PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : urlaubsgeld inzolvenz rente

mrhakan
29 Nisan 2018, 11:42
selam arkadaslar gecen sene ve bu senenin izini var icerde ben bir senedir hastayim emekli olaacagim sorum su izin parasini pfänden yapabilrlermi inzolvenzden dolayi haklari varmi??
cevaplariniz icin simdiden tesekurler

webci
29 Nisan 2018, 11:55
Bildigim kadariyla iki sene veya uc sene iznini birsey olmaz..hastaligin bitince iznini ya alir yada anlasak auszahlen yaptirirsin..
Emekli olunca Abfindung yok ama iznin nolur onu bilemem..

mrhakan
29 Nisan 2018, 12:00
kardes onu biliyorum ben inzolvenz yaptim yani ordan allacagim parayi pfänden yaparlarmi sorum bu

mercanadasi
29 Nisan 2018, 12:01
Pfändungsfreibeträgen ne kadar senin bilmiyorum arkadasim eger izin paralarin freibeträge geciyorsa kesinlikle alirlar zaten banka senin P kontondan direk cekiyor yada pfändungsfreibeträgeni yükseltmen gerek onunda yapabilmen icin
schuldnerberatunga gideceksin oradan yükselte bilirsen yükseltirsin yoksa hepsini keserler.

mrhakan
29 Nisan 2018, 13:10
tesekürler

Starterbox
12 Aðustos 2018, 10:53
Yaniltmak istemem ama ben 2015 te izin parami aldim, bir sey olmadi, kimsede birsey sormadi, bankada frei betrag olayi yok bende, eger belirli bir paradan sonrasini otomatik banka aliyorsa o zaman gider para

Birbey 3.0
12 Aðustos 2018, 15:33
Zaten sorunda orda: Kimse sormadi diyorsun. Hayir bu dogru degil.

Sana her yil Fragebogen yolluyorlar ve gelirinde degisiklik varmi diye soruyorlar. Orada yalan beyan verdiysen savcilik neticesinde suc islemis oluyorsun.

Ortaya ciktigi an Insolvenz kurallarina uymadigin icin tüm islem gecersiz olabilir ve yalan beyandan savcilik olursun.