PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamburg havalimani

captaincusteo
04 Haziran 2018, 00:03
Selam dostlar..Temmuz sonunda kismetse türkiyeye ucakla hamburg havaalanindan gidecem.ilk defa gitmem sebebi ile bilmedigim biryer..270 km benim eve,ama gerek yol uzunlugu gerekse olabilecek aksakliklar gözönünde bulundururak erken cikmak istiyorum,yada daha erken cikip hic olmazsa hamburgun carsisini gezelim dedik..Merkezle havalimani arasi ne kadar mesafedir..yani bilen orada kalan arkadaslarim bilirler diye soruyorum..tesekkür ederim simdiden ve tüm izne giden gidecek olan arkadaslarimada kazasiz belasiz yolculuklar diliyorum..Allaha emanet...........

pendikli
04 Haziran 2018, 17:29
slm
15-20km var. otobanlarda calisma oldugu icin stauya yakalanma riskin cok yüksek erken gelmeni tavsiye ederim..

fantomas99
04 Haziran 2018, 19:27
Birde elektrikler kesilirse gecen günki gibi ucamazsin.

V/S
04 Haziran 2018, 19:32
Biz artik 1 gün öncesinden gidiyoruz Havalimanina, daha rahat oluyor.
Geceyi Hotelde geciriyoruz, yiyoruz iciyoruz, geziyoruz.

Gecen Sene Wyndham de kaldik, Süperdi. Iyikide öyle yapmisiz
Stuttgart Yolunda inanilmaz bir Stau vardi, 150km yol 5 Saat sürdü
Trafik tikali santim santim yol aldik.

Sabah da uykumuzu aldik ve direkt ucduk, yorulmadan.

captaincusteo
06 Haziran 2018, 16:15
sagolun arkadaslar bende sabah cikacam.ucagim aksam 22 olmasina ragmen..Ama park fiyatlari ucmus iyice biraz baktim ve aradim biryeri 4 hafta 200 diyorlar.Neyse artik yapacaz birseyler.tesekkür ederim bilgileriniz icin.

bulut77
06 Haziran 2018, 18:16
Slm arkadaşlar Bremen havalimanina yakın önerebileceğiniz park yeri varmi... şimdiden teşekkür

moralist
06 Haziran 2018, 19:36
Flixbus ile gitsene

duyahsi
16 Haziran 2018, 11:34
Bence buradan araba kiralayip orada havalimanina teslim etmek daha karli. Ben hep öyle yapıyorum. Bu senede ayni sekilde yapacagim. Fiyatlara baktigimda altmis euro civarında tutuyor.

Savasnrw
16 Haziran 2018, 13:06
Slm, hangi sirketten kiraliyorsunuz