PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Themamiz Hayirli Olsun.

karam82
01 Mart 2018, 00:21
Selam Arkadaslar

Ne kadar Mavi bizim simgemiz olsada, Acik renk kullanmak isteyen üyelerimiz de olabilceginden, Mobil Uyumlu yeni themamizi Kulllanmaya acmis bulunmaktayiz.

Bazi ayarlarda eksiklikler var renk filanda tespit ettikce ve zaman da buldukca ayarlar yapilcaktir.

Özellikle Mobil kullanimi cok hosuma gittmekte, yani sira facebook a da yönlendirme yapabilirsiniz.

Umarim sizlerinde beyenisinde olur.

Nerden ayarlanir diyenler olursa En alta sol kösede dil seceneginin yaninda.

Herkese Hayirli Olsun..

guesswhosback
01 Mart 2018, 00:25
Bilmeyen arkadaslar icin:

Sol alt köseye scrollen ettikten sonra Themayi degistirebiliyorsunuz. :)
( Özbeceriksizler Style'a tiklayin, Auswahlmenü acilacak, oradan istediginizi secin ama "Mobile Styles"da ki Thema'yi almayin :) )

Karam usta, ellerinize saglik baya bi degisiklik olmus ama ben o güzelim maviden sasmam :D

karam82
01 Mart 2018, 00:28
@guesswhosback arkadasim bende maviyi degistirmem, ama acik renk ve mobil uyumlu olmasi icin degisiklik yaptik.

zaman bulursam bunun mavi uyumluda ayarini yapmaya calisacagim.

Kral67
01 Mart 2018, 04:01
Harikasin ellerine saglik degerli karam82 hocam.Çok tesekkür ediyorum. .Selamlar saygilarimla...

akilsiz
03 Mart 2018, 13:04
Selam Arkadaslar

Ne kadar Mavi bizim simgemiz olsada, Acik renk kullanmak isteyen üyelerimiz de olabilceginden, Mobil Uyumlu yeni themamizi Kulllanmaya acmis bulunmaktayiz.

Bazi ayarlarda eksiklikler var renk filanda tespit ettikce ve zaman da buldukca ayarlar yapilcaktir.

Özellikle Mobil kullanimi cok hosuma gittmekte, yani sira facebook a da yönlendirme yapabilirsiniz.

Umarim sizlerinde beyenisinde olur.

Nerden ayarlanir diyenler olursa En alta sol kösede dil seceneginin yaninda.

Herkese Hayirli Olsun..

Birtulu bulamadim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hOrOz
03 Mart 2018, 13:27
Birtulu bulamadim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

sayfanın en altına git

http://i.hizliresim.com/A1X0kr.jpg

kral64
03 Mart 2018, 13:47
yok ya ne kadarda güzel olsa alismis kudurmustan beter dir derler ya ben eski styleste kalayim:)

lazkopat
03 Mart 2018, 23:22
Birde kendi avatarimizi yükliye bileydik iyidi :D

afghan
07 Mart 2018, 16:00
Avatar yükleme konusuna katiliyorum. Güzel bir yenilik olurdu.

Fakat üzülerek söylemek istiyorum ki, yeni style benim pek hosuma gitmedi. Okumasi zor bir thema olmus.
Daha sade bir Thema olsa zannimca daha rahat kullanilir.

Fakat Thema konusunda secenek bu sekilde kalacaksa, isteyen eskiyi, arzu eden yeniyi kullanir ve heres memnun kalir. :)

Kolay gelsin, iyi calismalar

Babacko
07 Mart 2018, 21:04
Ben sahsen eski Thema ya alismisim. Öbürü bir tuhaf geliyor.
Beceriksizlerin mavisini göremedimmi bir sey eksik oluyor;)
Son zamanlarda foruma girerken hep Beyaz bir sayfa geliyor birseyler yaziyor 5 Saniye Kadar.
Bu herkes de mi var yoksa sadece bende mi?

smeilet
08 Mart 2018, 01:00
Eski Themaya devam diyorum.Hem alışkanlık hemde daha iyi bence.

Savaş
08 Mart 2018, 17:05
Ben Beceriksizleri yaklasik 20 yildir böyle biliyorum eski Beceriksizler boarddu da böyleydi.Tabiki renkler zevkler tartışılmaz ama acik renkte insanin gözü kayiyor bence. Ben bu devran böyle gider taraftarım tabiki her fikrede saygı duyarım.

Birbey 3.0
09 Mart 2018, 00:33
O Thema bu Thema hersey iyi güzelde, benim en cok forumda özledigim yukarda dalgalanan bir Türk bayraginin olmamasi. Hele su günlerimizde bu mutlaka bence olmali.

karam82
18 Mart 2018, 01:14
O Thema bu Thema hersey iyi güzelde, benim en cok forumda özledigim yukarda dalgalanan bir Türk bayraginin olmamasi. Hele su günlerimizde bu mutlaka bence olmali.

Selam arkadasim anlayamadim, Türk Bayragi olmamasi demissin, forum kuruldugundan bu yana var bayrakta tam olarak ne kast ettin anlayamadim.

hekimoglu
18 Mart 2018, 01:43
Arkadasimiz Sayfanin en üst sol kösesinde Boardlogo sunun üstündeki gibi ama dalgalanan Bayrak demek istedi sanirim.

Rookie
18 Mart 2018, 16:02
Merhaba karam82 usta
uzun zamandan beri ozbeceriksizlere cep telefonuyla giremiyorum
sayfaya girmek istedigimde güvenliklik sayfasi bir türlü degismiyor

karam82
18 Mart 2018, 16:07
@rookie arkadasim adbblocker kullandigindan giris yapamiyorsun deaktif yaparsan sorunun ortadan kalkacaktir.

Rookie
18 Mart 2018, 16:24
söylediginiz dogruymus ama hic birinde adbblocker yi kapatacak bir yer bulamadim firefoxu yükledim onda oldu öbürlerinde sorunu bir türlü cözemedim ama önemlide degil önemli olan siteye girebilmekti o sorunda cözülmüs oldu sag olun.

00051
22 Mart 2018, 19:07
tsk ustam, ben cok begendim cok güzel olmus.

S&S

cw_expert
31 Mart 2018, 12:09
bilgisayardan kullanim adina ;
ben eski thema dan vazgecmem. gözüm alismis gönlüm alismis, yeni thema yi yükleyince sanki yabanci bir sayfadaymisim hissi verdi hemen geri eski thema ya döndüm.

acikcasi ben siteye girdim mi asagidakiler olmali yoksa kendimi misafirlikte yada yabanci bir sitede gibi hissediyorum. olmazsa olmazlarim

mavi ekran ve tabiiki becerikli karinca olmali

sonra paylasimlarin altindaki imzalar

karam82, horoz, mesut64, webci, tarkan, memoli1976,mxm, prens66, bos , bey-tu gibi cok degerli arkadaslar olmali

o zaman emin oluyorum güveniyorum kisacasi mutlu oluyorum