PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : THY bilet tarihi degisiklik Talebi..

SesSizliK
28 Nisan 2018, 17:07
iyi günler arkadaslar basimdan gecen bi olayi burda sizinle paylasmak istedim sizlerde bu duruma düsmeyin diye.

ocak ayinda online bi siteden biletimizi aldim calistigim firma umschulung yapmami sart kostu okula basladim sinavlardan 2 tanesini kaybettim ve sinav tekrar tarihi tamda izine gidecegim tarihe denk geldi. yani 1 hafta sonrasina gidis dönüs biletlerimizin tarihi degismesi gerekiyordu.

THY Almanya hotline aradim THY nin internet sayfasindan bi bölüme aktardi orda online müracat yapin durumunuzu anlatin varsa elinizdeki sinavla ilgili belgeleri vss gönderin dedi, aynisini yaptim bana geri dönüsleri malesef olumsuz yok kuralmis yok bilmem neymis vs.. vs.. nedenlerden dolayi bilet tarih degisikligi yapamiyoruz dediler.

Tabi bende bu sefer THY nin Türkiyedeki hotline aradim sagolsun görevli bayan Secimlerden dolayi THY tüm ucuslarda ücretsiz degisiklige izin vericek dedi ve sizin durumunuz yani bileti aldigim tarih ile Türkiyeye ucma tarihim 23.06.2018 uyuyor dedi burdan müracat yapin dedi tavsiye ve yol gösterdi.

Kisacasi banada ders oldu online yada diger türlü bilet alirken her zaman bi degisiklik durumu olabilecegini artik ben anladim bundan sonraki bilet alimlarimda buna dikkat edicem yoksa baska türlü yardimci olmuyorlar.

ton
28 Nisan 2018, 17:24
usta thy da 3 cesit bilet var ucuz-orta fiyat-pahali
genelde ucuz bilet alipda gidip veya gelemezsen bilet yaniyor
orta fiyat bilet alinca fark odeyip tarihlerde degisiklik yapabiliyorsun
pahali bilet alinca ek odeme yapmadan tarih degistiriyorsun

birde bilet alirken alindigin bileti sigorta yaptirirsan gecerli mazeret durumunu belgelemen halinde bileti kullanamazsan parani iade olarak alabiliyorsun

hOrOz
28 Nisan 2018, 17:29
usta thy da 3 cesit bilet var ucuz-orta fiyat-pahali
genelde ucuz bilet alipda gidip veya gelemezsen bilet yaniyor
orta fiyat bilet alinca fark odeyip tarihlerde degisiklik yapabiliyorsun
pahali bilet alinca ek odeme yapmadan tarih degistiriyorsun

birde bilet alirken alindigin bileti sigorta yaptirirsan gecerli mazeret durumunu belgelemen halinde bileti kullanamazsan parani iade olarak alabiliyorsun

sanırsam arkadaş bileti direkt THY den direkt değil Online satış yapan başka bir siteden almış ..