PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selaminaleyküm

mkbuminhan
18 Mart 2018, 02:54
Selaminaleyküm arkadaslar bende burdayim :) uzun bir aradan sonra becerikizlerin devami olan bu forumun kurulmasinda emegi gecen önce karam82 olmak üzere bütün arkadalara tesekkür ederim basarilar dilerim .malum bazi seyler yasandi gerek yanlis anlamalardan dolayi hakli veya haksizbir cogunuzun malumu,ama her zaman birlikten beraberlikten güc dogar cogunlukla gurbetciler olarak bir olalim beraber olalim birbirimizin derdine derman olalim. illaki oyun bozucular firsatcilar ben olmazam olmazcilar olacaktir bunlari fazlada ciddiye almamak gerekir herkese iyi forumlar dilerim

mkbuminhan.

karam82
18 Mart 2018, 10:39
Selam Ustam hosgeldin, Ben her zaman sunu söylemekteyim, Bizlerden güclü forumlar yokmu elbette var.
Bizler gibi Gurbetcileri temsil eden kac yer var, bizler daha çok gurbetcileri temsil etmekteyiz, bir elin nesi iki elin sesi var.
Diger türlü söylemis oldugun Firsatcilar Oyun Bozucular kendi yollarina baksinlar yollari yinede acik olsun, bizler kendi yolumuza bakalim.

aramiza tekrar hosgeldin.

Saygilar

Memoli1976x
18 Mart 2018, 10:59
Aramiza Tekrar Hosgeldin mkbuminhan.

eci
18 Mart 2018, 11:22
Hos geldin mkbuminhan Usta..Eski Forumda emek vermis arkadaslari gördükce kendi adima seviniyorum...iyi Forumlar....

elektroniker
18 Mart 2018, 16:13
slm usta -- hosgeldin :)

Mehmetali
18 Mart 2018, 18:49
Selam Mkbumihan senden de az program indirmedim eski dostlari tekrar görmek cok güzel.
Hosgeldiniz.

mkbuminhan
18 Mart 2018, 19:37
Selam Mkbumihan senden de az program indirmedim eski dostlari tekrar görmek cok güzel.
Hosgeldiniz.

tesekkürler cümleten arkadaslar yine yardimci olabilirsek ne mutlu bizlere

Samsunlu55
19 Mart 2018, 03:42
Hosgeldin birader tekreardan eski dostlari görmek herzaman cok güzel saygilar

coskun
19 Mart 2018, 11:42
Aleyküm selam ustam hoşgeldiniz. Eski ustaları görmek ne güzel. Önceki forum sitemiz kapanınca kıymetini herkez daha iyi anladı. Forumumuza sahip çıkalım birlik, beraberlik, dayanışma içinde olalım. Saygımızı sevdiğimizi eksik etmeyelim, anlayışlı olalım inşallah.

mkbuminhan
19 Mart 2018, 22:21
Aleyküm selam ustam hoşgeldiniz. Eski ustaları görmek ne güzel. Önceki forum sitemiz kapanınca kıymetini herkez daha iyi anladı. Forumumuza sahip çıkalım birlik, beraberlik, dayanışma içinde olalım. Saygımızı sevdiğimizi eksik etmeyelim, anlayışlı olalım inşallah.

aynen katiliyorum bu ve benzeri forumlar artik tam anlamiyla parmakla sayilacak kadar az kiymet bilmek lazim

Mesut64
20 Mart 2018, 00:41
Hosgeldin Üstad, aramiza katilman güzel oldu.

Caykara_61
20 Mart 2018, 08:16
Vealeykümselâm
Ustam hoş geldin, severek takip ederdik seni, inşAllahta yine aynisi olacak emin olabilirsin ;)

salsala09
20 Mart 2018, 14:00
Program Krali gelmis,hosgelmis.:)

aslankral
20 Mart 2018, 20:42
Hosgeldin usta
mkbuminhan arkadas yaklasik 3 sene olmus üye olali, biraz sasirdim

yetenekli
10 Ekim 2018, 13:08
Aleykümselam. Hoş geldin. İyi forumlar.

antika
10 Ekim 2018, 19:07