PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Mutfak icin preisminderung istemek Moebel Hoeffnerdan

olcayto82
26 Þubat 2018, 22:47
Slm arkadaslar
haziran 2017 de 10000 euro ya mutfak aldim Hoefffner dan. Septenbada getirdiler taktilar bi kac eksikler vardi yeniden ismarlanip bi dahaki terminde hepsini takacagizdediler gittiler bundan sonra 5 defa geldiler benim mutfak hala bitmedi. Sonra kunde servisin Cefiyle konustum yeter dedim mutfagimin entlich bitmesini ve preisminderung istiyorum dedim. adam dedi kesin yeni terminde hepsini bitiricez (daha termin vermediler bekliyorum) hakkim oldugunu ve nekadar istedigimi sordu. bende dedim uzun zamandir bekliyorum ve hala mutfak bitmedi siz ne teklif ediyorsunuz.o da dedi mutfak bitince tekrar oturup konusalim.

Sorum
Ne kadara kadar para isteye bilirim Ne kadar hakkim var. ( Mutfak hala bitmedi vede ne zaman bitecegini bilmiyorum)

Simdiden tesekuerler

Ha bu arada parayi pesin ödedim

TipiTip
26 Þubat 2018, 22:50
usta iki secenek var

ya avukata gidicen , yada Verbraucherschutze

simdi sana kim ne dese yalan olur

bu gibi durumlarda cok degisik olaylar oluyor

sen al imzaladigin evraklari diger evraklari ya avukatina yada dedigim gibi verbraucherschutze git

en sagliklisi olur

lazkopat
26 Þubat 2018, 23:29
Slm arkadaslar
haziran 2017 de 10000 euro ya mutfak aldim Hoefffner dan. Septenbada getirdiler taktilar bi kac eksikler vardi yeniden ismarlanip bi dahaki terminde hepsini takacagizdediler gittiler bundan sonra 5 defa geldiler benim mutfak hala bitmedi. Sonra kunde servisin Cefiyle konustum yeter dedim mutfagimin entlich bitmesini ve preisminderung istiyorum dedim. adam dedi kesin yeni terminde hepsini bitiricez (daha termin vermediler bekliyorum) hakkim oldugunu ve nekadar istedigimi sordu. bende dedim uzun zamandir bekliyorum ve hala mutfak bitmedi siz ne teklif ediyorsunuz.o da dedi mutfak bitince tekrar oturup konusalim.

Sorum
Ne kadara kadar para isteye bilirim Ne kadar hakkim var. ( Mutfak hala bitmedi vede ne zaman bitecegini bilmiyorum)

Simdiden tesekuerler

Ha bu arada parayi pesin ödedim

benimde basima gelmisdi höffnerda. onlar bitsin sonra konusurz dedikleride bir taktik.
eger sen frist koymasan atiyorum 29.02ye kadar frist yapin bitsin demesen elinden birsey olmuyor. eger avukat terminin iki hafta sürecekse birine güzel bir mektup yazdir zaman kaybetmeden bir hafta 14 gün frist koy yapsinlar diye.
sonra elinde birsey olmus oluyor. benim bildigim frist koymadan mektup yazmadan ilerde minderung yapmiyorlar.

saygilar

ibra48
28 Þubat 2018, 15:34
yari fiyatini iste..

52hakan52
04 Mart 2018, 10:39
Arkadasim bendede olmustu höffnerden kac kere druck yaptim en sonunda 5000 euroluk mutafa 450 verdiler ama oda zorla bendede bayagi sürdu hööfner zaten herkese aynisi yapiyo

firstantepli
04 Mart 2018, 11:14
ben höffnerden birdaha alisveris yapmam, bizim oglana yatak almistim ve yataga bakarken üzerinde nur für rollrost geeignet yaziyordu. satici dedi biz denedik normal lattenrost oluyor daha saglam dedi bende zaten iyi süper demistim,rollrost istemiyordum. neyse aldik eve geldik kurduk bir baktim olmuyor mecbur rollrost lazim kenera sigmiyor. gittim sinirli birsey yapamayiz diyorlar orda yaziyor nur für rollrost diye, neyse dedim sizin satici beni böyle beraten yapti. adamda yoktu neyse baya bir tartisma sonucu parami geri aldim rollrost aldim. yataga kurmasaydim geri verirdim.

52hakan52
04 Mart 2018, 13:53
Höffner zaten hep problemli bi yer sorunsuz birkisiyi görmedim esya alan

gentlement
06 Mart 2018, 18:48
Sadece Höffner degil, bircok yer sorunlu olabilir!

Abim 2009 yilinda evlenirken 12500,- EUR ya XXXL Mann Mobilia´dan mutfak aldi ve toplamda 6 defa degisik yerlerin parcalari yanlis geldi diye abime geldiler. Bizde baya sorun yapmistik o zamanlar...

Onlara sonucunda, bize nakit para vermeyeceklerini söylediler ancak müsteri memnuniyeti adina %15 yani 1875,- EUR Gutschein verdiler. Zaten alinmasi gereken bazi mobilyalar oldugu icin kabul ettik...

ibo40
15 Mart 2018, 05:37
Bu möbel höffnerim mutfak davasini cogu kisiden duydum. Sunu anladim Möbelhäuser dan mutfak alinmaz. Ben sahsen mutfakcidan aldim 2007 den beri ayni mutfagi kullaniyorum hatta bir kere tasindim sapa saglam. 12.000€ mutfakcidanda cillop gibi bir mutfak alinir

V/S
15 Mart 2018, 16:22
Artik Mobilyalar cogunlukla Ostblock ülkelerinde (Romanya, Polen) yapiliyor
ve halile ucuz iscilik oldugundan, mallarda sorunlu geliyor ve birtürlü tuturamiyorlar.

Bizim Yegen icin sözde Alman Mali olan Yatak aldik (1200 €) tek kisilik,
yatak vida yerleri tutmuyor, beschlaglar defekt. Ayni gün geri arayip yatakinizi
geri allin diye, ve sorunsuz geri verdik. Ambalajda Polonyada üretilmis yaziliyor.

Konuyu acan Arakdasada:

Hemen ivedikle 14 Günlük bir Frist mektubu yazin ve gönderin. Bunu yapmadan bir hak sahibi
olamazsiniz.