PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amazondan aldigim ps4 ü göndermedi

tosuncuk
29 Mayıs 2018, 23:50
Selam arkadaslar bir hafta önce ps4 aldim normalde dün gelmesi lazimdi ama gelmedi amazon üzeri kredi karte ile ödeme yapmistim direk saticiya ödeme yapmadim saticiya yaziyorum cevap vermiyo amazona yaziyorum oda saticiya ulasamadigini cikis yaptigini söylüyo kredi karte da bir ay sonra rechnung geliyo ödeme yapildimi yapilmadimi onuda bilmiyorum ne yapmam lazim yardimci olursaniz cok memnun olurum saticinin adi luis chaparro dikkat edin bir sey almayin bu adamdan

Burclu
30 Mayıs 2018, 00:06
Ps4 e ne kadar verdin, bende bir ara buzdolabina bakmistim normal fiyatin baya altindaydi ve satici bana pek güven vermedi amazonu aradim ve aldigimda bana garanti veremeyecekelrini söylediler, yani amazondan birsey aldiginda tavsiyem direk amazondan al baska saticilardan alma derim, paypal almis olsaydin parani geri alabilirdin ama malesef göründügü kadariyla bu bir dolandirici.

hOrOz
30 Mayıs 2018, 00:16
Luis Chaparro bir yazar acaba AMAZON da sahte birinden mi alışveriş yaptın ..

bambumbam
30 Mayıs 2018, 00:52
Saticinin Profili varmi ?

rmp32
30 Mayıs 2018, 05:45
Kahretsin...amazon dan da mi kaziklaniyoruz artik ?

tosuncuk
30 Mayıs 2018, 05:45
Vardi bewertunglarida iyiydi herkes iyi yazmis

gentlement
31 Mayıs 2018, 02:04
Eğer satıcıya hiçbir şekilde ulaşamıyorsan A-bis Z Garantieantrag aç... Satıcı 48 saat içinde ya sana ürünü ulaştıracak yada Amazon parayı sana geri gönderecek...

Bu kadar, başka birşey yapmana gerek yok...