PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sila yolu icin hangi feribot hatti mantikli sizce

arapkarizma
10 Haziran 2018, 16:01
Selam
sizce edirne den sonra nazilli istikametine hangi feribot hatti daha mantikli
ben biraz baktim tekirdag dan erdek istikameti olan feribot saatleri cok az
ama gelibolu lapseki arasi veya eceabat canakkale arasi biraz daha mantikli gibi
siz hic bunlardan birini kullandinizmi hangisi rahat birde bu feribot lar ne kadar güvenilir

deniz2000
10 Haziran 2018, 16:16
eceabat canakkale kardesim
ben hep ordan giidiyorum problemsiz

neco54
10 Haziran 2018, 17:08
Gelibolu- Lapseki diyorum. Fazla sehir trafigine takilmiyorsunuz ve yol temiz.
Mesafe asagi yukari ayni. Bende ordan gelip gidecegim.

ffb
10 Haziran 2018, 17:13
Hem Eceabat - Çanakkale ve Gelibolu - Lapseki feribota bindim. Korkulacak veya endişeli olunacak birsey yok
Yoluna Izmir üzeri devam etmek istiyorsan Çanakkale derim.

-¬=©ÄÑåVã®=¬-
10 Haziran 2018, 19:00
Ben gecen sene Canakkale üzeri geldim, feribot kuyrugu sehrin icindeydi, 2-3 feribot birden yanasiyor, 10 dak. doluyor 10-15 dakikaya karsidasin, korkulacak bisey yok,Ezineden peynir almayi unutma, o daha önemli bence:D

arapkarizma
16 Haziran 2018, 22:54
Hem Eceabat - Çanakkale ve Gelibolu - Lapseki feribota bindim. Korkulacak veya endişeli olunacak birsey yok
Yoluna Izmir üzeri devam etmek istiyorsan Çanakkale derim.

canakkale iyi bir tercih ama feribot saatleri cok az o yuzden ya gelibolu dan yada eceabat dan binmeyi düsünüyorum

salsala09
17 Haziran 2018, 12:23
Slm Hemserim ben Nazilli ye 25 senedir giderken ilk önce Geliboluya girerim baktim,Feribot gitmis yada cok dolu basar gider Ecabattan binerim.En güzeli gitmeden Feribot saatlerine bak vardigin zaman hangi Feribot yeri uygunsa oraya kendini yönlendir.

MEGAbond
22 Haziran 2018, 19:39
tekirdagdan bir kere tir feribotuna denk geldim,,,yoksa o saatlerde baska feribot yoktu tekirdagdan 6 saate bandirmaya gecti,,,bayagida yorulmustum,,6 saat iyi uyumusum,,,bandirmaya indigimde zimba gibiydim. normalinde hep lapseki den karsiya gecerim..istikamet bursa.lapsekiden sasma derim,,,canakkale trafigle ugrasmassin en azindan. simdiden kazasiz belasiz hayirli yolculuklar dilerim.