PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sifre Güvenliginiz Icin Mutlaka Okuyunuz.

karam82
08 Nisan 2018, 01:41
Selam Arkadaslar

Sifre Güvenliginiz ve genel anlamda bilgi güvenliginiz icin Mutlaka Okuyun ve forum isimlerini burda kullanmayiniz baskalarida ayni tehlikeye düsmesin.

1. Bizlere ait olan tek Sayfa Ozbeceriksizler.com dur bunun disinda olan sayfalara dikkat ediniz.

2. En Önemli durum bu forumda, kullanmis oldugunuz sifre bilgilerinizi, baska yerlerde kullanmayiniz.
Hem sizlerin güvenligi hemde burda olan üyeliginiz tehlikeye düsmemesi icin.
Bizleri taklit edip sizlerin o sayfalarda üyeliginizi ayni nick ve ayni sifreyle almaniz burdaki bilgilerinize ulasmasi anlamini tasimaktadir.
Bunun icin de kayit oldugunuz forumlarda ayni nick ve sifreyi kesinlikle kullanmayiniz.
Sahsen Bu Sahte forumda üyelik aldiysaniz, veya burda banlanip görevi alinan kisinin acmis oldugu forumda üyelik aldiysaniz,
üyelik bilgileriniz burasiyla ayniysa mutlaka degistirin.

3. Yilmaz68 denen kisi bu forumda üyeligi vardi, bir üyeye özel mesaj ile hakareti sonucu üyeligi son verilmisti.
Bu sahis Acmis oldugu sahte forumlarla bizlerden izinsiz konularimizi cekip burdaki üyelerin orayada üye olmasini saglayip üyelik bilgilerini calmaktadir bunun en güzel 2 ispatini resimli sekilde en alta ekliyorum.
birinci resimde giris yapmis oldugu 5 hesap vardir, ikinci resimde tarik32 adli arkadasin bana kuzenimin vefaatinde yazmis oldugu özel mesajdir, bu resmi kendi sahte forumlarinda acik sekilde kendileri sunmuslardir. tarik32 adli arkadas sifresini caldiklarindan orasi ve burasiyla ayni sifre ve ayni nicki kullandigindan tuzaklarina düsmüstür, bu sekilde de tarik32 nin bana yazmis oldugu resimlemisler ve bunu da forumda eklediklerinin görüntüsüdür.

4. Yilmaz68 adli kisinin ilk acmis oldugu domain kayitli oldugu server sirketi Hetzner.com tarafindan iptal edilmistir, muhtemel yakin sürecte suanki kullanmis oldugu serverdende Pshing yaptigindan (Sifre Caldigindan) kapatilcaktir.
Sikayet etmek isteyen burdan Sikayet edebilirler
https://publicdomainregistry.com/report-abuse-complain/

5. Bu Sahisin Sahsi tüm bilgisi elimdedir, kendisi Wuppertal da ikamet etmis arada bir Almanya Giris cikis yapan ve Türkiyede
Aksaray - Ortaköy - Camili Köyünde yasamaktadir.
Sahsen bilgileriniz calinmis ve suc duyurusunda bulunmak isteyen olursa bilgileri verilcektir, yakin taniyanlar ve daha genis bilgi vermek isteyenler Özel mesajima iletebilirler.

6.Bu Sahsin Yapmis oldugu Hersey Kayit altina alinmistir, Bundan sonraki sürecte de Yapacaklari kayit altina alincaktir.
Sizlerden ricam kendi güvenliginiz icin her yere ayni nick ve ayni sifreyle üyelik acmayiniz, bu sekilde kendi bilgilerinizi tehlikeye atmaktasiniz. Üyelik acmak istiyorsaniz sa ayni Nickle aciyorsaniz sifreniz mutlaka farkli olsun, sifreniz farkli degilse üye isminiz mutlaka farkli olsun. Her Yerde ayni isim ve ayni sifreyle ve bu bilgileriniz Emailinizle de ayniysa bu yolla kayitli oldugunuz her yer tehlike altina girmektedir.
Siralama Söyle neden olmasin..
- Üye Isminiz ve Sifreniz ayni- Kayitli Oldugunuz Emailde de ayni - Buraya kayitli olunan örnek Paypal Hesabinizdaki sifrede ayni, ayni olmasada sifreyi sifirlayarak da Paypal Hesabiniza ulasabilir..Ne oldu bu sekilde direk Paypal Hesabiniz da calinabilinir- .
bunu önleyebilcek kisi sizsiniz Her Yerde ayni sifre kullanmanin tehlikeleridir..

Bu konuyu Acmak zorunda Kaldim, Sahte sayfaya ayni isim ve sifreyle burda ayni bilgilere sahip olan kisilerin bilgileri calinmakta, bundan sonraki sürecte kendi güvenliginizi kendiniz saglamaniz gerekmektedir.

Resimler Asagida Örnek Olarak Eklenmistir.

- Bana Atilan Özel Mesaj üyenin Hesabi Calindigindan okunmustur.

https://abload.de/img/tarik32mesaji2sasys.png
Diger Tespitedilen Calinan Hesaplar

http://abload.de/img/aldigihesaplar8isqz.png

TipiTip
08 Nisan 2018, 01:55
yaw usta ben bu resmi görünce aklima nedense FAKO geldi Fako kim derseniz

SÖNMEZ REIS vardi bir zamanlar belki bir cogunuz tanirsiniz Paltalk gurubundan

onun orda FAKO diye birisi ile bir muhabbeti var bende Resimi görünce o sahis yani FAKO aklima geldi

biraz ona benziyor bu arkadas biraz derken baya benziyo ,

simdi Sönmez Reis ve Fakonun videosunu eklerdim ama site kanunlarina yasak olur

arzu eden Youtubeden Sönmez Fako yazsin izlesin :-))) Fako kimmis

Bu arada Usta iyi yaptin actin konuyu

malesef insanalrimiz ayni isimle bir cok siteye ve ayni sifre ile üye oluyor

bu sadece simdi degil her zaman dikkat edilmeli

ayni sifre ayni isim her yerde kullanilmamali

Dogru söyleyin kaciniz YouTube bakti Sönmez Reis kim Fako kim diye :-))))))

karam82
08 Nisan 2018, 08:03
Daha Genis Bilgi Eklenmistir, kendi güvenliginiz icin önlemini kendiniz almaniz gerekmektedir.

Saygilar

karam82

safak67
08 Nisan 2018, 09:36
Bu şahsa hakikatten yaziklar olsun
ne biçim bir insan
içindeki kibiri yenememis, nefrete öfkeye dönüsmüs
madem bu kadar alt yapiya bilgiye sahipsin aç kendine bir sayfa, gelmek isteyen gelir
bu tür yollara neden bas vuruyorsun
günden güne nefsinin kurbani seytanin oyuncagi oluyorsun
arkadas gittigin yol yanlis yol, bir an önce aklina basina topla.

Birbey 3.0
08 Nisan 2018, 11:10
Karam82 iyi güzelde, şimdi bu fotoğraf fakese başkasının günahını almayalım. Kendisi paylaşmış diyorsun, ama gerçek mi nerden biliyorsun?

Guerel
08 Nisan 2018, 11:24
Halen Böyle pislikler varmiyaa hayret ne geregi varki cocukca bir hareket
ne güzel iste insanlar zamanla zaten bu grupta arkadasliktan ileri kardes gibi oluyor
ne geregi varda bölücülük yapiliyor anlamis degilim
Admin arkadasimizda gerekeni yapmis ne güzel pislikleri temizlemesinden dolayi tesekkürlerimi sunarim
diger kardeslerimede bol bol sunumlar dilerim.

karam82
08 Nisan 2018, 11:29
Karam82 iyi güzelde, şimdi bu fotoğraf fakese başkasının günahını almayalım. Kendisi paylaşmış diyorsun, ama gerçek mi nerden biliyorsun?
Yüzde yüz kendisi Kendisine ait olmamış olsa emin ol paylaşmam elimde bir çok fotoğrafı var bunu kendiside bilmekte, dün kızıyla da görüştüm,
ben buradaki üyelerin şifre güvenliğini sağlamak icin bu uyarıyı yapıyorum.
Bundan sonraki süreçte üyelik bilgilerini üyelerin kendisi sağlaması gerekir..

Birbey 3.0
08 Nisan 2018, 11:43
Kızı daha küçükdür tahminim. Taş catlasın 20 yaşlar. Ne diyor kızı?

hOrOz
08 Nisan 2018, 12:42
Şimdi dikkatimi çekti dünMister-X nickli kişi Aksaray-Ortaköy-Camili köyünden Wuppertal çevresinden birini arıyordu..

Bu ne iştir Usta yoksa aynı kişi ile?

https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?t=64607

inan66
08 Nisan 2018, 12:49
Yaşlı başlı kişiler bu kadar alcalmaya ne gerek var.Bırakın kardeşim herkes işini yapsin.

karam82
08 Nisan 2018, 12:52
Şimdi dikkatimi çekti dünMister-X nickli kişi Aksaray-Ortaköy-Camili köyünden Wuppertal çevresinden birini arıyordu..

Bu ne iştir Usta yoksa aynı kişi ile?

https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?t=64607

birbirine bağlantılı durumlar ustam bu şahıs hakkında daha geniş bilgi topluyorum.
suan Türkiye’de ki evinin rengine kadar elimde mevcut aslında.
gerektiginde gerekli yerlere bu bilgiler verilecektir..

mxm
08 Nisan 2018, 13:14
Gecen ay ben de sikayet etmistim bunlari. Her seyi sil bastan yapmak zorunda kalmis ama herkes hak ettigini bulur.

https://abload.de/img/hetzner4socu.jpg

webci
08 Nisan 2018, 13:33
yasli masli ama kafayi bu tip islere calistiracagina daha faydali bir seylerle ugrassa arkadas adina daha faydali olurdu,,
millet iptvv diye bangir bangir feryat ediyor,madem crakleyecek coklu linkleri facklasada bizde duaci olurduk:)
yani bura haric:)

karam82
08 Nisan 2018, 14:30
@mxm hocam en güzeli şikayet zaten server sahipleri gerekeni bu durumda yerine getirmekte.
@webci arkadasım bizden bilgisi çok olabilir bunu tartışmıyorum da ama karekterini tartisabiliriz,
kimi tuzak kurar, kimi bu tuzaklarda korumaya çalışır karekter meselesi işte...
bizler gorevimizi yerine getirdik güvenlik için her yere ayni isim ve şifre kullanmayın diyoruz bunları okuyup yada okumayan tuzaga düşen olursa ne diyelim okumamanin bedeli, yada önlemini alınmaması

saygilar

canntekin
08 Nisan 2018, 14:53
bu adam,facebook grubunda bazen iptv paylasimlarinda bulunuyor

OrLoW
08 Nisan 2018, 15:58
Kafayı gördüm o kafaya bedenide tahmin ediyorum 110 Okka çekerin üstünde:D

Arazi geniş ama içi doldurulurken yanlış doldurulmuş o koca kafayı daha hayırlı şeylere kullansaydı iyidi...

Bütün şifrelerim farklıdır ama ben yinede bir değişim yaptım..

Teşekkürler admin önlem önlemdir...

bayramcik2001
08 Nisan 2018, 17:05
Arkadaslar sivashoca58 benim bacanagim onun tek üyeligi vardir nereden cikardiniz ikinci uyeligi

karam82
08 Nisan 2018, 17:12
@ibrahimcik2001 arkadasim sivaslihoca58 ile alakali durum yok, malesef sahte sayfada ayni sifre ve nickle üyelik actigindan sifresini kaptirmistir,
kendisiyle alakali durum degildir.
Burdaki Kayitli email ile iletisime gecebilirse üyeligi geri verilebilinir.güvenlik icin kayitli emailinden yazmasi gerekir, kendisini isterseniz uyarin kayitli olmus oldugu sahte forum,diger burda üyeligi kapatilan görevlinin acmis oldugu forumda
sifre bilgileri bu sahislarin elindedir..

Saygilar

karam82

deniz2000
08 Nisan 2018, 18:18
adamin yüzünde meymenet yok birde biyik birakmis
böyle insanlarin yaticak yerleri yok

smeilet
08 Nisan 2018, 19:33
Resime göre böyle şeyler yapabilecek kapasiteye sahip gibi görünmüyor!

clon
08 Nisan 2018, 20:44
Internette böyle bir konu acip bir kisiyi desifre etmek veya suclamakda ne kadar dogru veya yalnis,Bunu cogumuz biliyoruz saniyoruz
o kisinin caldigi sifreler degil ama bu konu mahkemeye kadar gidebilir,cünkü konu altinda isim ve resimler geciyor

NoT:yilmaz68 diye anilan sahisla Tanismisligim ve alakam yok,Bildigim kanunlari yazdim

Birbey 3.0
08 Nisan 2018, 20:48
Şimdi hostere falan şikayet edin diyorsunuzda, ya o kişide bu forumu şikayet ederse? Paylaşım falan var burada diye. Ozaman bu forum kapanmazmı? Ne kadar iyi üstüne gitmek bilmiyorum.

mxm
08 Nisan 2018, 21:22
Paylasim sunanlarin kendi yaptiklari bir is, link vermek suc degil, board ile alakasi da yok ama clonlamak direkman suc, arada cok fark var. Eger öyle olsaydi Uploaded.net falan bir günde kapanirdi.

Benim burada sundugum hangi linkin bana ait oldugunun garantisi var? Bunu hic kimse bilemez. Link eklemek suc olusturmuyor.

Birbey 3.0
08 Nisan 2018, 22:32
Ancak resmini kullanmak sorunlu. Sonunda kendi resmini telif hakki kendisinde. Internetdede bulsak bence izinsiz burda sunmak sorun yaratir. Kaldirilsa bence daha iyi.

Kappadox
08 Nisan 2018, 22:45
Arkadaslar her iki kisiyide tanimam ama hos bulmuyorum bir kisinin arkasindan konusmayi
Yetkili Admin söylemis ayni Nickle ve ayni sifre ile üye olmayin diye
iki forum dan birini secer konu kapanir ya burda üye olur yada diger forumda
her ikisindede üye ise admin aciklama yapmis tehlikeleri nelerdir diye
sorumlulugu üstlenmistir olacaklara katlanmistir demektir
suclanan kisi cevap verme hakki yoksa hakli haksiz belli olmaz
Basdada dedigim gibi her iki kisiyi tanimam muhabbetim yoktur.

Birbey 3.0
08 Nisan 2018, 22:53
Iyi tam dogru diyorsunda, ama bir siteyi birebir kopyalamak ne kadar dogruki söz hakki olsun?

Burdan gecmistete cok kisi ayrildi ve kendi forumu acdi. Ama kopyalamak yok. Ama kopyalamak pek konuscak birsey birakmiyor.

webci
08 Nisan 2018, 23:05
Tahminim bu kopyalama isi beya oldu,yani 20/25 gun belki daha fazla...
Cunku en son saldiridan bir oncesine kadar birebir kopyalama olmuyordu sanirim..bazi siteler var anlik kopi yapabiliyorsun,onlem yok bunlar genelde canli yayin siteleri..bordlar genelde multibox icerdiginden sifre kirmak zor olsa gerek,ama kirdimida tum hesaplar finish..

mr_koc_ac
08 Nisan 2018, 23:22
Karam usta basin sagolsun, cenazeniz varmis anladigim kadar. Allah hepimize rahmet eylesin.
Benim anlamadigim, senin bu adamla acaba sahsi düsmanliginmi var?
Hangi piskopat tek bir hakaret mesajindan ban yedi diye okadar emek verip, bukadar zahmetli is yaparki? Benim aklima gelen ilk is, kendime yeni bir üyelik acmak. Bende eski topraklar bu bilgisayar islerinden anlamiyor saniyordum. Madem var burda öyle islerden anlayan "iyi niyetli" biri, banada ögretsin is kurariz enazindan.

selo58
08 Nisan 2018, 23:42
Arkadas bu board da güzelce millete yardimci olmak icin sunum yapiliyor.millet piskopat oldu sifre calma bu neyin nesi.

webci
08 Nisan 2018, 23:48
Arkadas bu board da güzelce millete yardimci olmak icin sunum yapiliyor.millet piskopat oldu sifre calma bu neyin nesi.

Bir nevi hastalik...
Sonucta benim bilgilerimle baska siteye girse olan onun ip sine olur..benim acimdan bir problem yok..
Yanlis bir isim olmadigi surece dert edecek bir isimde olmaz..
Ha kel hasan ha hasan kel...

44Malatya
09 Nisan 2018, 04:52
Ilk sayfada ki resimi görünce, içeriğini okumadan, yine bir filim fragmanı koymuşlar dedim ama bakıyorum bazı kendini bilmez kişiler bu güzelim boardumuzu kirletmeye çalışıyorlar. Buna elbirliğiyle müsaade etmiyeceğiz.

AHMAD ZAHIR
09 Nisan 2018, 09:19
Tipitip selam
hahaha eskiden neler vardıya sonradan
paltalk Türkiyeyi bloklayınca bizler girememiştik

İnternet kullanıcıları kuralları öğrenmeden oyuna başlarsa
oyun başlamadan kaybederler.

Şifre lazımsa o kişiye ben vereyim .

TipiTip
09 Nisan 2018, 09:34
Tipitip selam
hahaha eskiden neler vardıya sonradan
paltalk Türkiyeyi bloklayınca bizler girememiştik

İnternet kullanıcıları kuralları öğrenmeden oyuna başlarsa
oyun başlamadan kaybederler.

Şifre lazımsa o kişiye ben vereyim .
Muhabbet o bicimdi

Paltalk ve Camfrog zamanında baya iyiydi yaw

Ben Sönmez ustayi uzun yıllar tanırım

Halen stres atmak için ara ara YouTube eski videoları izlerim

Bazılarında gülmeden gözlerim yaşarıyor :-))))

kara
09 Nisan 2018, 10:33
türkiye cok sükür fetodan kurtuldu , simdi burda kim feto kararsiz kaldim :-))

el birlik , gül birlik dururkene milletin bu derdi nedir ??

https://www.youtube.com/watch?v=0Wm3z6GIsw4

Sdt
09 Nisan 2018, 10:41
gerekli aciklamanin yapilmasi dogru,
ama birini böyle desifre etmek hos olmamis bence,
sonucta kocaman beceriksizler boardu kendini bu seviyeye düsürmemeli.

webci
09 Nisan 2018, 11:50
gerekli aciklamanin yapilmasi dogru,
ama birini böyle desifre etmek hos olmamis bence,
sonucta kocaman beceriksizler boardu kendini bu seviyeye düsürmemeli.

Arkadasim bu kisiyi burada sucsuz oldugu icin rasgele desifre etmemisler.. desifre ettiler cunku suc isledi..
Bence sucunu yuzune vurma ve taninmasi adina hicde fena olmamis..
Ne olsaydi yani,afferim guzel isler yaptinmi deseydik,hadi birdaha mi deseydik..
Bence aciga cikmasi guzel olmus,ayrica savunulacak biryeri de yok..onun bunun sifrelerini calip hirsizlik ederken biri madur olabilir dedi mi..
O halde birakin vursunlar abaliya..
Bence caydirici olmasi acisindan iyidir..hatta bir adim ileribgidip suc duyurusunda bulunulmali cezasi mumkunse verilmeli..
Yani bu neye benzer,birakin herkes suc islesin,heryer eskiyaliga donussun....olmaz kardesim...

V/S
09 Nisan 2018, 13:17
Vaybee Adam Müziklerime Kadar eklemis, arkadas bu nasil bir kopyacilik.

Benim icin Türkforumu dedin mi her Zaman Beceriksizler Ailesidir.

14 Senedir bu böyleydi ve böyle kalacak. Buradaki hizmet, Dostluklari, bilgi paylasimi
böyle cakma Forumlara degismem.

Az bile yapmis Karam Usta.

hekimoglu
09 Nisan 2018, 14:22
Bazi arkadaslar hirsizligin ne denli yüz kizartici bir suc oldugunu kavrayamamis diye düsünmek istiyorum yoksa ayni meyilde olduklarindan hirsiza sahip cikma gibi bir yanlisa düseceklerine ihtimal vermiyorum. Emege saygisizliga arka cikmanin ne denli kücük düsürücü yüz kizartici bir hastalik oldugunu bir kez bu vesileyle hatirlatmak isterim.

Birbey 3.0
09 Nisan 2018, 14:29
Hekimoğlu dediğin doğru, ancak her türlü paylaşımda hırsızlıkdır. Bunuda söylemek gerek.

hekimoglu
09 Nisan 2018, 14:34
Birbey 3.0, konumuz bu sitenin clonlanmasi senin benim paylasimlarimizin izin alinmadan haberimiz olmadan ayni isimlerimizle paylasilmasi ben bu konu üzerinden yorum yaptim hertürlü paylasimin hirsizlik anlamina geldigi konusuna en azindan kendi payima katilmiyorum ben kendi bilgi düsüncelerimi karsiliksiz paylasiyorum alinti yaparsamda kaynagini acikladiktan sonra sorun olmaz diye düsünüyorum öylede zaten.

Rammstein
09 Nisan 2018, 15:05
Ben bu adamin (baskasinin sifresini calana adam denirmi tartisilir) resmine gicik oldum. Her girdigimde gormekten biktim. Mumkunse kaldirilsin resmi.

safak67
09 Nisan 2018, 15:24
herkes bir resimdir yazip duruyor
hayrola ne resmi bu
ben resim falan göremiyorum
acaba benim ayarlardami bir sorun var

Birbey 3.0
09 Nisan 2018, 15:32
Cepten giriyorsan ayarlardan Desktop-Seite anfordern yapman gerek. Mobil sayfada gözükmüyor.

Şanzıman_Muhittin
09 Nisan 2018, 15:59
ÖN SÖZ:

Bu Konunun acilmasinda Art niyet arayanin ben iyi niyetinden Süphelenirim !!!

.................................................. .............................

hepimizin 15 yildir tainidigi @Karam82 niye kalkti bu konuyu acti ???

demek bicak kemigi birakin iliklere dayandi ki bu konuyu acti

15 yildir sitede Adminlik yapan bir kisi simdiye Kadar ne böyle nede buna benzer bir konu acmadi

neden simdi acti ? bir cok kisi ceza almistir sitede bazen 1-4 hafta bazen 1-3 ay arasi

bazilarida terbiyesizliklerinden dolayi Sürekli Kicklenmistir

ama buna benzer konuya hanginiz Mahruz kaldi ????

siteye gelip bol keseden laf ebeligi yapmak kolay

WWW Alemi sonsuz , salla bol keseden , ver coskuyu ,

hic birimiz elimizi tasin altina koydugu yok , bir site nasil yürür ? geliri nedir ? gideri nedir ?

nekadar Zaman harcanir nekadar emek sarf edilir hangimizin umrunda ?

istedigimizde geliyor bol keseden sallayip gidiyoruz

sonra kalkip akil vermeye ugrasiyoruz niye neden nicin

ben olsam öyle böyle yapardim ve benzeri bos laflar

beyler yukarida yazdim demek bicak kemigi deldi iliklere isledi

demek bundan önce iyimser yollar denendi ,

demek Eller uzatildi ve uzatilan Eller bos bos havada kaldi

ve bu yol mecburi olarak secildi , yoksa neden bu yol secilsin ????

bazi sorulari kendinize sorun cevabi cok basit ve aninda akliniza gelmesi gerek

bosu bosuna laf ebeligi yapmaniza gerek yok !!

siteden zamanla bir cok üye ayrildi görevli ayrildi ve kendi sitelerini actilar

hangisinle buna benzer olay yasandi ? hic birisi ile buna benzer hatta buna yakin bir olay yasanmadi

haaa ufak tefek sürtüsmeler olmustur ve buda cok dogaldir

bazen yazmadigan 10 Saniye düsünmek o 10 saniyede bir iki soruya cevab aramak yeterli oluyor

sizde biraz düsünün ondan sonra yazin

Birbey 3.0
09 Nisan 2018, 16:45
Muhuttin Şanzımanı dağıtmışsın ha. ;)

Uslup olarak olmasada içerik olarak katılıyorum.

Ancak sendende bir ricam var. 3 ay olmuşsun üye olalı daha bu dördünce mesajın. Daha önce hangi isimler altında üyeydin 15 senedir? Pek aktiven yok 3 aydır bu forumda.

smeilet
09 Nisan 2018, 16:59
Resmi kaldirmaniz iyi olmus bayagirahatsizlik vermeye baslamisti.Tesekkürler.

karam82
09 Nisan 2018, 17:15
Selam Arkadaslar
Ben 1 Ay öncesinde ilk bu ise basladiginda bu sekil sifre calmaya gidecegini düsünmedim, bu nedenlede kendisinden olan bitende benimle alakali durum olmadigindan özür dahi diledim, ama nedeni bana zamaninda vermis oldugu 2 eklentiden dolayi. ama kendisi bu isi devam sürdürmeye gitmeye EGosunu tatmin ederim diyerek sifre calmaya baslamasi isin rengini degistirdi.

bu banner yaklasik 1 haftadir yapildi ve sunulmadi. en son Tarik32 de hesabina giris yapip bu bizlerin yazistigi mesajlari okuyup, ve bunuda kendi forumlarinda acik bir sekilde sunmalariyla yaptiklari hirsizligi belirtiler.
söyle düsünün calinan sizlerin hesabi olsa nasil düsünürdünüz.?
yada baska birinin burdaki üyelik disinda sahsi bilgilerini calmaya gidilmedi ne malum.? bunu bilmiyoruz. yukarda anlatmistim misal
( Üyelik te kullandigi sifresi, Email ile ayni sifre, Bu Email de sahsi bilgileri var en önemlisi Paypal bilgisi, Facebook bilgisi, yada baska maddiyat icin kullanilan bunlara ulasmadigini kim biliyor.?) yeterki kullanilmis sifre email ile ayni olsun.

Bana ait olmayan, kendince bana ait oldugunu düsündügü isimle beni hedef gösterip sözde isim soy isim vermeye calisan kendisi.
Benim Gercek ismimi bilen biliyor, suan a kadar yaptiklarimda, Mutlaka sevmeyenim olcaktir en Basta okunan isimsin, seveninde olur sevmeyeninde, ama ben her zaman elimden geldigi kadar tarafsiz olmaya calistim..

@Banneri sizlerin yazilarinizda kendisini desifre etmek icin degilde, bu sahisi taniyan cikar ve benimle irtibaat saglamasi icin ekledim daha genis bilgi toplaya bilmek icin, düsündügüm de oldu, yeterli bilgi elimde mevcut oldugundan Banneri degistiriyorum.

bu forumdan birilerinin zarar görmesini istemiyorsaniz

https://publicdomainregistry.com/report-abuse-complain/
burdan sitenin sifre calmak icin kullanildigi ve original sayfayi da eklemeniz yeterli olcaktir.

@Birbey 3.0 burda bir cok üyelik banlandi, bana hakaret edende oldu ama verilen ceza süreci sonrasi benim icin cezasi bitmis yeni den baslayan bir üye oldugunu bunu bilenlerdensin.
ama burdaki amac farkli, burda üyelerin bilgileri calinma tehlikesi.

Saygilar

karam82

karam82
09 Nisan 2018, 18:27
Tahminim bu kopyalama isi beya oldu,yani 20/25 gun belki daha fazla...
Cunku en son saldiridan bir oncesine kadar birebir kopyalama olmuyordu sanirim..bazi siteler var anlik kopi yapabiliyorsun,onlem yok bunlar genelde canli yayin siteleri..bordlar genelde multibox icerdiginden sifre kirmak zor olsa gerek,ama kirdimida tum hesaplar finish..

Webci Arkadasim, Bu sahsin yapmis oldugu bot araciliyla veri cekiyor, zor yani yok,

sifre kirma olayina gelince burdaki sifrenizi kirma sansi yok, Pshing dedigimiz yöntemle yapmakta.
Kendi acmis oldugu sahte forumunda sizlerin üyeligi almaniz bu üyelik bilgileriniz ayniysa burdaki bilgiyle bu sekil ulasir, adiniza acilan nickler farkina varmadiniz bu sahte forumda nickinizi gördünüz yine ve dikkat etmeden giris yapmak istediniz sifrenize yine ulasma ihtimali olabilir. baska türlü forumda sifre kirma gibi bir durum yoktur.

Bu neden bu sahte forum olmasi önemli degil genel anlamda her yere ayni nick yada ayni sifreyle üyelik acmamak kendi güvencemiz icin en önemlisidir.

Saygilar

Mehmetali
09 Nisan 2018, 20:41
karam82 Allah Razi olsun kardes,
bu tür karektersizlerin tuzagindan korunmak icin güzel bilgiler vermissin.

tesekkür ederim.

cmssys
09 Nisan 2018, 20:44
Konu hakkinda pek yazmak istemiyorum.

Ama Teknik acidan sunu diyebilirim.Bu konuda burada bilgisi olan arkadaslar vardir.
Suan bulundugunuz yer bir site üstü degil siz Database de bulunuyorsunuz bu sitenin belki 20% si göründügü gibidir.

SQL ve PHP den anlayan icin VB veya buna benzer Forum systemleri sorun degildir.

Sitenin dogrudan alinmasina imkan yok.Bu büyük ihtimal SQL Injection ile yapiliyor.Veya Yapilmistir.

Burayi oldugu gibi indirmek sorun degil, benim icinde sorun teskil etmez teknik acidan.Yalniz bu bir SQL dosyasinda calisiyor ve PHP üzerinde.
Indirdikten sonra sorun basliyor.Database i nasil import edecegim yani SQL olarak inmis olsunki bende SQL olarak Linux da örnegin bash da import edeyim.

HTML olarak indirip SQL e convert yapmasi cok ilginc olur ki, bu hemen,hemen olmayacak bir bir durum.
Sifreler konusuna gelince VB oldu olasi büyük bir systemdir.

VB icin Hackler var.Emin olunuzki PHP komutlarini ve SQL de komutlar calistirabildiginiz zaman.Sorun yok bu is icin Üniversite okunmus olmasi gerekmiyor.
Tek gereken konu Iceriye girmek icin Systemi iyi tanimak lazim.Systemde Alt yapi yeterlidir.

SQL deki Sifreleri okumak 1 dakikalik bir is belirli Hack eklenince okunmaya basliyor sifreler.Bunu buradaki adminler yapiyor demiyorum.Ama emin olunuz cok imkanlar mevcut VB systeminde.
VB nin özel Hack ingilizce Sitesi var orada yok,yok.

Bence ilk etapta Copyright kalsin ama Version asagidan kalkmali.
Templatelerde en alt kisim kücültülmeli VB de tam kaldirmak yasak.

Elbette bu anlama gelmiyorki bu kisi SQL e ulasmistir.Hayir buraya kayit olan kisi diger yerdede ayni sifresini kullanmasi yeterli oluyor bence.
Bu boarddaki yöneticileri süphe altinda birakmak istemiyorum.

Ama sunu garantileyebilirimki, VB de cok imkan var hatta bu imkanlar o kadar cok ki vay bee buda mi vardi denecek bir bicimde.
Aslinda Board veya Forum Software olarak en iyiside VB.

Sonucta buradaki insanlar neler yaptiklarini biliyorlardir elbette.PHP ve SQL sonrada PHP nin SQL ile Connectini saglamak ve ayarlayip Board u kurmak ile bitmiyor.
Zaten bitmediginide buradaki yönetici arkadaslar biliyorlar.

Bu arkadas senelerdir bu konunun icinde 1998 den bu yana ve en iyi tanidigi system VB ve PHP bilhassa.Yalniz bu okumaktan ve denemekten gecmektedir.Yani anlayacaginiz Lear*ning by Do*ing, olay bundan ibaret.

Birbey 3.0
09 Nisan 2018, 21:15
Bence duyuruyu artık herkes okumuştur. O çakma sayfaya girenlerde okumuştur herhalde. Halen şifresini değiştirmeyen varsa bence şansına küssün ve kitlenmekten başka alternativ kalmıyor.

Birde şöyle birşey var. Bu ve benzeri kişiler hep ilgi ister. Bunun nedeni çoğu zaman çocuklukta yatar. Anneden, babadan, çevreden yeterince ilgi veya kabullenme görmediyse ilgiye zorlan almak ister. Gerçek hayatda bir insanı gördüğünüz an fikriniz oluşur. Ama sanal alemde bu böyle değil. Bence o kişi ilgi istiyor ve biz burada yazıştıkcada hoşuna gidiyor. Bence onun için bırakalım onu kendi haline. Ne zaman onunla ilgilenmemeye başlayınca oda bırakır bu işlere.

Karam82 doğru beni defalaraca kitlemiştir. Kanatimce bağzı haklı ama bağzı haksız.

karam82
09 Nisan 2018, 21:28
@birbey sifresini degistirmek derken yanlis anlasilmasin, o forumda üyelik almayan icin sorun yok, yada burdan ayrilan görevlinin forumunda üyelik alanlar sifrelerini degistirmesi tavsiyemdir.
Genel anlamda da her yere ayni isim ayni sifre kullanilmasi tehlikelidir, bunun icinde herkes kendi önlemini almasi gerekir, bu genel güvenliktir bu olay olsun olmasin.
misal bir sey buldun indirmek istiyorsun hemen hizli üyelikle gercek nickin ve sifreni veriyorsun, buda kayit aldigin forumun güvenli olup olmadigini bilmediiginden yine tehlikeye girebilir.
@cmssys bilgi icin tesekkürler arkadasim, bu sahisin eklentilerini kullanmak isteyenler bir nevi bir daha düsünür.

Saygilar

clon
09 Nisan 2018, 21:31
ÖN SÖZ:

15 yildir sitede Adminlik yapan bir kisi simdiye Kadar ne böyle nede buna benzer bir konu acmadi

senin icdiginden bende isterim iyi kafa yapiyor herhalde
sen daha2*2 kac eder onu bilmiyorsun herhalde

clon
09 Nisan 2018, 21:35
Konu hakkinda pek yazmak istemiyorum.

Ama Teknik acidan sunu diyebilirim.Bu konuda burada bilgisi olan arkadaslar vardir.
Suan bulundugunuz yer bir site üstü degil siz Database de bulunuyorsunuz bu sitenin belki 20% si göründügü gibidir.

SQL ve PHP den anlayan icin VB veya buna benzer Forum systemleri sorun degildir.

Sitenin dogrudan alinmasina imkan yok.Bu büyük ihtimal SQL Injection ile yapiliyor.Veya Yapilmistir.

SQL Injection vbulentinde hic duymadim daha
ama baska yolu var ;-)

karam82
09 Nisan 2018, 21:39
@clon Arkadasim ikili tartismaya gerek yok burda hepimiz genel anlamda güvenlik icin bilgi vermeye calismaktayiz.
eski beceriksizlerde 2009 dan sonra üyelik - 2009 sonlarinda moderatörlük- 2010 basin dan 2011 arasi Smodluk - 2012 den kapanana kadar da Adminlik yaptim üc asagi bes yukari önemli olan üyelere güven verebilmek degilmidir.
konu lütfen dagilmasin.

saygilar

mxm
09 Nisan 2018, 21:56
Burada baska bir ayrintiyi da eklemek istiyorum. Baskalari yeni board falan acabilirler, hic birimiz buna karsi degiliz, bizi de zaten ilgilendirmez, basari gelir veya gelmez, o artik yapilan calismalara baglidir tabii ki.

Karsi oldugumuz sey, buradan bire bir mesaj calinmasi. Eger bir üye burada bir konu actiysa o konu buraya aittir, aynisini alip o kisinin iznini sormadan onun adina kendi sitende yayinlayamazsin. Eger o üye bu konuyu orada kendi acarsa bu da onun kendi bilecegi bir istir, bizi ilgilendirmez, isterse 50 degisik Forumda da ayni konuyu acar.

Asil meseleyi carpitmaya calisanlar olabilecegi icin bunu ayrica ve özellikle belirtmekte de yarar var.

webci
09 Nisan 2018, 22:07
Aynen katiyorum...
Burada hala aktiv olan uyeler orada...
Yilmaz 68 oldu yilmaz 06.. paylasimlara devam...
Iki tarafida takipdeyim,bakalim buradan oraya kimler su tasiyacak..

Şanzıman_Muhittin
09 Nisan 2018, 22:08
senin icdiginden bende isterim iyi kafa yapiyor herhalde
sen daha2*2 kac eder onu bilmiyorsun herhalde

Usta neye dayanarak yaziyorsun bunu ?

bak benim ÖN SÖZ dedigim nedir ? orda rekli yazmisim ön sözümü

senin alinti ve eklemen ile neyin pesindesin ???

yazicaksan anlasilir sekilde yaz

alinti yapicaksan Düzgün yap Düzgün soru sor

gereksizlige lüzum yok

GS_ultraslan
09 Nisan 2018, 22:21
Hayvanlar bilgisiz oldukları için bilinçli davranışlarda bulunamazlar. Ama bilgili olan insanların bilinçsiz davranışları, onların hayvanlardan sapık olduğunu gösterir. Yaziklar olsun..

karam82
09 Nisan 2018, 22:24
@webci arkadasım alınan üyelikler kendi kendine kopyaladığı üyelikler o yüzden yazılan çizilen ne olursa olsun hiç birşey doğruluk payı yoktur, bu yüzden güvenliğimizi aldıysak yazılan çizilen i kafaya takmaya yok.

GS_ultraslan
09 Nisan 2018, 22:27
Allah Razi olsun karam82 bizleri böyle insanlarin tuzagindan uyardigin icin eksik olma...

Rammstein
09 Nisan 2018, 22:44
Aynen katiyorum...
Burada hala aktiv olan uyeler orada...
Yilmaz 68 oldu yilmaz 06.. paylasimlara devam...
Iki tarafida takipdeyim,bakalim buradan oraya kimler su tasiyacak..

Ifsa et hocam. Ne isleri varmis orada ? Burasi yetmiyor mu ?

Birbey 3.0
09 Nisan 2018, 23:02
Pesinen söyleyim, benimin ismimide calismis. Benim nickim ile bir haber paylasmis. Herkes bilsin, ben daha o sitenin adresini bile bilmiyordum. Sonra bir arastirdim ve gördüm.

Bence görev burada vbulettine düsüyor. O kapatmasi lazim.

Birde Karam82 duyur merkezini bence giris yapmadan okunabilmemeli. Adam burada olup döneni okuyabilmesi icin giris bile yapmasina gerek bile yok.

cmssys
10 Nisan 2018, 01:20
Bence duyuruyu artık herkes okumuştur. O çakma sayfaya girenlerde okumuştur herhalde. Halen şifresini değiştirmeyen varsa bence şansına küssün ve kitlenmekten başka alternativ kalmıyor.

Birde şöyle birşey var. Bu ve benzeri kişiler hep ilgi ister. Bunun nedeni çoğu zaman çocuklukta yatar. Anneden, babadan, çevreden yeterince ilgi veya kabullenme görmediyse ilgiye zorlan almak ister. Gerçek hayatda bir insanı gördüğünüz an fikriniz oluşur. Ama sanal alemde bu böyle değil. Bence o kişi ilgi istiyor ve biz burada yazıştıkcada hoşuna gidiyor. Bence onun için bırakalım onu kendi haline. Ne zaman onunla ilgilenmemeye başlayınca oda bırakır bu işlere.

Herkes derken bizim Aileden daha okumayanlarda mevcut :-)
Birbey bazen Gaddar yüzünü gösteriyorsun ;), ama bazende gercekten böyle olumlu ve güzel mesajlarda oluyor.Bu tür Mesajlari okumakta güzel oluyor.Dogru diyorsun.

Birbey 3.0
10 Nisan 2018, 09:33
Ben hiç bir zaman gaddar değilim. Sadece netim. Net konuşulan bağzı ağır gelebilir. Ama ben siyasetci değilim lafı ağızda cevirecek.

Mesut64
10 Nisan 2018, 12:38
Yazmayim dedim ama iki gün önce olanlardan sonra iyice zivanadan ciktim.
Garaveli denen sahsiyetsiz arkadas cok eskiden bizlere ( görevli olanlara) Samsung smartTv ler
icin uygulama sunmustu eger bu uygulamayi kullanmak istiyorsaniz TV nizin MAC adresini gönderin
aktiv yapayim diye. O zamanlar kullanmistim, pek de iyi calismyordu zaten sonrada kaldirmistim uygulamayi.

Uzatmayim iki gün önce Smart TV deki liste silinmis ve yilmaz06 nin sundugu liste yüklenmisti, bunu yapabilmek icin
benim TV nin MAC adresini vererek SIPTV web sitesinden mylist olarak yükleyebilir. Neyse ben kendi listemi geri
yükledim ama bunu yapmasi bile bana göre niyetinin göstergesidir. Kac sene önce vermis oldugum MAC adresini
not edip simdi kullanmasi kendisinin sahsiyeti hakkinda bize cok iyi bir bilgi veriyor.
Biz burada senelerce ayakta kaldik, tamam zaman geldi durakladik ama yinede devam ettik.
Bunlarin yaptigi araya kötülük sokarak bizlerin arasindaki Dostluk ve Arkadaslik olgusunu yipratmak ve buradaki
kargasadan cikar elde etmek. Zaten bu niyetleri bile kendilerinin ne karekterde olduklarini ele veriyor.

Sizlere tavsiyem birbirimize sahip cikmamizdir. Ne olursa olsun buranin kiymetini bilmeliyiz, buradan sonra
baska bir beceriksiz Ailesi olmayacak bunu iyi bilmeliyiz.

Kolay Gelsin!

karam82
10 Nisan 2018, 17:10
@mesut64 ustam bizler saygi seviyemizi üst seviyede tutalim.
burdan ayrilan arkadas kendini hedef olarak algilamis, ben kendisiyle hic bir sorunum yoktur, kendisinden beklemedigim bazi durumlar oldu ama bu konuyla alakali degildir.
kendisinin acmis oldugu sayfada bu sifre calanin eklentilerini yüklediyse kendiside vbulletinde acemi oldugundan ordada bu sahis sifre calma ihtimali olabilir.
bunun icinde bu forum yada baska forum, hangi forum olursa olsun önleminizi genel anlamda güvenlik icin önleminizi alin diyoruz.

@yilmaz68 kendince sanzman_muhittin ve Gs_ultraaslan benim oldugumu kast etmis sifreleri görebildigimi iddia etmis.
Bu iddialar icin Bu sahislar bensem burda bir kisinin sifresine bakmisligim varsa Allah benim Belami versin.

Ha yok bunlar ayri kisiler benle alakali degilse ve hic bir üyenin sifresine 1 sefer dahi bakmisligim olmamissa bundan dolayi iftira atip, clonladigin sayfada degisik degisik nicklerle sen yaziyor ve sifre caliyorsan Allah Senin Belani versin.

Inancin varsa bunun da vebalini insallah cekersin.

tekrar söylüyorum arkadaslar giris yaptiginiz forumlara dikkat edin burasi olmus yada olmamis güven sizin güveniniz bunuda önlemi sadece sizin elinizde, güvenliginiz icin Her yere ayni nick ve sifre kullanmayin.

Saygilar

karam82

selo58
10 Nisan 2018, 19:17
Atildim diye kiz imkanin var sifre cal böyle ADILIK olmaz.herkesin özeli var kimseye sifre calma hakki vermez .

atsiz77
10 Nisan 2018, 21:12
@karam82 Hocam,

bir eklenti var Bora’da ekliyorsun ve üyelerin yeniden şifre vermesini istiyorsun ve vermeden giriş yapamıyor. İmkanın varsa bunu ekle tüm üyeler şifrelerini böylelikle değişmiş olur hem.

karam82
10 Nisan 2018, 21:22
@atsiz77 hocam buna gerek yok
sahte sayfada üyelik ayni bilgilerle alinmadigi müddetce, bunu yaptigimizi farz edelim okadar beceriksiz arkadasimiz var üyeligi zor aliyorken bundan da bu sefer sifrem calindimi diye düsünülür.
burdaki sifrelerinde bir sorun yok anlayacagin, sadece burdaki sifrelerini baska yerlerde de ayni nick ve sifreyle üye olunmamasi önemli.

Birbey 3.0
10 Nisan 2018, 22:37
Bence artik bu konuyu burda sonlandiralim. Dedigim gibi, ne kadar bu konu burda uzarsa, o kadar o kisinin hosuna gidiyor. O kadarda devam eder.

@Garaveli:

Garaveli usta eminim burda bunu okuyordur. Ona sunu demek istemiyorum. Kendi forumunu acabilirsin. Bunda bir sorun yok. Banlandigin icin kizabilirsinde, bundada sorun yok. Ben kendimde defalaraca banladim. Ama sana Garaveli bir cagrida bulunmak istiyorum. Ben seni sanal alemde düzeyli ve seviyeli birisi olarak yillarca tanidim. Eminimde böylesindirde. Ama niye bu sahsin forumunda faliyet gösteriyorsun? Sirf Karam82'iye kizdigin icin mi? Karam82'i tanimam. Yilmaz06 da tanimam seni de tanimisligim yok. Ama bir düsün, o kisi burdaki Accountalari aynisini acip icerigini kopyaliyor. Girde bir bir bak. Birbey 3.0 diye. Ben daha hic orada bir hesap acmadim. Daha bundan büyük bir hirsizlik olurmu? Niye bu kisi ile isbirligi yapiyorsun? Gel vaz gec bu isten. Bir anlik kizginlik icin belki yapmissindir. Ama bu bir düsün bu gercekten senin seviyen mi? Bence degil.

tarik32
12 Nisan 2018, 11:14
arkadaslar Önemli Duyuru
ilk önce burdaki tüm arkadaslari slmlar
arkadaslar sizlere citti bir aciklama yapmak istiyorum gecen hafta
2 sahsin saldirisina ugradim biri yilmaz06 genelde kendizi multi nick sahibi
her taraftan degisik niklerle milletimizin karsisina cikiyor digeride garaveli gerci
garaveli yilmaz06 nin sag koludur o ne derse onu uyguluyor gelelim yilmaz06
bilindigi gibi yillardir yilmaz tv m3u linki ortalikda dolasiyor sizce bu yilmaztv m3u link saglam
bir linkmi hayir degil bu m3u link üzerinden istedigi an vatandaslarimizin ip adresinden kolayca
bilgilerine ulasabilliyor cünkü sizce bu yilmaztv m3u linkini yillardir hele yilmaz06 gibi düzensiz para hincina kapilan
millete ücretsiz yayin yaparmi hele o yillardir verdi server masraflarini sizce cebindenmi veriyor
hayir yilmaz06 o girdiginiz m3u linkden sizlerin bilgilerinizi saga sola sizdiriyor ve karsiliginda serverini ve kendini
kurtaracak kadar ücret aliyor yilmaz 06 özbeceriksizlerin.com sayesinde kendini genisletti simdide karam ustamiza kafa
tutuyor sen kimsinki karam usta gibi bir vatan seven ustamiza kafa tutacak sunu saten herkes billiyor burdaki yazilanlari
ya sen yada sag kollarin sana gereken bilgileri ulastiriyor bir de utanmadan kendi sayfanda karam ustanin nikini taklit etmissiniz
dalga geciyorsunuz siz saniyorsunuz burdaki tüm üyeler sizin gibi insanlara inanip sizlere katilacagini yilmaz06 artik milletimiz
billiyor senin nasil bir dolandirici oldugunu sen ve garaveli yillardir milletimize bir seyler sunalim dediniz baktiniz
diger formlarda sunucular cay kahve yardiminda bulunduklarini sizlerde hemen ayni uygulamaya yöneldiniz baktiniz yanasan yok
hemen manalar uydurmaya basladiniz yok baskalari sunduklarimizi para karsiliginda satiliyor yok kendi serverinde kullaniyor
diyerek sunduklarinizi kapatdiniz siz kimsinizki milletimizi kandirmaya kalkiyorsunuz bu formda milletimizin sayesinde buraya kadar geldiniz
ve milletimize simdi ikinizde ayri forumlardan karam ustayi kötülüyorsunuz sizler ilk önce yan yana oturun iyicem düsünün millete neyi yanlis
neyi dogru yaptinizi düsünün peki bu forumlarin masraflarini cebinizdenmi karsilayacaksiniz tabiki hayir sizler alismissiniz
milletimizi kandirmaya ve tuzaga düsürmek eger delikanliysaniz yüreginiz varsa birakin milletimizi kandirmaya ve bilgilerini almaya sizler
kendilerinizi cokmu akilli saniyorsunuz dikkat edin bir gün sizlerden daha akilli birileri cikar milletimize cektirdiklerinizden vazlasini sizlere cektirirler
bu ara garaveli daha yillar önce karam ustamiza birak laf getirtmeyi onu inciteni bile özbeceriksizler forumda barindirmiyordun
simdi ne olduda yilmaz68 yan kolu oldun ve sana istedigini yaptirana nasil musade ediyorsun sen bu kadar alcaldinmi sunuda
unutma yilmaz06 senide bir gün baskalarina satar olacagi o saten sen saniyorsun öyle düzenbazlarla isler yollunda gider ama sen bunu hak
ettin karam gibi iyi niyetli bir ustamizi düsman olarak karsina alarak büyük hata yaptin sunu untutma karam ustamiza yeterince destegi var
sizler istediginiz kadar kötülemeye ezmeye calisin basaramayacaksiniz arkadaslar kuzuruma bakmayin eger bu kadar agir sözler yazdiysam böyle
hadsiz insanlar bunlari hak ediyor arkadaslar sizler tavsiyem sakin böyle milletimizin gizlice bilgilerini calip enayi yerine koyup bunlari onlara
firsat vermeyin eger illerde sizleri hos edilmeyecek durumlarla karsilasmak istemiyorsaniz onlararin uygulamari program linkleri silerseniz kendinizi ozaman güvende
hiz edersiniz bunlarini niyetleri iyi degil yinede sizler billirsiniz arkadaslar benim maksadim sadece burdaki tüm degerli arkadaslarimizi bilgilendirmek böyle tuzagina düsmemeleri ayrica yilmaz06 ve garaveli sizler buraya nasi ajanslar yerlestirdiyseniz aynisi sizlerin forumunda burdaki bazi ustalarimizin niklerini taklit edip
milletimize gaz verip durmayin ikinizin forumda neler yazildi hepsi gereken yerlere verilmisdir sikayetde bulunulmusdur daha yerin dibine batmadan
bence ikiniz yol yakinken vaz gecin bu sevdadan en gec bugun ve yarin tüm millet ögrenecek sizin ne kadar dolandiran iki yüzlü insanlar oldugunuzu
sonra bende pesinizdeyim bunu unutmayin milletimize yaptiklarinizi vazlasiyla cekeceksiniz saten bazi makamlara sizlerin
milletimizi nasil dolandirdiginizi ispat edecek belgeler ulasti ayrica arkadaslar sizlere sunumlarimi kaldigimiz yerden devam edecegiz
ve böyle izin vermeyecegiz ortami bozmalarina özbeceriksizler.com kuruldugu günden beri
milletimizden her han gi bir ücret almadan yardim severligini devam ediyor ve nice yillara kadar edecekdir eger hep
birlikde karam ustamizi desteklersek ozaman böyle dolandirici hirsizlara imkan vermeyiz arkadaslar kuzuruma bakmayin eger
böyle agir cümleler kullandiysam ama böyle tür karaktersiz insanlar bunlari hak ediyor

ayrica yilmaz ve garaveli bu yazi yi tüm gereken formlara dagitacam ve millet bilsin sizin nasil bir dolandirici ve bilgi calanlar oldugunuzu
saygilarimla tarik

karam82
12 Nisan 2018, 18:09
@tarik32 arkadasim mesajini acik birakiyorum hedef alindigin icin, icindeki argo kelimeler i cikardim, argo kelime kullanilmasini istemiyorum.
bundan sonra ki sürecte de sahsen o kisilerin sunumlarindan alip paylasimlar sahsen yapiyorsan yapma arkadasim, az olsun ama bizim ve temiz sunumuz olsun.

saygilar

karam82

webci
12 Nisan 2018, 18:54
@tarik kardes kusra bakmada bu kizginliginin sebebi niye bu saatte..
Herkes garavali ve yilmaz06 hakkinda goruslerini yazarken ben senin mesajlarina pek dek gelmedim..
Ve ayrica niye garaveli sayfasina uye oldun
Ve ayrica orada desifre edildin..
Hakkinda defalarca baska baska nicklerle sayfaya uyeligin oldugu garaveli tarafindan yazildi ve biliyorum cok agir hakaretler yapmis..
Ve ayrica en son kadin nicki ile katildigin desifre edilmis..
Tum bunlar hakkindaki savunmalarin ne olacak...??
Ve ayrica ajan kelimesini kullandinki bunun arkasinda bazi kacindigin sebepler mi var..
Yazdiklarimi sadece konuyu bilen biri olarak meraktan soran biri,ama bir ajan olarak algilamamani rica ederim..
Gelismeler mumkun mertebe aninda olmasada konu acildikca verilecektir..
Ve buraya yilmaz06 niki degistirildigi ilk ben tarafindan yazildi..
Sayet milleti bilgilendiriyorsak birseyler saklamayalim..ne oraya ne buraya tam ortaya..

karam82
12 Nisan 2018, 19:08
@webci arkadasim
tarik32 arkadas savunmasini yapmak isterse yapsin ne oldu ne bitti bilgim yok ama dedigim gibi Argo kelimeler olmadan
ben iptv bölümünde hci bir zaman aktif olmadigim icin neler döndügünü bilemiyorum.
burda bilgili arkadaslarimiz sag olsun takip etmekteler, gecenlerde biri bir bundle sunmustu sirf bir nick o bundlenin icinde oldugundan konuyu kaldirdim belki farkina varmissindir.
o yüzden diyorum az olsun bizim olsun önemli olan bu.
Bundan sonraki sürecte tarik32 savunma yapmak isterse yazsin sonrasinda da güvenlik üzerinde daha cok yogunlasalim önemli olan bu bizim icin.

Saygilar

karam82

hekimoglu
12 Nisan 2018, 19:18
Zannedersem bu konuyla alakali verilmek istenen mesaj herkese ulasmistir, su bir gercektirki o tarafta kaydini yapanlarin sifrelerini asla baska yerde kullandiklari sifreleriyle ayni vermemeleri gerektigi iyice bellenmeli zaten silmediyse sifrelere baktigini kendide itiraf etmis, öyle bir yerde üyelik alan özel bilgilerinede erisilmek istenecegini bilerek haraket etsin.

Bence bu konuyu daha fazla uzatip ahlaksizligin reklamina katkida bulunmamaliyiz, biz dogru bildigimiz yoldan devam edelim yanlis yapanlar zaten Allahindan bulur.

webci
12 Nisan 2018, 19:23
@webci arkadasim
tarik32 arkadas savunmasini yapmak isterse yapsin ne oldu ne bitti bilgim yok ama dedigim gibi Argo kelimeler olmadan
ben iptv bölümünde hci bir zaman aktif olmadigim icin neler döndügünü bilemiyorum.
burda bilgili arkadaslarimiz sag olsun takip etmekteler, gecenlerde biri bir bundle sunmustu sirf bir nick o bundlenin icinde oldugundan konuyu kaldirdim belki farkina varmissindir.
o yüzden diyorum az olsun bizim olsun önemli olan bu.
Bundan sonraki sürecte tarik32 savunma yapmak isterse yazsin sonrasinda da güvenlik üzerinde daha cok yogunlasalim önemli olan bu bizim icin.

Saygilar

karam82

Selamlar ustam..
Arkadasdan sahsen savunma beklemiyorum..
Isterse yapsin isterse okuyup gecsin..
Ben sadece sahit olduklarimi burada belirttim..
Ne ajanlik ne gambazlik nede olayin benim acimdan sahsi bir icerigi soz konusudur..
Tarik kardes bu konuda emin olmalidir..
Konu simdilik benim acimdan kapanmistir..
Saygilar..

karam82
12 Nisan 2018, 19:30
@hekimoglu ustam aynen dedigine katiliyorum.
Bundan sonraki sürecte güvenlik acisinda önlemini almayan olursa, biz elimizden geldigi kadar bilgi verip görevimizi yapmis bulunmaktayiz.

Saygilar

Birbey 3.0
12 Nisan 2018, 21:40
Tarik32 kardeş, bir ricam olacak. Lütfen yazında bir nokta ve büyük ve küçük harfler kullan. Yoksa ne demek istiğin zor anlaşılıyor ve okuyanda yoruluyor.

Birbey 3.0
12 Nisan 2018, 21:56
Adam o kadar ruh hastasıki bence tedaviye ihtiyacı var.

Sitesinde aynı IP adresi ile girilmiş sözde nickleri yazmış.

Ben hiç oraya kayıt olmadığım halde sözde bir IP adres ile girmişim ve forumdaki Mhmt arkadaşımız ile aynı kişiyiz.

Mhmt ile sadece geçen gün bu forumda bir araba parçası için yardım ettim. Burda forumda var.

Eğer ben ile Mhmt ile aynı kişiysek, bu durumda ben bu forumda geçen gün kendi kendime yazımış oluyorum.

Ya düşünüyorumda bir insan nasıl bu kadar kötü olabilir. İki çocuğu var adamın. Büyük ihtimal babaların ne iş cevirdiğini onlarda görüyor. Ya insanda bir utanma duygusu olur. 50 yaşında bir insan. Torun sahibi olabilecek bir yaşa gelmiş, 14 yaşındaki bir ergen kafası ile hareket ediyor.

Ruhsal dengesi kesin bozuk. Buna eminim. Allahtan yinede şifa diliyorum. Bu kişinin piskolojisi çok bozuk. Acil tedaviye ihtiyacı var.

inan66
12 Nisan 2018, 23:16
Iyi aksamlar Ustalar arkadaşlar ben bir kere buradaki nick ve sifremle o siteye girmeye çalışmıştım bilmeden ama kabul etmemişti şimdi bahsettiğiniz durumla karsilasabilirmiyim?
Tesekurler
Herkese geçmiş olsun
Iyi aksamlar

TipiTip
12 Nisan 2018, 23:25
Iyi aksamlar Ustalar arkadaşlar ben bir kere buradaki nick ve sifremle o siteye girmeye çalışmıştım bilmeden ama kabul etmemişti şimdi bahsettiğiniz durumla karsilasabilirmiyim?
Tesekurler
Herkese geçmiş olsun
Iyi aksamlar

Işini garantiye almalısın

Şifreni Burda'da değiştir

Başka sitelerde aynı isim aynı şifre ile üyeliğin varsa o sifreleride değiştir

Bunların ne yapacağı belli olmaz

Gözleri dönmüş saldırıyorlar

tarik32
13 Nisan 2018, 00:23
arkadaslar burda bu konuyu uzatmak istemiyorum benim kizdigim taraf
durup yerde ikisi birden bana hakaret etmesi hadi hakareti gecdim
benim nikimi sifremi caliyorlar ben karam ustama bas sagli mesaji
yollamisdim o mesaji benden caliyorlar sitesinde sunuyor sonra okisiye
sunu yazdim sen hangi cezaretli milletin özelini ortaya döküyorsun
sana yakisiyormu yazarken banlaniyorum ve banlanmadan bana
mesaj yazmislar cok büyük hakaretlerle hakareti birakin ailemide
karistirmislar banlanmadan önce saten karam ustamizin biri nikini yapmis
sayfada hep birlikde hakaretde bulunuyorlardi en cok yilmaz06 bulunuyordu
bu terbiyesizlere oyüzden yazdim arkadaslar sakin sizde onlarin tuzagina düsmeyin
yoksa tüm bilgileriniz onlarin ellinde olur saten ben gerekeni yaptim vbulletine
sikayetde bulundum cogunun nikini sifresini caliyorlar calmayi birakin milletimizin
tüm bilgilerine ulasiyorlar ayrica bu bilgilerden islerine yarayani seciyorlar bunu
yapan yilmaz06 ta kendisidir saten kendisi ünlü cogu sitelerde degisik niklerle
millete kendini acindiriyor neyse arkadaslar böyle pisliklere yazmaya degmez
billiyorum burayi okuyorsun yilmaz06 bana o yaptigin hakaretleri yanina birakmayacagim
saten gereken yerlere basvurdum burda milletimizin karsisinda bana sana agir kötü
sözler yazmak yakismaz seni ben allaha ilave ediyorum umarim birgün millete yaptiklarindan
utanirsin eger sende utanmak aglak varsa

Birbey 3.0
13 Nisan 2018, 08:09
Boşuna o kişiler ile yazışma. Onun ruhsal sağlık sorunu olduğuna eminim. Normal bir insan bunu yapmaz. Onun için konuşmanın bir faydası yok. O kişinin acilen tedavi olması gerek. Belkide 46 raporu falan vardır. Yani nasıl olsa bana birşey yasal olarak birşey yapamazlar diye ona güveniyordur.

Karam82, giriş yapmadan boardun hiç bir yeri gözükmeyecek şekilde ayarlasan? Milletin şifresini değiştirmesi bir şeye fazla yaramıyor. Çoğu bölümlere öylede giriliyor ve yinenede böylece tüm konuları kopyalayabiliyor.

Emekli
14 Nisan 2018, 01:11
Belkide 46 raporu falan vardır.

Bencede raporu var,yazis sekline bakarsan kafada bir kac tel eksik zanedersem.

Ben hic bir Doktora güvenmiyorum diyor,ama Doktorlardan rapor alip renteyi kapmis,yoksa öyle gökten zembille inmiyor rente almak icin raporlar.

Ben hiç bir doktora güvenmiyorum ondan dolayı gitmiyorum kendimi daha iyi hissediyorum.

Teşekkür ederim
2 kere uzattım son 3 - 4 ayda gelen evrakları doldurdum kendi elimle verdim, sıkıntı olmadı.

3 - 4 sene çıkarmadıkları heyet kalmadı en son çare Erwerbsminderungsrente yaptılar.

S&S

Ben 7 senedir emekliyim 3er sene 3er sene uzattılar
2014 yılından beri Türkiye de yaşıyorum aok 9ay 11ay gibi ausland krakschein veriyor en son giden sene 7. Ayda girişi çıkış yaptım.
Ben Alman vatandaşı hanım Türk vatandaşı.
1. Ayda giriş çıkış yapacağız bana kalsa gitmiyeceğim ama hanım torunları özledim gidelim diyor bende onlar gelsin diyorum :)

Birbey 3.0
14 Nisan 2018, 01:40
Bence artık bu konu kapansın. Herkes diyeceğini demiştir. Kendi ne yaparsa yapsın öbür tarafta. Biz kendi işimize bakalım.

a.erbil
01 Mayıs 2018, 00:09
2003 yilindan beri burdayim pek aktifte sayilmam ama böyle seyler eskiden olurdu saniyordum
demekki yanilmisim.
yuvarlak dünya :)

bos
01 Mayıs 2018, 22:01
...uzun uzun yazmama gerek yok kisiler hakkinda yorum yapamam fakat internet ortaminda oldugumuzu unutmayalim
bugün variz yarin yokuz ne kavgaya gerek var nede cikarci olmaya

taniyalim/tanimayalim SAYGI/SEVGI icersinde yasayalim dünya cok degisik bir dünya

Elvis
02 Haziran 2018, 16:45
Hem tencere yuvarlanıp kapağını bulmuş hem temizlik yaptığınız iyi olmuş haksız para kazanmak için Paylaşım adı altında paylaşımını birsürü link e yönlendiren tüm şer..lerin Allah belasını versin veriyordurda.

Elvis
20 Haziran 2018, 17:04
Baktım bir sürü koyun dedim ben buraya çoban olayım lakin oldumda , baktım elalemin arkasından atıp tutup ezik EGO’larını tatmin ediyorlar bir iki laf sokuşturdum (yarası olan gocunur misali) biri hemen ceza vermiş demekki haklıymışım takriben kendimi açıkladım ben Elvis diye fırsat bu fırsat çakal hemen çoban olan nickimi Elvis olarak değiştirmiş şikayet dilekçe yazıncada benim burada yazmış olduğum konuyu editlememi istedi tabiki ben tükürüğümü yalamadığım için olduğu gibi bıraktım o angutda (Çomar olarak değiştirmiş) diyeceğim o ki dikkat edin herhangi bir nicki drğiştirip sizin tanınmış nickinizi ekleyip akıllarınca sizi zor durumda bırakabilirler çakalllllaaaaarrrr.
Resimlere bakın ve ne kadar alçak ve şeref yoksunu olduklarına siz karar verin,tabiki rahat durmazlarsa @garadeli nin zamanında bana ağlıcaklı yazmış olduklarınıda noktasına kadar resimleyip fb olsun forumlar olsun yayımlamazsam onlar gibi olayım.

https://abload.de/img/a65e8bba-0e14-42af-a1v9s57.png

https://abload.de/img/16034851-7e4e-4af5-aerpsq3.png

Çoban ı önce Elvis sonrada Çomar olarak editlemişler artık ne kadar karaktersiz olduklarına siz karar veriniz.

https://abload.de/img/a65e8bba-0e14-42af-a1v9s57.png

Tilki
09 Kasım 2022, 21:20
verdiğiniz bilgiler anlaşılmıştır. hesabım çok eskiden açılmış bir hesaptır uzun zamandır girmemiştim bir sorun olacağını sanmıyorum
Teşekkür ederim hesabımın aktif edilmesini sağlamanızı istirham eder .
Hörmetlerimi sunarım

smeilet
03 Şubat 2023, 16:36
Bilgilendirme icin Tesekkürler.

ayhan21
14 Temmuz 2023, 19:29
Aynen Kardesim.Kac senedir burda biz bizeyiz. Gereksiz yere Kafa agritiyor bir Dingil burdaki Milleti maalesef

hzony76
15 Temmuz 2023, 20:05
Bir sorun var arama motoruna yazınca buraya gönlendiriliyorum nedeni bilen varmı

aozaslan
19 Temmuz 2023, 23:14
iyi geceler arkadaşlar k.adı ve şifre ile forma giriş yapamadım şifre unuttum dediğim halde hata verdi mecbur yeni bir k.adı ile hesap açtım diğer hesabı kullanmak istiyorum formda baya bir eskiyim nasıl düzeltebilirim tşk

Mehmet 1.
01 Ağustos 2023, 12:43
Saygi deger site sorumlulari. yeni labtop aldim siteye giriş yapamıyorum isim ve şifre doğru. eski labtop da şifre kayitli oldugudan tikladigimda giris yapiyorum.
bu konuda nerde hata var bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler ederim.

soruyu yanliş yerde sorduysam özür dilerim.

Cengiz Bond
01 Ağustos 2023, 12:54
Saygi deger site sorumlulari. yeni labtop aldim siteye giriş yapamıyorum isim ve şifre doğru. eski labtop da şifre kayitli oldugudan tikladigimda giris yapiyorum.
bu konuda nerde hata var bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler ederim.

soruyu yanliş yerde sorduysam özür dilerim.

üye ismi ve sifreyi yazdigin yerin etrafinda bir soru var, onu cevapliyacaksin.

Mehmet 1.
01 Ağustos 2023, 16:18
evet öncesi vardi. simdi yeni lebtop ta cikmadi. windows 11 kullaniyorum simdi

Mehmet 1.
01 Ağustos 2023, 16:23
evet simdi telefondan giris yaptim. soru, akdeniz i kucuk harflerle yaz diyor.Giris yapti. windows 11 cikmiyor O bosluk

Kenank67
01 Ağustos 2023, 17:38
Bende çok denedim zamanında, bir çok kez yardım istedim ama maalesef bu konuda yardımcı olunmadi. Yeni üyelik açtım.

Allah yardımcın olsun

Mehmet 1.
12 Ağustos 2023, 16:57
simdi iki üyeligim oldu. site sanki ikiye ayril mis gibi. yeni üyelikteki acilan sayfa tamamen degisik.

yeni üyelikteki actigim sayfa, eski üyeligimde acilmiyor, giris yapin sayfasi geliyor.

webci
12 Ağustos 2023, 22:49
Yanlis siteye kayit olmayasin..
Buranin bir zamanlar kopiesini erstellen yaptilar..

Mehmet 1.
13 Ağustos 2023, 08:56
bana göre hava hoş, sunumlar degisik bende iki ayri site gibi kullanirim.

mxm
14 Ağustos 2023, 23:24
simdi iki üyeligim oldu. site sanki ikiye ayril mis gibi. yeni üyelikteki acilan sayfa tamamen degisik.

yeni üyelikteki actigim sayfa, eski üyeligimde acilmiyor, giris yapin sayfasi geliyor.
Adresler bunlar degil mi?
https://ozbeceriksizler.com/
https://www.ozbeceriksizler.com/

Mehmet 1.
15 Ağustos 2023, 07:07
ikincisi sade .co

.com deyil

arapkarizma
15 Ağustos 2023, 10:38
ikincisi sade .co

.com deyil

Tamam sahte beceriksizlere de üye olmussun