PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nürnberg de Havaalani (yakini) 4 hafta Park etmek ?

cenyal
21 Nisan 2018, 16:20
Selamlar arkadaslar,
Ben 06.07.2018 gidis ve 03.08.2018 dönüs olmak üzere Nürnbergden Türkiye ye ucacagim, ve kendim Frankfurt ta oturuyorum.
Ben kendi arabamla gidip orada park edip tekrar ordan arabamla geri Frankfurt a dönmek istiyorum.
Direkt Havaalaninda 137 Euro istiyorlar.
Nürnbergde kalan oralarda ucuz yollu park edebilecek yer bilen arkadaslar yardimci olabilirse sevinirim.

Ha neden Frankfurt tan ucmadigimi soracak olan arkadaslar icin. ; Frankfurt -Nürnberg arasinda 700 euro fiyat farki var.. 4 kisi de..

Birbey 3.0
21 Nisan 2018, 21:49
Bence 137 Euro gayet uygun fiyat.

Park and Fly Nürnberg yaz google, havalimanı etrafındaki park serviceleri vardır. Oradan birazcık daha uygun fiyata belki birşey bulabilirsin.

Silisyum
21 Nisan 2018, 22:03
https://www.nuernbergparken.de

Istediginiz tarihler arasinda 94 euro gösteriyor,havaalanina da ücretsiz servisleri var.

cenyal
22 Nisan 2018, 16:18
Tesekkürler Arkadaslar,
Bunlardan birini secerim artik. Anahtar teslim edilenlerden kacinmak gerek ;)

Birbey 3.0
22 Nisan 2018, 19:10
Hiç uğraşma. 137 Euro kötü değil. 700 Euro kár etmişsin. 663 Euro olsun. Para çok şey ama herşey değil. Birazda insan rahatına bakacak. Sigora kullanmıyorsan, bir ay sigara içmiş say kendini.

mann007
22 Nisan 2018, 20:36
https://www.ich-parke-billiger.de/
ben hep buradan aliyorum daha dün geldim

gentlement
23 Nisan 2018, 11:29
Ben Nürnberg´e fuara gittigim zaman (10 gün) DITIP Camisinin par alanina birakiyorum. Park alani cok büyük, 150-200 arac sigiyor... 50 EUR verdim simdiye kadar. Ancak, herhangi bir sey icin mesuliyet kabul etmiyorlar.

cenyal
23 Nisan 2018, 17:02
Hiç uğraşma. 137 Euro kötü değil. 700 Euro kár etmişsin. 663 Euro olsun. Para çok şey ama herşey değil. Birazda insan rahatına bakacak. Sigora kullanmıyorsan, bir ay sigara içmiş say kendini.

Vallahi 5 ay oldu sigarayi birakali. Bir stent taktilar ve sigarayla yollarimizi ayirdik.
Bende oraya Park etmeyi düsünüyorum. birde direkt Havaalaninin icinde oda iyi..

MCTurkey
23 Nisan 2018, 19:50
Arkadasim,

ben kendim Nürnberg' denim. Senin yerine olsam U-Bahn U2 ile giderdim. Tam hava limaninin altinda duruyor. Arabayida U-Bahn duraklarinin yakinlarinda park ederdim. Hem bedava olur hemde 15-20 dakikada Hava limaninda olurdum. Sirf U- Bahn biletlerini almam lazim. Bir arkadas öyle yapti. www.vgn.de sayfasinda duraklar üzerine bilgi alabilirsin. Dedigim gibi U2 numarali U-Bahn.

Selam ve dua ile

cenyal
24 Nisan 2018, 10:09
U Bahn ile ile gitmek iyi fikir fakat arabayi disarda herhangi biryerde 4 hafta öylesine Park etmek nekadar iyi olur onu bilemiyorum. Yabanci plakali bir araba 4 hafta boyunca ayni yerde durmasi biraz dikkat cekebilir. Hirsizlara davetiye cikarmis olmayalim ?

Birbey 3.0
24 Nisan 2018, 12:42
Ya macera aramayın 100 Euro için. 700 Euro kár varsa 100 Euro kıyabilmek lazım.

Bilmediğin yere koyacaksın arabayı 100 Euro kár için, sonra biri ya kıracak ya cizecek, ondan sonra burda konu açılacak vay niye böyle oldu diye.

Hadi birşey olmadı. İki çocuk var. Yol tutar, elinde bavul, gecesi var, gündüzü var, tehiri var, ondan sonra U-Bahnlarda sürün dur.

Ondan sonra güya izine gittik dinldendik.

Bence sükür edip 100 Euroyu vermek daha mantıklı.

hOrOz
24 Nisan 2018, 13:05
son iki senedir Düsseldorf tan park yeri ayırtıyorum

Havaalanına götürecek getirecek adam aramaya gerek yok

bırakıyorum uçağıma biniyorum uçuyorum iniyorum arabama biniyorum

burada http://flugparker.de istenen tarihler arası 108€

Birbey 3.0
24 Nisan 2018, 13:30
Bende aynısı. Lafım meclisten dışarı, millet kahvede her ay 100-150 Euro bırakırken çok olmuyor, gereksiz yerlerde savuruyor, sonra orada tasarruf edesi tutuyor.

cenyal
24 Nisan 2018, 15:35
Arkadaslarin dedigi gibi bende zaten Havaalani icine park etmeyi düsünüyordum vede öyle yapacagim. Ben sadece burada belki Alternatif bir yol vardir diye sordum. Yoksa ben 137 Eurosunda degilim :)
Diger arkadaslarda zannetmiyorum fiyatindan dolayi fikirlerini yazmis olsun. Herkes duydugu yada bildigini yaziyor. Bende zaten uzak yere yada acik yere park etmek istemem ve etmeyecegim.
Bilgileriniz icin hepinize tesekkürler ederim...

melih1998
24 Nisan 2018, 21:26
https://www.nuernbergparken.de

Istediginiz tarihler arasinda 94 euro gösteriyor,havaalanina da ücretsiz servisleri var.

Sa kardesler Bu yerde ben park ettim memnun kaldim tavsiye ederim....