PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amazon Go Yapay Tekali Alisveris Marketi.

karam82
04 Mayıs 2018, 21:51
https://www.youtube.com/watch?v=pB0iTr-aZ3w&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=0QWB77w5C4Y

https://www.youtube.com/watch?v=NrmMk1Myrxc

Yapay Zekali Alisveris Marketini duymayan varmi bilmiyorum ama yinede duyuralim dedim.

Videoda gördügünüu gibi Isci Yok, Kasa Yok, Alisveris yapip cikiyorsunuz.

Bu gidisle artik daha bir cok is yeri issizlige yol acacak..

-¬=©ÄÑåVã®=¬-
04 Mayıs 2018, 22:22
Kameralar yüzünden taniyomus !? iyide bu sistem cinlilerde nasil olacak ?

OrLoW
04 Mayıs 2018, 22:35
Bu gidişle insanlığın sonu kötü zaten, sürekli insan sayısını ve insan gücünü düşürüyoruz..

Teknoloji diyoruz harika diyoruz yarayışlı diyoruz, işin aslı biz insanlığa gelişimle zarar veriyoruz..

Gelişim derken dünya tarımının toprağının içine ettik her yeri zehirledik attık, tatsız kokar şeyleri yemeye başladık...

Beni bu dünyanın ileriki yılları korkutuyor biz o günleri göremeyiz, ama görecek olanlarada pis herşey kirletilmiş dünya bırakıyoruz kesin...

karam82
04 Mayıs 2018, 22:49
Benim Calistigim Yerde yaklasik 3000 kisi filan calisiyorduk bundan 5 alti sene öncesinde suan bu sayi 700 kisi ye filan indi diyebiliriz.
Genel isvicre geneline vurulursa bu sayi 300000 bin iscinin yaptigi is suan 70000 bin kisi yapiyor gibi diyebiliriz.

Bu system tam anlamiyla her ülkede yapilmaz da avrupada uygulanir diye düsünüyorum bu uygulama sahsen geldigini düsünürsek ne kadar kisi ekmeginden olcak muhamma.
Fazla teknolojinin zararlari..

Birbey 3.0
04 Mayıs 2018, 23:03
Bu gidişle insanlığın sonu kötü zaten, sürekli insan sayısını ve insan gücünü düşürüyoruz..

Teknoloji diyoruz harika diyoruz yarayışlı diyoruz, işin aslı biz insanlığa gelişimle zarar veriyoruz..

Gelişim derken dünya tarımının toprağının içine ettik her yeri zehirledik attık, tatsız kokar şeyleri yemeye başladık...

Beni bu dünyanın ileriki yılları korkutuyor biz o günleri göremeyiz, ama görecek olanlarada pis herşey kirletilmiş dünya bırakıyoruz kesin...

Cok basit. Devlet mecbur insanlara bakacak. Buldunmu calisacaksin, bulmadin mi yatacaksin? Zaten insanlari 40 - 45 sene calistiriyorlar. Iyi tarafindan bakalim, dinlene dinlene calisir insanoglu. Bakmazsada devlet, millet bu otomatlari yagmalar. Ayricada para buldunmu, bankya yatirmaycaksin, bankadaki kasaya nakit olarak koyacaksin. Tabi kasa bulursaniz. Artik Almanyada bos kasa kalmadi bankalarda.

Bu system tam anlamiyla her ülkede yapilmaz da avrupada uygulanir diye düsünüyorum bu uygulama sahsen geldigini düsünürsek ne kadar kisi ekmeginden olcak muhamma.
Fazla teknolojinin zararlari..

Daha önce Real denemisti hatirlamiyorsam, ama basarisiz olmustu. Insan dükkanda insan istiyor.

Sah
04 Mayıs 2018, 23:58
Daha önce Real denemisti hatirlamiyorsam, ama basarisiz olmustu. Insan dükkanda insan istiyor.

insandan gecilmiyor dükkan merak etme bu sistem tutar ve bir sürü insan issiz kalir.

-¬=©ÄÑåVã®=¬-
05 Mayıs 2018, 00:04
Daha önce Real denemistiRealin sistemi baskaydi müdür, kasa vardi sen scan yaptirip parasini ödüyordun, kasiyer yoktu, hatirladigim kadariyla...( kasiyer yoktu ama ortada dolasan bi gamyon yardimci vardi :))

OrLoW
07 Mayıs 2018, 15:40
Cok basit. Devlet mecbur insanlara bakacak. Buldunmu calisacaksin, bulmadin mi yatacaksin?

Kardeş dünyanın nüfusu her yıl bir türkiye kadar artıyor

Her yıl yaklaşık 80..90 milyon buda dünya her yıl bir felakete gidiyor demek..

Ben şunu düşünüyorum öyle bir zaman gelicekki devletler öyle kanunlar çıkarıcaklarki ( insanlar kanunla katledilecekler )

Sürekli çalışan sayısı insan gücünü düşürüyoruz diğer taraftan insanların sayısı katlanarak çoğalıyor

Bir sağlıklı düşününce bugün bile kendini besleyemeyen ülkeler, nüfusları birkaç katına çıkınca, kab taşmaya başlayınca kötü olacak..

Wasser1907
10 Mayıs 2018, 13:37
Kardeş dünyanın nüfusu her yıl bir türkiye kadar artıyor

Her yıl yaklaşık 80..90 milyon buda dünya her yıl bir felakete gidiyor demek..

Ben şunu düşünüyorum öyle bir zaman gelicekki devletler öyle kanunlar çıkarıcaklarki ( insanlar kanunla katledilecekler )

Sürekli çalışan sayısı insan gücünü düşürüyoruz diğer taraftan insanların sayısı katlanarak çoğalıyor

Bir sağlıklı düşününce bugün bile kendini besleyemeyen ülkeler, nüfusları birkaç katına çıkınca, kab taşmaya başlayınca kötü olacak..

Yüzdeyüz katiliyorum,biryerde okumustum ve cok hakli bulmustum

"Teknoloji insanlar insanlik icin degil zenginlere kolaylik ve rahatlik tanimak icin yapiliyor" ucu emin olun biz normal kesime olacak ve malesef hicbirsey yapamacagiz