PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2018 Sila Yoluna Cikanlara Hayirli Yolculuklar Yolunuz Acik Olsun.

ByKaRTaL
21 Mayıs 2018, 23:43
http://www.imgim.com/gurbet_yolu_01.jpg

2018 Yilinda Yola Cikacak Olan Vatandaslarimiza
Allah (c.c) Yolunuzu Acik etsin Sevdiklerinizle Güzel bir tatil gecirmeniz dilegiyle, yola cikacak vatandaslarimizin
Kazasiz Belasiz, Gidip Gelme Umuduyla Tüm Ozbeceriksizler.com üyelerinin Yolu Acik olsun diyorum.

Lütfen Hiz Hizli sürerken Tek Olmadiginizi, Arabanizda Ailenizin, Arkadasinizin, Akrabanizin yada karsi tarafta ki Arac sürücüsü varsa O kisinin Ailesinin sevdiklerinin de oldugunu unutmayiniz.
Yapacaginiz Hatalar tek tarafli olmaya bilir bu nedenle kurallara dikkat edip, uykunuzu alip yola cikmaniz dilegiyle.

Hayirli Yolculuklar

karam82
21 Mayıs 2018, 23:45
Tüm Gurbetci Arkadaslarimizin, üye ve görevlilerimizin simdikten huzurlu bir sila yolu gecirmesi umuduyla.

Yola cikacak olan Vatandaslarimizin Yolu Acik olsun.

Kazasiz Belasiz gidip gelme Yüce Rabbim nasip etsin.

mustafa200222
04 Haziran 2018, 21:53
Tüm Gurbetci Arkadaslarimizin, üye ve görevlilerimizin simdikten huzurlu bir sila yolu gecirmesi umuduyla.

Yola cikacak olan Vatandaslarimizin Yolu Acik olsun.

Kazasiz Belasiz gidip gelme Yüce Rabbim nasip etsin.Sila yolu 2018 https://youtu.be/mJGNC07DHX8 videolu ayrıntılı anlatılmış

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

smeilet
04 Haziran 2018, 22:34
Allah sağ-salim gidip gelmeyi nasip etsin.Hayırlı Yolculuklar.

selo58
05 Haziran 2018, 00:53
Izine giden tüm arkadaslara Hayirli yolculuklar Allah kaza bela vermeden güle güle gidip gelmeyi nasip etsin.

Selcuk8
05 Haziran 2018, 08:10
Yola çıkacak olan arkadaşlar güle güle gidin güle güle gelin. Tekerinize taş değmesin.

Sanduka
06 Haziran 2018, 01:46
Önce Türkiyeye izine gidecek arkadaslara hayirli yolculuklar dilerim.
Arkadaslar benim bir sorum olacakti.
Arabam icin yapmis oldugum Sigorta malesef Türkiye icin Yesil kart vermiyor.
Birkac sigortalari aradim HDI, ADAC gibi yerleri aradim Extra 1 Aylik Türkiye icin Sigorta yapmiyorlar.
Tanidigim arkadaslara sordum Türkiyeye giriste Gümrükte yapiyorlar diye söylediler. Bende tereddütte kaldim.
Eger Gümrükte de yapmazlarsa ortada kalirmiyim? Tedirginligimi maruz görün.tsk

MEGAbond
06 Haziran 2018, 02:54
yanlis bilmiyorsam sadece kapikulede sigorta yapiyorlar,,diger kapilarda yok diye biliyorum,,,ama emin degilim. internetten arastirabilirsiniz arkadasim.

karadeniz
06 Haziran 2018, 09:54
Önce Türkiyeye izine gidecek arkadaslara hayirli yolculuklar dilerim.
Arkadaslar benim bir sorum olacakti.
Arabam icin yapmis oldugum Sigorta malesef Türkiye icin Yesil kart vermiyor.
Birkac sigortalari aradim HDI, ADAC gibi yerleri aradim Extra 1 Aylik Türkiye icin Sigorta yapmiyorlar.
Tanidigim arkadaslara sordum Türkiyeye giriste Gümrükte yapiyorlar diye söylediler. Bende tereddütte kaldim.
Eger Gümrükte de yapmazlarsa ortada kalirmiyim? Tedirginligimi maruz görün.tsk

Sanduka,7/8 sene önce yasadiklarim,Kapikule'de yabanci plakalar icin yasal araba sigortasi trafik sigortasi kapsami oldukca az gecerliligi 3 ay,ben Türkiye'de ödedigim parayi Almanya'ya geldigimde kendi sigortamdan geri aldim daha mantiklisi yola cikmadan sigorta sirketini degistir.

Sanduka
06 Haziran 2018, 22:44
Selam karadeniz, malesef sigortayi daha 7 ay önce yaptim. Hemen cikis vermiyorlar :(
tsk