PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amazondan ısmarladığım şeyi başkası almış

yadikar
09 Mayıs 2018, 17:33
Arkadaşlar 2 gün önce amazondan firestick ısmarladım bugün emailim de ürünün ulaştığı görünüyor yan komşum posta kutumda yarısı içerde yarısı dışarda bir paket gördüğünü söyledi ama indim baktım hiçbir şey yok muhtemelen biri alıp gitmiş parası da ödendi şimdi ben ne yapmam gerekiyor bu konularda biraz acemiyim.

TipiTip
09 Mayıs 2018, 17:40
usta amazon kendi paket servisi getirdiyse imza almadan pakedi vermiyor

sen orjinal amazon üzerimi aldin , yoksa orda herhangi bir saticidan mi aldin

Birbey 3.0
09 Mayıs 2018, 17:46
Veriyor. Daha bana geçen hafta geldi. Imza yokmu dedim, almadı adam.

TipiTip
09 Mayıs 2018, 17:48
Veriyor. Daha bana geçen hafta geldi. Imza yokmu dedim, almadı adam.

hayret her hafta illaki amazondan birsey gelir eve

ama herseferinde imza aliyorlar

bu dedigim amazonun kendi paket servisi icin gecerli

yadikar
09 Mayıs 2018, 17:51
usta amazon kendi paket servisi getirdiyse imza almadan pakedi vermiyor

sen orjinal amazon üzerimi aldin , yoksa orda herhangi bir saticidan mi aldin

Her zamanki gibi orijinal amazon üzeri aldım normalde imza alıyorlar ama bu sefer neden böyle oldu anlamadım ama şimdi tel açtım hemen yeni bir tane gönderiyorlar.

gentlement
09 Mayıs 2018, 18:37
Amazon bu mevzularda hiçbir zaman sorun yapmaz!

Ozanonur38
09 Mayıs 2018, 23:07
Amazon Sirketi banada son zamanlarda kendi Sirketi ile getiriyor Paketleri, Imza felan almiyor. Ilkbaslarda sasirmistim. DHL, Hermes etc. den alisik oldugumuz icin.
En iyisi arkadasimiz Amazon ile Kontaga gecsin "gentlement" arkadasimizin yazdigi gibi, Amazon bu islerde baya Kullanzli.

cenk1978
10 Mayıs 2018, 15:54
benim iki paketim bu şekilde kayıp oldu.
ikisinde de sözde ben almışım paketi, evde kimse yoktu.
almış olmam mümkün değil.
bazen paketlerim kapı önündeki pas pasın altında , bazen de bina girişinde yere bırakılmış şekildeydi.

amazonu arayıp sorunu anlattım, hiç bir şekilde sorun yapmayıp ödenen parayı hesabıma geri yolladılar.

Not : Berlin de amazon için : dhl, hermes, PIN, UPS + Subunternehmer lar dağıtım yapıyor.

hOrOz
10 Mayıs 2018, 16:16
bu güne kadar hep DHL getirdi ..Büyük ev aletlerini cihazları Spedition getirdi

sadece bir keresindede Hermes getirdi.

genellikle ben paketleri evde kimse olmazsa diye Packstation a yönlendiriyorum ..

nasıl olsa hizmet bedava

En güzeli Packstation a üye olmak paketleri oraya yönlendirmek

Gün boyu paket beklemek gereksiz

Aslında Amazon Paket olarak gönderiyor Paketi DHL getirince imza atmak gerekiyor

Yigido
11 Mayıs 2018, 00:33
Bende Amazonda fahrer olarak calismistim arkadaslar. Kural su , paketi aliciya veriyorsan imza alinmiyor. Komsuya veya baskasina verirse paketi imza almak zorundalar.
Paketi almadim diye bildirirsen parani geri gönderirler sorun olmaz. Amazon sürücülere cok yüklenmeye basladi o yüzden sürücülerde bastan sagma calisiyorlar. Ilk basta günde 50 paket ile baslamistik sonra 200 e kadar cikti. Büyük sehirde cok sorunlar oluyor. Sistemi daha oturtamadilar

Osmanbey34
11 Mayıs 2018, 01:00
ustam sikinti olmaz. amazon kendi kuriersi de imza almadan örnek postakutusuna atıyor...... " Lieferung Verfolgung da " Briefkasten yaziyor....

uzun lafın kısası sen imza atmadıysan yazdigin gibi. Amazona tel ac. onlar duruma göre tekrar yoluyorlar yada parani geri iade ediyorlar. ben kaç kere basıma geldi. hic sikinti olmadı.

örnek bazen denk geliyor. bizim kapı açık oluyor ve salona koyuyorlar. paket kaybolunca parani geri iade yada ürünü tekrar yolluyorlar.

Arkadaşlar 2 gün önce amazondan firestick ısmarladım bugün emailim de ürünün ulaştığı görünüyor yan komşum posta kutumda yarısı içerde yarısı dışarda bir paket gördüğünü söyledi ama indim baktım hiçbir şey yok muhtemelen biri alıp gitmiş parası da ödendi şimdi ben ne yapmam gerekiyor bu konularda biraz acemiyim.

ibo40
11 Mayıs 2018, 23:59
amazonda simdiye kadar memnun kalmadigim birsey oldugunda hemen ya email üzeri yada telefonda sikayette bulundum adamlar müsteri memnuniyeti icin elinden geleni yapiyor hic sorun yapmiyorlar hatta prime üyeligimi 1 ay uzattilar.

kiz kardesim yanlislikla filim satin almis aradim ben bu filimi izlemedim yanlislikla alindi dedim hemen parami iade ettiler.

aksarayli
12 Mayıs 2018, 00:06
60 dairelik binada oturuyorum.2 kez ana giris kapisana birakip gitmisler paketi ,tesadüf bana rast geldi kaybolmadi.
yani imza felan almiyorlar kafalarina göre is yapiyor amazon.

telefon acip sikayet ettim ,özür mahiyetinde 1 ay amazon üyeligimi parasiz uzattilar.