistim 3 haftaligina ve direk otele getireceklerdi. Bunun icin extra 50 EUR ücret ödiyecektim...

Ben en iyisi 29.06.2018´de degilde 19.06.2018´de arabayi direk havaalaninda alayim... O zaman araba icin 250 EUR fazladan ödeniyor ancak herhalde ailem ile en saglikli bu sekilde olacak.

OrLoW
11 Haziran 2018, 12:50
ben su sekilde karar verdim;

19.06.2018 otele girisim var. 29.06.2018 otelden cikiyorum...

29.06.2018 de araba kiralamistim 3 haftaligina ve direk otele getireceklerdi. Bunun icin extra 50 EUR ücret ödiyecektim...

Ben en iyisi 29.06.2018´de degilde 19.06.2018´de arabayi direk havaalaninda alayim... O zaman araba icin 250 EUR fazladan ödeniyor ancak herhalde ailem ile en saglikli bu sekilde olacak.

Ama bu seferde çok fazla ödemiş olucaksın kardeş ..Yinede sen bilirsinde

Karam ustanın sunmuş olduğu öneri sana daha uyguna gelicek gibi malum az para değil...

durak78
11 Haziran 2018, 16:39
https://www.hoppa.com/de

ben hep buradan aliyordum belki işinize yarar

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk

Techniker
12 Haziran 2018, 09:08
ben de hep hoppa la gidiyorum, saglam bir sirket

gentlement
01 Temmuz 2018, 22:15
Belki birilerine lazım olur diye bilgilendirme:

Ben kendim araba kiralıyarak Kumluca’ya gittim! Havaalanında bulunan Transfer şirketlerinden en uygun fiyati veren tek yön 65€!

Ancak Kumluca’nın içinde bir sürü transfer şirketleri var ve tek yön 30€ ya getiriyorlar!

Bilginiz olsun...

Bu arada, Antalya havaalanı inanılmaz kalabalık! Sanki bütün avrupa Antalya’ya geliyor...