PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araba kilometre olcumu

balkesler
28 Şubat 2018, 00:55
Selamunaleykum arkadas ben touran model bir arac aldim duisburg da oturuyorum ve aravimin km dogru mu degil mi diyr olcdurmek istiyorum bu civarda bildiginiz yer varmi yada nerde yaptira bilirim sevgiler selamlar

TipiTip
28 Şubat 2018, 01:00
En saglam ADAC olmaz mi ?

guesswhosback
28 Şubat 2018, 01:00
Bizimkiler bunlardan kullaniyor: http://www.mycarly.com/product/vag-app-deutsch/

Bir cihaz satin aliyorsun ve telefonuna uygulamasini indiriyorsun. Daha sonra cihazi arabayla bagliyorsun ve telefondan uygulamayi aciyorsun. Orada originale KM messen edebiliyorsun.

https://www.youtube.com/watch?v=QuJgL3uGicc

balkesler
28 Şubat 2018, 01:05
Adsc kac para alir dersiniz

ALSANCAK-35
28 Şubat 2018, 02:23
Birkac sene gectikten sonra bir arabanin kilometresini tam olarak anlamak hemen hemen imkansizdir.Hangi olcum cihaziyla olcerseniz olcun.Ve araba saticilarinin buyuk cogunlugu kilometreyi dusurmekteler.Ben sahsen ya sifirda veya ikinci el (privat) veya cok guvendigim bir yerden alirdim.

aslankral
28 Şubat 2018, 02:33
Oberhausen-Buschhausendeki ADAC ye git orada Werkstatt var

strasser75
06 Mart 2018, 17:02
Oberhausen-Buschhausendeki ADAC ye 2 Hafta önce Mercedes C200 T götürdüm, maalesef kilometre yi ölcemediler.

Osmanbey34
06 Mart 2018, 17:22
ustalar güzel video koymuşsunuz bu YouTube videolarına bayılıyorum.........

herneyse
cihaz al tak bu konuyu gecelim. çünkü arabadan arabaya değişiyor. Bmw de belki olabilir ama vw de orijinali okunmaz bence zor !

zaten satan kisi de bu bilgileri bilgisayarla değiştiriyor..... cihaz okusa bile yanliz bilgiyi okuyacak......

uzun lafın kisasi km yi çıkarmak cok zor ! belki 100000 euro lüks arabalarda olabilir........

adac sana yardimci olamaz. tek schätzen yaparlar. "" sitzlere bakarlar, pedal, oraya buraya ve tahmin ederler. ama 100% cevap cok zor......

yazdigimi gibi bu marka dan markaya değişiyor. örnek smartlarda hangi servise gidersen git km kayıt ediyorlar ve takip edebiliyorsun. ama servise gitmeyince hep privat yaptirinica da o zaman original km göremiyorsun

Bmw de bir kaç yerde speichern oluyor örnek Schlüssel, Motorsteuergerät vs.....

ama vw de bence zor....

kral64
06 Mart 2018, 19:58
birde vw ye git kayit varmi sor en son ne zaman inspektiona girmis varsa km yi görürler ona göre hesap edersin

Birbey 3.0
06 Mart 2018, 20:49
VW söylemesi yasak. Datenschutza giriyor.