PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ucuz Tamirci NRW

Serseri
09 Haziran 2018, 21:56
Slm arkadaslar benim vw Golf 6 icin ucuz bir Tamirci ariyorum , benim Golfun kupllunu kompilet degisecek , zahnriem ve su pompasi , ve Keilriemen Kompilet degesecek, Ben parcalari aldim sadece Tamirci bunlari Montaj
Edecek

1- Kupplung satz
2-zahnriemsatz ve su pompasi
3-Keilriemensat
Bu üc Parca kompilet degisecek
Bir kac Tamirciye sordum 600 € dan 1000 kadar Fiyat cikardilar, sadece montaj parasi
Sizce bu fiyatlar normalmi

OrLoW
09 Haziran 2018, 23:22
O senin saydıklarını ucuza yapıcak tamirci çıkacağını sanmıyorum dostum..

Çünki baya ağır işler arabaya yapılacaklar.. normal sevisler direk ücretini alır..

Senin arayacağın kişiler yani ucuza yapıcak olanlar mekanı olupda kaçak yapanlar :D

Sen o kişileri bulman gerek dostum :)

Onlar sorar zaten kagıtlı yaparsam 600 kağıtsız yaparsam 400 dicektir iyi araştır:) Bizim türkler sever böyle şeyleri

Sdt
10 Haziran 2018, 02:15
Essen Kray'da arkadasim var araba tamircisi...
ne kadara yapar bilemem

Serseri
10 Haziran 2018, 17:53
En ucuzu 600 dedı 2 günlük iş dıyor hepsi , ama YouTube den baktım normalde 2-3 saatlik iş zahnriem ve keilriem değiştirmek çünkü hepsi aynı yerde . Belki kuplungu degıstirmek zaman alır

OrLoW
10 Haziran 2018, 18:05
En ucuzu 600 dedı 2 günlük iş dıyor hepsi , ama YouTube den baktım normalde 2-3 saatlik iş zahnriem ve keilriem değiştirmek çünkü hepsi aynı yerde . Belki kuplungu degıstirmek zaman alır

Senin bu şekilde hesabınla olmaz dostum o işler 2 saat falan ...

Youtubeden bakmayla olmaz dostum o işler cidden ağır

Hazır bakmışken videolarda tamirleri vardır kendin yap :)

Bende yakında komple ön arka frenleri değiştirecem... Videolardan yola çıkarak baya bir tamir yaptım

itilmis
10 Haziran 2018, 18:24
Nekadar vermeyi düsünüyorsun?
iki gün sürmesede bir gününü alir adamin.
Anlasirsak ben belki yaparim 20 yildir VW´de calisiyorum

En ucuzu 600 diyorsun ben sana 550 Euro yapayim ama bundanda asa olmaz

Serseri
10 Haziran 2018, 22:59
Ben 450- civari düsünmüstüm

Serseri
10 Haziran 2018, 23:07
Senin bu şekilde hesabınla olmaz dostum o işler 2 saat falan ...

Youtubeden bakmayla olmaz dostum o işler cidden ağır

Hazır bakmışken videolarda tamirleri vardır kendin yap :)

Bende yakında komple ön arka frenleri değiştirecem... Videolardan yola çıkarak baya bir tamir yaptım
Kendim yapardım ama motoru tutan vıdalari sökünce altına koyacak bühnem yok , yoksa geçenlerde açıp baktım kayış numaralarına ve blokaj gelecek yerlere ve dislilerin üzerindeki oklara . Iyı kötü anlıyorum , lichtmasıchene , Anlässe, bremscheiben, Radlager gibi Seyleri Kendim yaptim

OrLoW
11 Haziran 2018, 18:05
Kendim yapardım ama motoru tutan vıdalari sökünce altına koyacak bühnem yok , yoksa geçenlerde açıp baktım kayış numaralarına ve blokaj gelecek yerlere ve dislilerin üzerindeki oklara . Iyı kötü anlıyorum , lichtmasıchene , Anlässe, bremscheiben, Radlager gibi Seyleri Kendim yaptim

Sende benim gibisin o zaman bende öyle merakda olunca kendini geliştirirsin..

Onunda kolayı var güzel kardeşim heryerde oluyor Hobbywerkstatt saat ücreti veriyorsun

Mutlaka senin yakınlarında vardır içinde birçok şey oluyor bühne falan ...

itilmis
16 Haziran 2018, 11:10
....................

akdenizli33
19 Haziran 2018, 07:11
arkadaslar audinin ön frenleri degisecek.hagen civarinda uyugn varmi degistierek arkadas
Audi a6 4f.bj 2005 tdi quatro

hope41
19 Haziran 2018, 12:54
arkadaslar audinin ön frenleri degisecek.hagen civarinda uyugn varmi degistierek arkadas
Audi a6 4f.bj 2005 tdi quatro

Adresse: Haardtstraße 41, 58119 Hagen
Telefon: 02334 5022292
Reifencenter Ece - Ismail abi var Izmit'lidir, ara fiyat al istersen. Uygun gelirse gider degisirsin.