PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hybrid araba ikinci el tavsiyeniz.?

ayrtonsenna
07 Mayıs 2018, 12:51
Arkadaslar , Ben Hybrid ikinci el bir Araba almak istiyorum.
Toyota,Honda vb markalardan sizin tecrübe ve bilginize ihtiyacim var.
Fiyat olarak 6000€-MAX8000€ verebillrim.
Beni bilgilendirirp yardimci olursaniz cok sevinirim.
saygilar sundum.

TipiTip
07 Mayıs 2018, 13:03
usta bu fiyata 6000-8000 Euro yani

kaliteli zevk alicagin bir Hybrid arac bence zor olur

Talha'linho 7
07 Mayıs 2018, 15:41
Usta bu konuyu Araba bölümüne acsaydin daha genis bilgi verirret sana

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

moonrise
07 Mayıs 2018, 16:01
Gecen gün bir taksici ile konusuyordum adam ikinci el Toyota Auris Hybrid Kombi almis cok memnunmus!
Toyota bu isi ilk ypanlardan ve cok tecrübeleri varok78rcp

ayrtonsenna
07 Mayıs 2018, 16:05
Araba bölümüne acsam simdi yine olurmu.?

TipiTip
07 Mayıs 2018, 16:19
Araba bölümüne acsam simdi yine olurmu.?

Açma moda bildir konuyu kaydırır

-¬=©ÄÑåVã®=¬-
07 Mayıs 2018, 22:12
Ben Prius derim, veya Toyota marka olarak, ben kendim kullaniyom P2 ikinci el aldim, gecen yaz izin yaptim problemsiz, bu sene yine aynisi, ben cok memnunum, ben p2 aldigim zaman (2 sene) p3 ler "mit solar dach" olanlar 9000 falandi, simdi piyasayi bilmiyom ama 6000 -8000 bulursun kiyak bisey..

fantomas99
07 Mayıs 2018, 22:56
usta bu fiyata 6000-8000 Euro yani

kaliteli zevk alicagin bir Hybrid arac bence zor olur

Hybrid araba zevk almak icin degil, sürmek icin alinir. Zaten arabayi zevk almak icin satin almak kendi icinde bir celiski. Zevk almak isteyen biri baska aktivitelerde bulunmali. Türk olarak, japonlar Türklere irk olarak yakin oldugu icin o arabayi almak ne kadar mantikli orasida tartisilir. Bence arkadas Türk irkinin ürettigi bir hybrid araba yapilmasini beklesin. O araba yapilana kadarda para biriktirebilir mesela. Yada beklemek istemiyorsa, en cok türk isci ve mühendislerin eli degmis bir hybrid araba alsin. Bu daha mantikli olur.

TipiTip
07 Mayıs 2018, 22:59
Hybrid araba zevk almak icin degil, sürmek icin alinir. Zaten arabayi zevk almak icin satin almak kendi icinde bir celiski. Zevk almak isteyen biri baska aktivitelerde bulunmali. Türk olarak, japonlar Türklere irk olarak yakin oldugu icin o arabayi almak ne kadar mantikli orasida tartisilir. Bence arkadas Türk irkinin ürettigi bir hybrid araba yapilmasini beklesin. O araba yapilana kadarda para biriktirebilir mesela. Yada beklemek istemiyorsa, en cok türk isci ve mühendislerin eli degmis bir hybrid araba alsin. Bu daha mantikli olur.

evet havalar baya güzel

ama dikkat et Persembeden sonra 10 derece düsücek sicaklik

üsütmeyesin :-))))

fantomas99
07 Mayıs 2018, 23:08
evet havalar baya güzel

ama dikkat et Persembeden sonra 10 derece düsücek sicaklik

üsütmeyesin :-))))

Hem bir de neden Hibrid kelimesi kullaniyoruz ki. Has Türkce kullanmamiz gerekir. Hibrit araba yerine , ERSELIK ARABA denilmesi daha dogru olur bence. Bunlara lütfen özen gösterelim. Türkcemizi kirletmeyelim bu yabanci kelimlerle

Selcuk8
07 Mayıs 2018, 23:11
Hem bir de neden Hibrid kelimesi kullaniyoruz ki. Has Türkce kullanmamiz gerekir. Hibrit araba yerine , ERSELIK ARABA denilmesi daha dogru olur bence. Bunlara lütfen özen gösterelim. Türkcemizi kirletmeyelim bu yabanci kelimlerleOsmanlıca daha doğru olur. Erselik kulağa hoş gelmiyor. Ama bunu Osmanlıca ya çevirecek babayiğit varmı

fantomas99
07 Mayıs 2018, 23:33
Osmanlıca daha doğru olur. Erselik kulağa hoş gelmiyor. Ama bunu Osmanlıca ya çevirecek babayiğit varmı

Osmanlicasi " EL-ciftiyani cinsiyetül atesi harareti vel pili seyyare "oluyor hocam.

ayrtonsenna
09 Mayıs 2018, 16:14
Arkadaslar sizlerden Hybrib teknolojili arabalar icin bilgi ve tecrübelerinizi rica ettim.
Ama konunun sonlara dogru yazilanlari okuyunca sasirdim nedemek istiyorusnuz.?
Yazdiklarinizin konu ile nealakasi var, Alay edercesine yorumlar yapmissiniz YOk osmanlli ,Yok Türk mühendis ,Yok Türk hybrid.????
Cok yanlis.
Ben sizlerden bir yardim bilgi arz ettim baska bir sey degil o sekil yorumlara gerek yoktu.
saygilar.

Konyali
12 Mayıs 2018, 03:37
Sen bosver onlari. Isi girgira vermisler. Ayip etmisler !
Bence prius 3 veya auris
Toyota auris ve prius ayni Hybrid teknik. Prius japonyada, auris ise avrupa da uretiliyor.
Biraz fazla ver bence prius 3 FL al yani 2012 den Sonra.