PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muhabbet kusu ciftlesmiyor

Karacaoglan
05 Mart 2018, 13:55
Merhaba arkadaslar,
benim iki tane muhabbet kusum var, biri erkek digeri disi. yaslari 2-3 arasi. Internette bazi bilgiler edindim, nasil rahat ederler, nasil kizginlastirilir diye, elimden gelen herseyi yaptim. Kus lambasindan tutun, Niger thohumuna kadar, hergun meyve, taze su ve yem. Ama nafile, erkek istiyor, ama kiz yanasmiyor.
Tek kafama takilan soru su: erkek ucamiyor, doktorada götürdüm. soguk almis, bidaha düzelmez dedi.

Acaba Kiz , erkek rahatsiz diye mi yanasmiyor acaba ?

Bilgisi olan varmi aramizda, yardimci olabilirseniz , cok mabkule gecer .

Kalin saglicakla...

TipiTip
05 Mart 2018, 14:25
eminmisin biri erkek biri disi olduguna

ikiside erkek olmasin

onun haricinde icine NISTKASTEN koydun mu usta ??

Muhabbet kusu NISTKASTEN olursa Yumurtlar Ciftlesir

http://www.werde-wesentlich.de/bilder/wellis/wellensittich_nistkasten.jpg

Karacaoglan
06 Mart 2018, 13:41
Cevap icin tesekür ederim, Yuva koydum, evet biri kiz, biri oglan ;) eminim. Erkegin ucamaz olmasindan mi kaynaklaniyor acaba

OrLoW
06 Mart 2018, 15:25
Dişi kuşun erkek seçmesi çok olur çok görülür ( sendeki kız erkeği beğenmiyor olabilir )

İyice bir izle bakalım birbirlerine kur yapıyorlarmı, Öpüşme yapıyorlarmı, birbirlerine yem falan yedirme yapıyorlarmı

Erkek kızın üstüne çıkmaya kalkıyormu arada sırada bak bakalım, çıkmaya kalkıpda her seferinde kız erkeği kovup didikliyorsa kavga çıkıyorsa istemiyordur...açık ve net

Biz sanıyoruzki bir erkek bir dişi koy kafese çifleşirler ( yok öyle bunlardada aynı bizler gibi eş seçiyorlar ) Erkekler pek seçmez bulduğuna atlamaya çalışır erkek abi hayvandada erkek:) Kız öyle değil beğenmesi lazım acaba bundan çocuk yapılırmı diye düşünür:D

İnternetteki birçok safsataya bakma sen yok lambasıydı loş ışığıydı, bilmem ne yemiydi ( oldu ****** verek :D )

Bak sana en önemli olayı söyleyim ( Dişi kuşunu takip et kızışmaya başladığında ) Ceresi yani ( gagasının üstündeki bölümün rengi değişecek belirgin bir şekilde anlarsın zaten... Tam o zamanlar erkek isteyipde kız hala vermiyorsa olmaz...

O dönem geldiğinde hala kız erkeği istemiyorsa erkeği beğenmiyordur istemiyordur demek başka erkek bulacan senin kıza :D

Yikilmaz76
06 Mart 2018, 16:09
Ya arkadaşim süper yazmışsın yaaa
Kız bu erkekten çocuk yapılırmı 😂😂
Çok güldüm Allahda sizleri güldürsün güzel kardeşlerim

arno
06 Mart 2018, 16:15
arkadasim birde Mesir macunu ver, belki kizada bi faydasi olur.