PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yunanistan ve fransa seyahat

naces
19 Mart 2018, 06:53
merhaba arkadaşlar
her yıl bir ülkeye gezi seyahati yapıyorum
yunanistan schengen vizeyi en kolay veren ülke
daha önce almıştım 1 yıl oldu tekrar vize başvurusu yapıcam 2-3 gün yunanistanda kalıp italya , ispanya yada fransa ziyareti yapmak istiyorum yunanistandan uçakla bu üç ülkeden birine gitmek istiyorum bana hava alanında sorun çıkarırmı yunanistan yani sen bizden vize alıyorsun ne işin var bu ülkelerde diye ayrıca gittiğim ülke hava alanında sorun çıkarırmı bilgi verebilirmisiniz çünkü uçak biletini gidiş dönüş alıcam biletler boş yere yanmasın bilgi verirseniz çok sevinirim

iyi forumlar

mustafa200222
19 Mart 2018, 09:50
merhaba arkadaşlar
her yıl bir ülkeye gezi seyahati yapıyorum
yunanistan schengen vizeyi en kolay veren ülke
daha önce almıştım 1 yıl oldu tekrar vize başvurusu yapıcam 2-3 gün yunanistanda kalıp italya , ispanya yada fransa ziyareti yapmak istiyorum yunanistandan uçakla bu üç ülkeden birine gitmek istiyorum bana hava alanında sorun çıkarırmı yunanistan yani sen bizden vize alıyorsun ne işin var bu ülkelerde diye ayrıca gittiğim ülke hava alanında sorun çıkarırmı bilgi verebilirmisiniz çünkü uçak biletini gidiş dönüş alıcam biletler boş yere yanmasın bilgi verirseniz çok sevinirim

iyi forumlarUstam geçen yıl benim kardeşim fransa visesi almıştı . Ama o çekeslowakya indi bir sorun olmadı zannetmiyorum bir şey olacağini

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

hOrOz
19 Mart 2018, 10:01
Ustam geçen yıl benim kardeşim fransa visesi almıştı . Ama o çekeslowakya indi bir sorun olmadı zannetmiyorum bir şey olacağini

aslında hangi ülkeden vize aldıysanız seyahate başlangıç noktanız orası olmalı.

BU Schengen Vize sinin koşullarından biri ..

ŞImdi Çekler dikkat etmedi diye sorun olmaz demek yanlış ..

naces
19 Mart 2018, 10:51
cevaplarınız için teşekkür ederim
sorun aslında şu iltica çok fazla olduğu için işi biraz sıkı tutuyorlar 1,5 yıl önce yunanistan schengen vizesiyle 2 kez yunanistana gittim 1 hafta kaltım aynı vizeyle bulgaristanada gittim
5 gün kaldım sorun şu ne işin var fransada deyip deport yemekten korkuyorum şimdi fransa vizesi için başvursam kesinlikle vermezler kafam çok karışık bu maceradan inşallah sorun çıkmaz yada olan uçak biletine olucak oyüzden sadece gidiş alırım
kara yoluyla gitsem zaten gümrüklerle uğraşırım tatil seyahati derken otobüs eziyetine döner iş bilmiyorum ne yapacağımı