PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İngolstadt'dan olan arkadaşlarımızın bilgi lazim.

Birbey 3.0
05 Mart 2018, 13:28
Arkadaşlar,

İngolstadt'a Hikmat Ibrahim diye bir cöplük var. Benim Mercedes için elektronik bir parça var burada.

Kenfisi herhalde arap. Çünkü ismi Hikmat Hikmet değil.

Bu çöplüğü gidip bileniniz varmı? Gerçekten cöplük mü, yoksa evin önünde parça söküp takan birisimi, yani güvenilir mi?

Cengiz Bond
05 Mart 2018, 14:27
google de yaziyor. resimler de var

fantomas99
07 Mayıs 2018, 23:39
Arkadaşlar,

İngolstadt'a Hikmat Ibrahim diye bir cöplük var. Benim Mercedes için elektronik bir parça var burada.

Kenfisi herhalde arap. Çünkü ismi Hikmat Hikmet değil.

Bu çöplüğü gidip bileniniz varmı? Gerçekten cöplük mü, yoksa evin önünde parça söküp takan birisimi, yani güvenilir mi?

Burada benim bir arkadas calisiyordu taa 20 sene önce biliyorum. Orasi bir araba cöplügü ve genelde mercedes parcasi vardi. Eskiden o meshur /8 Mercedesler bir ara moda olmustu gencler arasinda. Orada cok parcasi bulunurdu. O adam dedigin gibi arap. tam o siralarda irak savasi vardi, oralara tonlarca eski mercedes yollardi. Simdi ne durumda orasi bilmiyorum ama eskiden gercekten araba cöplügü idi. Anlasilan hala burnu cöplükden kurtulmamis :) Bu Mercedes /8 lara arapca hep " Hinzir mercedes " derdi , yani türkcesi donuuz mercedesler.. :)