PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bitcoin deki parayi nasil nakite cevrilir

maltepeli54
06 Mayıs 2018, 19:49
konu basliginda yazdigim gibi bitcoinde parayi nakite nasil cevrilir normal bankama aktarabilirmiyim bu konuda yapmam gereken dikkat etmem gereken birsey varmidir tavsiyeleriniz nedir
NOT:bu dedigim avrupa icin gecerlidir avrupada yasadigim icin buradaki bankaya aktarabilirmiyim veya tr bankama aktarabilirmiyim bilgili arkadslardan tavsiyelerinizi bekliyorum

fuk_18
06 Mayıs 2018, 21:34
bitcoin hesabin hangi sitede, ona göre gidisati söyleye biliriz, ayni zamanda tabiki türkiyeye aktarip bitcoini orda satip parasini tl olarak türk bankanada aktara bilirsin

maltepeli54
06 Mayıs 2018, 22:14
mycreditcapitalden den bitcoine aktariyoz ordan nakite cevirmek istiyom bitcoine gelen parayi arkadas yolluyacazda o bize nakit verecek ben kendi isimi kendim görmek istiyom kimseye güvenmek istemiyom ona yollasak vermese gitti para bankaya aktarma olurmu acaba ben avrupadayim buradaki bankaya
ben direk bitcoin almis degili baska sirketten diyelim 1000E kar aldim aldigim kar almak istersem bitcoine gidiyor bitcoindeki 1000E nasil nakite ceviririm veya bankaya yollarim sikinti bu bu konuda cok bilgim yok ögrenmek istiyorum

Mahmut40
08 Mayıs 2018, 05:57
Hangi sitelerden yaptin bilmiyoruzki. Eger kendin euro ya cevirmek isriyorsn, withdrawal bölümünden bitcoin veya habgi kyrypto paran varsa oraya kod giriyorsun. O girecegin kodu BIR BASKA sayfadan, yani ilk basta bu ise girerken, euro'yu yatirdigin aayfadan aliyorsun "deposit" bölümünden. Dikkat: o kod'lar belirlidir yani ETHERUM veya bir baska paryi, ayni Bitcoin koduna atamazsin, paran kaybolur.

Sayet arkadasin'in hesabina bitcoini yatirmak istiyorsan, arkadasin sana bir kod verecek, sende withdrawal yerimden o kodu gireceksin. Bitti.

Osmanbey34
10 Mayıs 2018, 23:22
bankana yollamak icin cok yollu var ve problem de degil....

alman hesabına mi yollamak istiyorsun yada türk ?

exchange sayfalari var ordan bozdurup aktara bilirsin.......

devamla yapmak istiyorsan wirex den kredikarti al......yada fidor bank dan hesap açtir.