PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan gelir olarak is kurmak

mazra6774
08 Nisan 2018, 22:51
Arkadaslar merhaba biz iki arkadas kac aydan beri düsünüyoruz acaba ne isi yapsak diye. Kac sefer düsündük ikici el birseyler mi alip satsak diye ama onuda herkez yapiyor suan. Yani yan gelir olarak ne isi yapabiliriz aranizda bir akil veren olabilir mi acaba ?

Birbey 3.0
08 Nisan 2018, 22:56
Hepimizi düsünyoruz bunu arkadasim, ancak pek birsey bulamiyoruz. Ebay'den birsey alip satsan, bin bir tür belasi var. Herkes bu isi yapiyor ve kar payi hemen hemen sifir. Birde Abmahungs avukati var, senin ebayden takip edip tepene cikiyor.

Birde piyasa doydu. Rakip cok. Büyük firmalar insana birsey saptirmiyor.

Haptberuflich olur, ama ek gelir olarak zor.

mazra6774
09 Nisan 2018, 19:29
Cevabin icin cok tskederim arkadasim

gentlement
09 Nisan 2018, 20:12
@birbey 3.0

Siz yeterki online satış yapmak isteyin... Ben size bir dünya sektör söylerim!

OrLoW
09 Nisan 2018, 22:52
Valla bende çok çırmaladım acaba forumda bilgisi olan varmı yardım edermi diyede ..

Bir yere varamadım kendi araştırmalarımlada bir şey edinemedim abuk subuk şeylerdi zaten.. öyle kaldı

gentlement
09 Nisan 2018, 23:06
@orlow;

ben uzun yollardır bu işlerin içerisindeyim! Bu sektörün bağırsaklarına kadar herşeyini bilirim! ne satılır, ne satılmaz anında anlarım!!! Şimdiye kadar birçok kişiyide bu işe başlattım! Son olarak 2 hafta önce bacanağı... İstedikten sonra o kadar çok sektör varki satış yapılabilecek! Hiç düşünmeden şuan sana 20 değişik sektör sunarım. Ancak ben sadece gerçekten ciddi olarak bu işleri yapmak isteyenlere yardım ederim! Yoksa başlayıp 1 ay sonra bırakacak olanlar kusuruma bakmasın... Ayrıca, cepte 500€ ile bu işler olmaz, en az 5000€ yatıramayacak olan kişilerde uzak dursunlar...

OrLoW
09 Nisan 2018, 23:56
@orlow;

ben uzun yollardır bu işlerin içerisindeyim! Bu sektörün bağırsaklarına kadar herşeyini bilirim! ne satılır, ne satılmaz anında anlarım!!! Şimdiye kadar birçok kişiyide bu işe başlattım! Son olarak 2 hafta önce bacanağı... İstedikten sonra o kadar çok sektör varki satış yapılabilecek! Hiç düşünmeden şuan sana 20 değişik sektör sunarım. Ancak ben sadece gerçekten ciddi olarak bu işleri yapmak isteyenlere yardım ederim! Yoksa başlayıp 1 ay sonra bırakacak olanlar kusuruma bakmasın... Ayrıca, cepte 500€ ile bu işler olmaz, en az 5000€ yatıramayacak olan kişilerde uzak dursunlar...

Usta daha önce sen bana bu para olayını demiştin evet ..

Bende durum olmadığından yapıcak birşey yoktu..

İlerde durumları düzeltir durumum olursa (para ) seni rahatsız edebilirim unutma :)

zamanı bilmiyorumda ilerde inşallah şimdiden söyleyimde.. ( nasıl olsa bu forumdayız senin nick hep aklımda )

topcam
01 Mayıs 2018, 23:26
@orlow;

muhterem kardesim sen bi ön bilgi ve nelere dikkat edecegimizi yaz 5000 eur baglayip mal alip toptan alip teker teker eBay de satacagiz anladigim kadariyla bu isi yapaiyorsan

burdan yada özelden birac citlat bi bakalim dua ederiz sana en azindan mesela Auto teile ola Bilir ucuza bulup toptan sonra ebayda satma sen de bi baslangic varsa bi anlat bi zahmet

gentlement
10 Mayıs 2018, 16:43
simdi kardesim öncelikle su sekilde;

internet ortaminda satılamayacak bir ürün yoktur! Vakti zamani gelince herşey satılır!!! Uzuun yıllardır bu isler ile ugrasıyorum ve satamadıgım inan bana hicbir ürün yok! Kullanilmis gömlegini bile satarim :cool::cool::cool:

Yavaş yürüyen veya "Dauerrenner" dedigimiz cok sıklıkla satılan ürünler vardır! He birde sezonluk ürünler vardır ki bunlar sezonu geldiginde satılır msl. "Kohlegrill"... kışın bir tane bile satamassın ancak yazın kapış kapış gider.

Bir karar vermek gerekir, internet ortaminda hangi ürünün satisini yapacaksin, yani hangi sektöre yöneleceksin...

Heryere el atan kisi hicbir zaman basarili olamaz!

Mesela, Kaiserslautern´de Fruit of the Loom´dan T-Shirt alip satacaksan, sürekli Tekstil bransinda kalacaksin!

Yada Düsseldorf´da ElectronicPartner den Elektronik aletler alacaksan sadece bu sektörde kalacaksin!

Veya Nürnberg´de Vedes´den oyuncak alacaksan sadece oyuncak sektöründe kalacaksin.

Kalacaksin ki konsantreni her daim o sektöre verebilesin!

Belli bir zaman sonra zaten "Großhändler" lar senin kapini calip ürünlerini sana satmak isteyecekler ki o zamandan itibaren satabilecek ürün aramanada gerek kalmayacak... Ürünler senin ayagina gelecek!