PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : soru(Izmir Göz Hastanesi)

meyas
23 Mayıs 2018, 22:32
slm Arkadaslar bana izmir de güvenilir bir Göz Hastanesi lazim sizin bilgilerinize tecrübelerinize güvenerek akil almak istiyorum,lazer tedavisi ne Kadar sürüyor uzun süre kalicimi göz görmesi amaliyetden sonra

OrLoW
23 Mayıs 2018, 22:37
Çok iyi bir konu açmışsın aslında bende açıcaktım konu takibimde bende merak ediyorum

Bu lazer hakkında cok yazı okudum kimisi iyi derken kimisi pişman oluyor insan tereddütde kalıyor..

Birbey 3.0
23 Mayıs 2018, 22:37
Vallahi ustam kime sorarsa sor, sana herkes diyecek, ben falanciya gittim, cok memnundum. Bu konular hep böyle sonuclanir.

Birbey 3.0
23 Mayıs 2018, 22:39
Çok iyi bir konu açmışsın aslında bende açıcaktım konu takibimde bende merak ediyorum

Bu lazer hakkında cok yazı okudum kimisi iyi derken kimisi pişman oluyor insan tereddütde kalıyor..

Lazer demek, gözdeki bozuluk yapan kismi düzlüyorlar. Ama orasi inceliyor. Allah korusun basiniza ilerde baska birsey gelise, baska sansiniz pek kalmiyor.

Ben sahsen gözlük ile oluyorsa yaptirmam. Gereksiz yere niye rizikoya gireyim. Ayrica güzel gözlükte saat gibi bir aksesuardir. Yani görüsünü bozmaz.

smeilet
23 Mayıs 2018, 23:12
Oğluma izmirde Kaşkaloğlu hastanesinde laser ameliyatını 2 sene önce yaptırdık.Allaha şükür çok çok memnun.Hatta yeniden doğmuş gibi hayatı değişti.Ameliyat ücreti 1200€ civarındaydı.

fuat tas
24 Mayıs 2018, 09:34
slm batigöz hastanesinde akrabamiz oldu cok memnun tevsiye ederim

oemer45
24 Mayıs 2018, 11:08
Selam bizde hanımı izmirde Kaşkaloğlu hastanesinde lazer tedavisi yaptırdık yanılmıyorsam 10'yi geçti avrupadanda çok yabançılar geliyor biz şahsen kendimizde ğördük tanınmış bilindik bir yer.

EGELI_35
12 Temmuz 2018, 21:52
Kaskaloglu Göz Hastanesi.
2005 yilinda esim ameliyat olmustu.
Allah onlardan razi olsun insallah.

Saygilarimla.