PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 0% Finanzierung - Autokauf

thaflowkilla
24 Mayıs 2018, 08:01
Merhaba Arkadaslar.
Araba baska bir yerden, Araba Kredisini baska yerden alma imkanim var mi?
0% Faizi olan bir yerden Autokredit alip Araba almak istiyorum.

Bilgisi olan var mi?

Tesekkürler

arapkarizma
24 Mayıs 2018, 14:30
Var tabikide kredi alacagin bankaya söyle araba icin kredi cekiyorum deíye paran kontona gelince git istedigin yerden arabani al ben öyle yaptim
ama tabikide 0 Faiz ile degil

arapkarizma
24 Mayıs 2018, 18:45
Arkadasim cevap vermeden önce konuyu acan Arkadasin sorusunu tam olarak okusaydin.
Buna karsilik benim Arkadasa cevabimi bir okusaydin,sanirim Var tabiki demezdin.
Neyse "iste öyle Birsey"
Okudum arkadasm ben kendim aldim ve arkadasa cevap verdim yazdigim gibi 0 Faiz yok
iste öyle birsey

thaflowkilla
24 Mayıs 2018, 21:03
Cevabiniz icin tsk. Sifir faiz var bazi yerlerde. O yüzden sordum, birbirinden bagimsiz aliniyor mu diye. Yani Araba‘yi görüp ve begenip, gidip baska bir bankadan Araba Kredisi almak. Bu sekil olmuyor galiba. Aksi taktirde bazi Autohändler bu firsati sunuyorlar. Tabii istedigin Araba‘da olmayabiliyor ozaman. Bunu ögrenmek istedim.

webci
24 Mayıs 2018, 21:14
Once arabaya bak,sonra 0faiz veren bir banka ara
Once 0 faiz veren bir banka bak sonra araba begen
Eee??sonuc ayni...yani sana 0 faizden finanzieren veren bir händler varsa zaten onlarda bankayla calisiyor..
Seninkisi biraz yani ne diyelim....
Üc bes kurusun artik pek onemi yok,ordan biriktir,obur taraftan su akar yolunu bulur..

webci
24 Mayıs 2018, 21:27
Ayrica sen bankaya gidip araba kredisi istiyorum demene gerek yok,al ihtiyac kredisi mektubu sende kalsin..

thaflowkilla
24 Mayıs 2018, 22:10
Böyle bir ihtimal var mi diye sordum o yüzden. Ve bu yüzden simdi arastirip, Araba‘yi bulduktan sonra o banka ile irtibat‘a gecmek icin. Sonucta ne kadar kar yaparsak o kadar iyidir degil mi?!

webci
24 Mayıs 2018, 22:22
Haklisin kardesim..sonucu buraya yazki belki bizde bu taktigi uygulariz..
Kolay gelsin..

hOrOz
24 Mayıs 2018, 22:45
Hocam hiç bir banka faizsiz araba kredisi vermez.
0% yapanlar genellikle araba firmalarının kendi bankaları
Onu belli modellerde yapıyorlar yoksa normal bir bankanın
0% faizle finanse etmesi bankaya hiç bir getirisi olmaz.

Bankalar faizle Araba firmalarının banklarıda satış dan kar edecek

Musti
24 Mayıs 2018, 23:00
0 faiz le sor bulursun da ama burda yine en uygun araba kredisi alabilirsin https://www.ing-diba.de/kredit/autokredit/ertelkdfjg/?wt_vt=103

Putkiran
25 Mayıs 2018, 00:47
Kardes Faizsiz banka kredisi olmaz.
Vw de şu an faizsiz araç alabilirsin.
www.google.com/search?source=hp&ei=rkAHW4zJGoLO6ATP5o34Bw&q=vw+dortmund&oq=vw+do&gs_l=mobile-gws-wiz-hp.1.0.0l5.3272.9520..10534...1....99.455.5......0 ....1.......3..35i39j0i131.azxu3ryjFTA%3D#istate=l rl:iv&rlimm=6310070105691655702

thaflowkilla
25 Mayıs 2018, 01:42
Hocam hiç bir banka faizsiz araba kredisi vermez.
0% yapanlar genellikle araba firmalarının kendi bankaları
Onu belli modellerde yapıyorlar yoksa normal bir bankanın
0% faizle finanse etmesi bankaya hiç bir getirisi olmaz.

Bankalar faizle Araba firmalarının banklarıda satış dan kar edecek

Tesekkürler. Bende bunu ögrenmek istiyordum. Ille de Arabayi aldigim yerden mi aliyorum 0% Faizsiz krediyi sadece diye.
Neyse konu kapanabilir.

Hayirli Ramazanlar herkese Arkadaslar.