PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aciklama : Ozbeceriksizler.com Disinda Bize Ait Sayfamiz yoktur Yilmaz68 Hakkinda Mutlaka Okuyun.

karam82
25 Şubat 2018, 22:24
İpini kısa tut sağ sola saldırma biraz insanlık öğren.
Sana kalsa tek sen kalacaksın burada bu yüzden aynı ortamda olmaktan senin gibi kendini beğenmiş kibirli insanlardan nefret ettim.
Tedavisi insan olmak ve senin gibi haddini bilmeyen insanların suratına insan olmadıklarını haykırmak.
Şimdi git mesajlarını tek tek incele gerek var mıydı ona buna sataşmanın ne alemi vardı diye bi düşün.
İşin en kötüsü senin gibiler çok bilmişler ama hiç bir şey bilmeyenler çok bildiklerini sandıklarını inanırlar.
Çok merak ediyorum aynı çatı altında yaşadığın aile fertleri senin hakkında ne düşünüyor etrafında kimler var? yazık ya insan olmaya biraz çaba göstersen.

usta hayirdir ?

sen neden kendini tarif etme geregi duydun simdi ???

Gerçekler acıdır.

yooo neden aci olsun ?

gercek gercektir ve gercek oldugu icin gercektir ( bence biraz karisik oldu ama idare et )

aci olan nedir biliyormusun ? kuyruk acisi :-)) hani sende olan

hadi isim gücüm var , beni rahatsiz edip durma seninle ugrasamam

sen aylak aylak takiliyorsun benim isim gücüm var

24 saat buradasın sosyal amtanmı geçiniyorsun kaç sene çalıştın senin gibi çok asalak var.
Kim bilir pkklıyım diye sığınma talep ettin şimdi bi yerin kalktı.

usta baya tecrübelisin bu islerde

noramldir hayatta yasadiklarina basindan gecenlere bakyirosun demekki

Allaha sükür PKK ile isim olmadi hele hele Sozialamt gibi yerlere hayatimda ayak basmadim

ama basanida yadirgamam ALLAH düsürmesin

ama sen öyle yazdinki baya tecrüben var bu konularda :-))))))))))))))))))))))

30 sendir aralıksız çalıştım, şimdi çalışmaya ihtiyacım kalmadı, çok şükür senin gibi aylak gezen asalakları kapımda çalıştıracak gücüm var şu an iş yerimde seni temizlikçi olarak alabilirim.
Senin gibi aslaklar gelir sosyal amtdan alıyorum oraya bildirem yan gelir olsun wc yi temizlerim diyenler çok oldu.
Sen ve senin gibiler pkk seviciler ile işim olmaz ama ne mal olduğunuzu hemen ele veriyorsunuz.

]bak ne tesadüf ....

ben 28 yil caistim kenara cekildim , ALLAHA sükür Maddi olarak hic bir sikintim yok kimseyede ihtiyacim yok

bu yasta kimseyede el acmis degilim , benim PKK li oldugumu nerden cikardin anlayamadim , ben iki kuzenini bu Vatana sehit vermis birisiyim

gerekirse kendim ve Oglumda bu Vatana sehit oluruz , öyle bir cekinmemiz yok !!!

ben ihtiyacim olsa Temizlikcilik yaparim gocunmam , alin teri ile kazanilan paradan neden gocunsun insan ????

ama bunu alin teri dökmeyenler bilemez !!!!

senin karekterin cok bozuk usta sen yazilanalra bakilirsa ne Kuldan utaniyorsun nede ALLAHTAN korkuyorsun

hem senin olan senin usta , bak MALINDAN bagsediyorsun demek övünecek gurur duyacak baska birseyin yok

Allaha sükür ben herseyimle övünüyorum Ailem , Arkadaslarim , Karekterim , vs vs vs ama Para Pul Mal bunlar övünecek maddeler degil

demek sende yokki digerleri sen Parandan Pulundan Malindan bagsediyorsun

ASALAK olduk PKK li oldu

ki Asalaktan daha kötü birsey

artik ne diyem ...........

]
]bak ne tesadüf ....

ben 28 yil caistim kenara cekildim , ALLAHA sükür Maddi olarak hic bir sikintim yok kimseyede ihtiyacim yok

bu yasta kimseyede el acmis degilim , benim PKK li oldugumu nerden cikardin anlayamadim , ben iki kuzenini bu Vatana sehit vermis birisiyim

gerekirse kendim ve Oglumda bu Vatana sehit oluruz , öyle bir cekinmemiz yok !!!

ben ihtiyacim olsa Temizlikcilik yaparim gocunmam , alin teri ile kazanilan paradan neden gocunsun insan ????

ama bunu alin teri dökmeyenler bilemez !!!!

senin karekterin cok bozuk usta sen yazilanalra bakilirsa ne Kuldan utaniyorsun nede ALLAHTAN korkuyorsun

hem senin olan senin usta , bak MALINDAN bagsediyorsun demek övünecek gurur duyacak baska birseyin yok

Allaha sükür ben herseyimle övünüyorum Ailem , Arkadaslarim , Karekterim , vs vs vs ama Para Pul Mal bunlar övünecek maddeler degil

demek sende yokki digerleri sen Parandan Pulundan Malindan bagsediyorsun

Benim kapım aş evi gibidir çevremde nasibini almamış Allah kulu kalmamıştır.

Rabbim bana vermiş ben dağıtmasını bilirim hayrımı hiç esirgemedim, çevrem o kadar geniş ki ev dar diye 50 m2 salon yaptım. Gelen rahat otursun diye. Yatılı kalanlara her odaya wc banyo yaptırdım sıkılmasınlar diye.

Rabbime şükürler olsun vatan sever ve Allah'ın sevdiği kullarından olmaya çalışan biriyim.

Senide inşallah Rabbim islah eder hidayete erersin, Müslüman adı duyunca gocunman inşallah..

]usta sen cok görgüsüz bir insansin , hep yaptigin iyilikleri kazandigin parayi edindigin mallari anlatiyorsun

tabi gercek mi degil mi orasi mechul , sanal alem salla gitsin

senin yaptigin iyilikleri birak baskasi anlatsin , edindigin mallar senin degil !!!

o arkasina sigindigin agzindan düsürmedigin ALLAHIN

sen ne ilk sahibi nede son sahibisin !!!!

sende komplek var , senin acil tedaviye ihtiyacin var ,

kompleks cok kötü bir hastalik sakin göz ardi etme !!

hayat seni öyle ezmis öyle ezmiski simdi ben hayatta bunu bunu sunu sunu yaptim diyerek ayakta durmaya ugrasiyorsun

senin cocuklugunu inan bilmek istemiyorum , cocuklugu sevgi dolu hosgörü dolu

maddiyatin önemi olmayan bir cocukluk degilmis bakilirsa

sen maddiyata o kadar tapmisinki ondan baska birsey tanimiyorsun onunla yaptiklarini yaziyorsun

ben maddiyati sevmem , paranin ve imani gösterilis icin kullanadan korkarim

ve ben senden korktum ...ne yalan söyleyem korktum senden

Şimdi doktorculuk mu oynuyorsun.

Ben işi bıraktım Türkiye'de kendime yeni bir hayat kurdum kazandıklarımı eşimle dostumla yiyorum vede çok memnunum, yetmedi iş yeri açtım faydam olsun dedim.

Senin gibiler in tek hastalığı her dala konmaları dır, bak şimdi doktor oldun.

Allah senin İslam diniyle şereflendirsin inşallah, sünnet olmayı unutma.

usta olayi sana birakiyorum herseyin bir siniri var

Selam Arkadaslar

Yukarda okumus oldugunuz mesajlasmadan dolayi, bu yilmaz68 Arkadasimizi Banlamak zorunda kaldim, özel mesaj ile burda bir üyeye küfürler söyledigi icin, ve bu üyemizinde bana özel mesaji iletmesiyle basladi mesajlasmalarini yukarda yapistirdim.

Yilmaz68 Kendisinin zamanin da bana yardimi dokunan birisi oldugunu bilmiyordum örnek olarak film seritini filan bu arkadastan almistim, ama bizde olan üyeligini bilmiyordum.
Bu küfürlerden dolayida bu arkadasi banladiktan sonra baktim bizim verilerimizi calmaya bir sayfa acarak, sahte sayfasina cekmeye baslamis.

zamaninda da Ip Tv de paylasim yaptigindan orda bizim sayfamizi kapandigini ve kendisinin acmis oldugu sahte sayfasina yönlendirmeye calismis ve bunuda devam sürdürmekte.
Ben bana yapmis oldugu yardimlardan dolayi ve isi tatliyada baglamak acisindan özür dahi diledim, özür dilemeyi hak edecek bir davranis da yok aslinda yukardaki mesajlasmayi sizde okuduysaniz.
Ama ben bana yapmis oldugu yardimdan dolayi yaptim.

Vbuletin yazilimda dogrudur benden bilgili arkadasimiz, ben bu forumu actigimda hic bir zaman bilgiliyim demedim,halende söylerim bilgim olmadigini.

Bu forumu acarken ve nasil acildigini görevli arkadaslarimiz ve ilk üye olanlar cok iyi bilmekte.

Gsworld zamaninda bana kapanmadan öncesinde bana forum ac senin sayfana yönlendirme yapalim demisti ama ben kapanacagina inanmiyor inanmakta istemiyordum. son gününe kadar bilen biliyor cok ugrastim ama malesef olmadi kapandi.
Sonrasinda 3 ay gibi bir sürec hic bir zaman pc yi acmadim telefonda görevli arkadaslarimiz bana yeniden baslayalim diye israrlari sonucu yeniden sifirdan basladik.
iyikide baslamisiz. ki bir cok dostu yine ayni cati altina toplaya bildik.

Kolay Kolay bu tarz mesaj yazmazdim ama üyelerimizin de özel mesajlay yada konuyla bizlere yazmasindan bilgi amacli aciyorum.

Arkadasimiz halen ugrasmayi devam sürdürmekte, bende bundan sonraki sürecte kendisininde zarar görcegi durumlarla karsilacagini
burdan duyuruyorum.
Bu islerin sonu iki tarafinda zarar görecegi sonuclar acacaktir.

Lütden yazacaginiz mesajlarda saygili ve karsi tarafin kurmus oldugu sahte sayfanin ismini kullanmayalim

Ozbeceriksizler.com disinda hic bir sayfa bize ait degildir.

Saygilar.

Mesut64
25 Şubat 2018, 22:39
Bende zaten onun yazdiklarini editlemek ve kaldirmak istiyordum, yanlis anlasilmamak icin vazgectim.

Bu aciklama iyi oldu, önümüzü daha net görebiliriz.

Kolay Gelsin!

Bigali
25 Şubat 2018, 22:42
gecmis olsun admin, bunlar üzücü seyler... herkes haddini bilmeli..

lazkopat
25 Şubat 2018, 22:45
Yazik oldu. Ama malesef haketmis gibi görünüyor :(

webci
25 Şubat 2018, 22:47
Zaten onu gozum hic tutmamisti..

Mehmetali
25 Şubat 2018, 22:48
Ustam Senin Yaptiklarini cok iyi bilenlerdenim.
Bu tür islerle ugrasan anca kendi karekterini sergiler, bos birak biz yolumuza bakalim.

lazkopat
25 Şubat 2018, 22:53
Simdi yok diye arkasindan atip tutmakda kimseye yakismaz bence olan olmus karar verilmis.
Iyiken herkes isinden faydalandi simdi birseyler oldu diyede hemen ipe götürmeyin adami.

karam82
25 Şubat 2018, 23:00
@lazkopat arkadasim o yüzden saygi cercevesinde yazilanlar yazilsin dedim banada yardimi oldugunu dile getirdim.
ama benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum dahi olmadi, o özel mesajlasmayla kendisine sunuda söyledim, usta baska birisi sana bu sekil yazmis olsa ayni sekil davranirdim.

bu forumda kimse kimseye küfür etme hakki yoktur, benimde kimseye saygisizligim olmamistir..
Bu konuyuda acmayi düsünmüyordum, üyelerden özel mesaj ve konu acarak sormalarindan mecbur kaldim.

Bundan sonraki sürec insallah herkes yoluna bakarak devam sürer. aksi taktirde dedigim gibi benimde zarar görecegim gibi kendiside zarar görcektir.

Herseyin Hayirlisi.

Nurettin57
25 Şubat 2018, 23:00
Şuan bilmiyorum kaç sene oldu buraya üyeliğim, ben ne öğrendiysem ilk beceriksizler zamanında öğrendim ve hala öğrenmeye devam ediyorum...
Bana çok başka boardlardan teklif geldi ama burası kadar net ve yardımcı bir Board yook.

Teşekkürler ÖZBECERİKSİZLER

lazkopat
25 Şubat 2018, 23:02
@lazkopat arkadasim o yüzden saygi cercevesinde yazilanlar yazilsin dedim banada yardimi oldugunu dile getirdim.
ama benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum dahi olmadi, o özel mesajlasmayla kendisine sunuda söyledim, usta baska birisi sana bu sekil yazmis olsa ayni sekil davranirdim.

bu forumda kimse kimseye küfür etme hakki yoktur, benimde kimseye saygisizligim olmamistir..
Bu konuyuda acmayi düsünmüyordum, üyelerden özel mesaj ve konu acarak sormalarindan mecbur kaldim.

Bundan sonraki sürec insallah herkes yoluna bakarak devam sürer. aksi taktirde dedigim gibi benimde zarar görecegim gibi kendiside zarar görcektir.

Herseyin Hayirlisi.

Reis sözüm sana degildi zaten :)

Rammstein
25 Şubat 2018, 23:24
Keske olmasaymis. Elbette ki kufur ban sebebi olmali. Kufur edecek kadar bu adami sinirlendiren sey ne acaba ? Gerci yaziyi okudum ve kufre rastlamadim.
Belkide gozumden kacti. veya ayip oldugu icin silindi. Aklima takilan birsey; beceriksizler'in son zamanlarinda ozbeceriksizler yokmuydu ? Sanki bana varmis gibi geliyor ?
Her iki taraf icin de uzgunum.

karam82
25 Şubat 2018, 23:32
@rammstein yok arkadasim
mesajlasmada hic bir sey cikarilmadi, tartismis oldugu üyenin bana ilettigi mesajlasma ayni sekilde buraya eklendi, hic bir eksigi fazlasi yok anlayacagin.

diger soruna ise eski beceriksizler kapandiktan 5 ay gibi bir sürecten sonra sifirdan basladik, kapatildiginda baslamamistik anlayacagin.

Saygilar

lazkopat
25 Şubat 2018, 23:43
@rammstein yok arkadasim
mesajlasmada hic bir sey cikarilmadi, tartismis oldugu üyenin bana ilettigi mesajlasma ayni sekilde buraya eklendi, hic bir eksigi fazlasi yok anlayacagin.

diger soruna ise eski beceriksizler kapandiktan 5 ay gibi bir sürecten sonra sifirdan basladik, kapatildiginda baslamamistik anlayacagin.

Saygilar

Siteyi niye acdi art niyetlemi ?

inan66
25 Şubat 2018, 23:43
Iyi aksamlar usta Keske olmasaydi bu arkadasimiz IP TV
Listesi sunan arkadas orada ilk siraya yazmisti... ozbeceriksizler degismistir die orda gordum halende var Logo bizim sitenin aynisi.

lazkopat
25 Şubat 2018, 23:45
Iyi aksamlar usta Keske olmasaydi bu arkadasimiz IP TV
Listesi sunan arkadas orada ilk siraya yazmisti... ozbeceriksizler degismistir die orda gordum halende var Logo bizim sitenin aynisi. .

bende tam onu sormusdum. Neden böyle birsey yapdi ? bide sarkili logolu filan ?

karam82
25 Şubat 2018, 23:52
@lazkopat arkadasim.

bu yazismada benim kendisine bir saygisizligim varmi.? varsa ben göremedim.
Kendisinden özür dilenmeyecek bir durumda bana yapmis oldugu yardimdan dolayi özür de dilemismiyim.? Bana yaptigi yardimlardan dolayi diledim.
Burdaki banini tekrar kaldirmismiydim.? Evet kaldirdim 3 dört saat öncesine kadar yedek üyeligiyle beraber suan kapattim.

Bunlardan sonra bunda artik art niyetmi ararsin yoksa ne herkesin kendi fikrine kalmis.
Benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum olmadi, dedigim gibi zamaninda yardimini da gördüm.

Bundan sonrasina da artik bakacagim bakalim..

lazkopat
25 Şubat 2018, 23:54
@lazkopat arkadasim.

bu yazismada benim kendisine bir saygisizligim varmi.? varsa ben göremedim.
Kendisinden özür dilenmeyecek bir durumda bana yapmis oldugu yardimdan dolayi özür de dilemismiyim.? Bana yaptigi yardimlardan dolayi diledim.
Burdaki banini tekrar kaldirmismiydim.? Evet kaldirdim 3 dört saat öncesine kadar yedek üyeligiyle beraber suan kapattim.

Bunlardan sonra bunda artik art niyetmi ararsin yoksa ne herkesin kendi fikrine kalmis.
Benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum olmadi, dedigim gibi zamaninda yardimini da gördüm.

Bundan sonrasina da artik bakacagim bakalim..

Reis sen beni bugun yanlis anlion :D ben usagi tanimam bile ne yilmazi tanirim ne baskasini iptvsini kulanirdim :D
olayida bilmem tek iptvde bu sitenin reklamini yapardi ,degil onu sordum

karam82
26 Şubat 2018, 00:01
@lazkopat yok arkadasim neden yapti art niyetmi diyince tam anlayamadim.
art niyetmi yoksa ne icin yaptigini bilemedigimden.

lazkopat
26 Şubat 2018, 00:04
@lazkopat yok arkadasim neden yapti art niyetmi diyince tam anlayamadim.
art niyetmi yoksa ne icin yaptigini bilemedigimden.

yok benim ona karsi bir saygisizligim varmi filan dedin ya onu diyorum.
Yok elbetdeki hem ben karismakda istemem :)
Seni bilende bilir onu bilende bilir.

Sadece arasdirdiydim siteyi acmis kendi adina serverde almanyadan o yüzden sordum.

Ben basda buraya ait sandim cünki weiterleitung buraya ama server sizin degil.

yadikar
26 Şubat 2018, 00:06
Ilk bilgisayarımı 2000 yılında aldım ve bir arkadaşa bana öğretmesi için rica ettim o da bana Beceriksizleri gösterdi ve burayı oku her şeyi öğrenirsin dedi tam 18 yıldır okuyorum önce beceriksizler sonra onun devamı öz beceriksizler demek istediğim usta burada çok şeyler gördüm Gsworld`u bazı en yakınındakiler bile çekemediler gittiler yeni yeni forumlar açtılar ve hep gümlediler çünkü unuttukları bir şey vardı forumu herkes açar ama herkes marka olamazdı onun için usta bu tip şeyleri ilerde de yaşayacaksın ama fazla kafana takmayacaksın çünkü dediğim gibi öz beceriksizler bir marka onların bu seviyeye gele bilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım, benden bu kadar usta inşallah kendimi ifade etmişimdir.

Memoli1976x
26 Şubat 2018, 00:09
Madem bu Konu acildi burda bende bir iseyler yazayim.

Eski Board kapandiktan sonra hepimiz icin bir kayip oldu. Ama bircok Görevli arkadaslarla skypede telegramda görüsmelerimiz devam ediyordu.

Tabiki hepimizin ici buruktu, hepimiz olurya belki GSworld Hocamiz yapar bize bir kiyak tekrar acar Boardu diye bekliyorduk.

Lakin bu malesef olmadi. Karam Hocam son güne kadar cok ugras verdi Board devam etsin diye hatta ben dahil diger hocalarim bile GSWorld Hocamizla görüsme yapti ama nafile geri dönüsü olmayan bir Noktaya gelmistik, derken Board gercekten kapandi.

Aradan 2 Ay gectikten sonra Karam hocadan habersiz önce bir kac Görevli Arkadaslarimizla nasil bu Boardu tekrar acariz diye fikirler üretmeye calistik, cünkü beceriklersiz günler gecmek bilmiyordu. Baska yerlerde takilsakta buranin yerini sicakligini hic bir yer tutmuyordu.

Sonra Karam hocayida ikna ederek telegrama getirdikten sonra, yeni sifirdan bir Board acalim diye tavsiyelerde bulunduk kendisine.

Tabi Board acmak kolay ama bunun Masraflarini karsilamak sonra ayarlari yapmak kolay bir is degildi, sonucta hic birimiz dört dörtlük bilgi sahibi degildik.

Aradan gine bir zaman gectikten sonra Görevli Arkadaslarimiz arasinda Para Toplayip Yeni Boardumuzu acmaya karar verdik. Sagolsun o dönem suan bilmedigimiz bir sebeden dolayi aramizda olmayan hakan123 hocamizinda board ayarlarinda cok katkisi oldu. Cok Ugraslar sonrasi ve 5 Ay gibi uzun bir sürecten sonra Yeni Özbeceriksizler.com Boardumuzu nihayet actik.

Uzun Lafin Kisasi Suan bu Board tekrar acildiysa ve ayaktaysa bunu bizlerden haric sizlerede borcluyuz. Sizler bizi hic bir zaman yanliz birakmadiniz. Üye sayimiz sizlerin sayesinde kisa zaman icinde gün gectikce cogaldi ve halen cogalmakta. Sayenizde eski günlerimize geri döndük.

Simdi burda bir kisi cikmis sadece banlandigi icin Boardu Kopyalayarak bizleri cökertmeye calisiyor. Sizler ve Görevli Arkadaslarim oldugu sürece biz burda daima ayakta kalacagiz insallah.

Herkese hayirli Boardlar dilerim.

lazkopat
26 Şubat 2018, 00:13
Ilk bilgisayarımı 2000 yılında aldım ve bir arkadaşa bana öğretmesi için rica ettim o da bana Beceriksizleri gösterdi ve burayı oku her şeyi öğrenirsin dedi tam 18 yıldır okuyorum önce beceriksizler sonra onun devamı öz beceriksizler demek istediğim usta burada çok şeyler gördüm Gsworld`u bazı en yakınındakiler bile çekemediler gittiler yeni yeni forumlar açtılar ve hep gümlediler çünkü unuttukları bir şey vardı forumu herkes açar ama herkes marka olamazdı onun için usta bu tip şeyleri ilerde de yaşayacaksın ama fazla kafana takmayacaksın çünkü dediğim gibi öz beceriksizler bir marka onların bu seviyeye gele bilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım, benden bu kadar usta inşallah kendimi ifade etmişimdir.

Aynen bencede. O zaman neden yapdigi anlasildi ama tutmaz bende kaydetdim sayfayi burasi sanip :D

Firin mirin dedin acikdim abim ya...

karam82
26 Şubat 2018, 00:16
@yadigar usta

Ben ilk Beceriksizlere üyelik almak icin 2 sene gibi süre takip ettim, sonunda üye olabilmistim, ama 2 sene zor üye oldugumdan dolayi forum nedir dahi bilmiyordum.
ilk basta inceledim konu acmaya dahi cekiniyordum, sonra yavas yavas foruma alismistim.

Fikra bölümünde konular aciyordum, bir baktim ozamanlar benjon ustam bana 3 fikradan fazla konu acamazsin demisti, banlanacagim diyordum cekindim, benjon ustaya ozamanlar yazmaya basladim ustam acemiyim bana yardimci ol diye.

Sagolsun bana bir cok seyde cok yardimci oldu, onun sayesinde beceriksizleri benimsedim. elimden geldigi kadar da imkanimda el verdikce bu bayragi devam sürdürürüz gittigi yere kadar, elbet birgün bizde baskalarina bu bayragi devir edecegiz.

Herseyin Basi Saygi, Sayginin olmadigi yerde zaten biz hic bir zaman yer almadik.

inan66
26 Şubat 2018, 00:30
Gercekten Bende cokseyler ogrendim halende ogreniyorum oz beceriksizlerden Herkesten Allah razi olsun.
Bazi kendini bilmezler var onlarida Allah havale edelim.
Iyi geceler herkese
Saygilar

Savaş
26 Şubat 2018, 00:43
Slm board sakinleri bir insan küfür argoya sarilirsa o insan cahil insandir. En iyisi saygili olmak kalp kirmaya gerek yok. Karam ustanin dedigi gibi bu ilk beceriksizler boardda cöken boardda iyi dostluklar vardi hatta angarali abimiz vardi bizim ve güzelde gidiyodu hepimiz tabiki biseyler bilgimize katiyoruz sonucta paylasim plattformu. El elden üstündür, egerki biri ben hep bilirim ederim derse egosunu tatmin etmemis kisidir ve hayir gelmez. Insallah hepimiz dostca saygili bir sekilde bu gemide ilerleriz.

Saygilar

Prens-66
26 Şubat 2018, 00:59
Ben şahsen ön yargıdan başka birşey göremedim, 30 yıl çalışmış ama boşuna..

24 Saat Bilgisayarın başından kalkmayan vesayre ile uğraşan otomatik olarak ne Asalak sınıfına girer, ne'de Sozialamt'dan geçinir.

Acaba, hiç sordu mu Sıhhat sorunu mu var veya Ameliyat mu oldu, bir süre çalışamaz Raporu almış veya başka bilmediğimiz Ailevi sorunlar.

Herşey hoşgörüye bakar, bu Konuda samimi olanımız ne yazık ki çok azdır.

Hakaret ettiği Insanı Kapısında Temizlikci olarak çalıştıracak kişi, acaba ne kadar aciz durumda, siz karar verin!

Uzaklaştırma en iyisi olmuş, Arkadaşlara Hayırlı Forumlar dilerim!

Bu tür konularda, örnekteki gibi hiç uzatmayın seviyelerine inmeyin, derhal şikayet edin.

Saygılar

Rammstein
26 Şubat 2018, 00:59
@karam82 ; birakin hocam kopyalayan kopyalasin boardi, ben olsam umursamazdim. Eski beceriksizler zamaninda bircok kopyasi yapilmadimi ? Cok iyi hatirliyorum, rengi bile ayni boardlar vardi. Kopya aslini yuceltir bence.

Zehra2013
26 Şubat 2018, 01:01
karam abi senin yaptiklarini biliyoruz.
insallah hersey senin diledigin gibi olur.

karam82
26 Şubat 2018, 01:08
@prens66 hocam kusura bakma arada unuttum seni geri dönüs yaptim mesajina
@ramstein arkadasim bir elin nesi iki elin sesi var, nette kac forum avrupali Türklere hitap ediyor, herkes kendince ayri saz calmasiyla anca birbirimize zarar veririz.
@zehra2013 güzel dileklerin icin tesekkür ederim.

Prens-66
26 Şubat 2018, 01:15
@karam

Hocam sıkıntı yok, senin daha önemli işlerin vardır, kusurluk iş olmaz aramızda.

03Afyon
26 Şubat 2018, 01:52
Usta takma kafaya, diger arkadasta insallah yaptigi hatadan geri dönüs yapar.
vermis oldugun emek senelerdir bilen zaten biliyor.

kolay gelsin

AHMAD ZAHIR
26 Şubat 2018, 02:14
sELAM SAAT sabahın 6 sı neler konuşuyor insanlar :S

değmez inanın hiçbirşey için

namaz kılan kendıne kılmayan kendıne bırakın dın dıl ırk ıslerını tasımayın buralara

ortak cıkarlar ıcın buradayız ortak cıkarın yoksa bas çarpıya cık gıtsın.

kolay olanı herkes yapar maksat zor u yapmakta. yapta görelim.

smeilet
26 Şubat 2018, 08:08
Disiplin icin forum kuralları mutlaka sert olmalı. Huzur ancak öyle sağlanır. Devamlı şikayet edilen üyelere ciddi uyarılar yada cezalar verilmeli.Eski üye yada çok mesajı olana ayrı muamele yapılmamalı.
Forumun huzuru için gereken tek şey SAYGI.

dalli
26 Şubat 2018, 08:12
slm..
Bizim Türk Dilin,de bir deyim vardır,,
Meyve veren Ağaç Taşlanır..
Arkadaşlar farkındamısınız böyle olaylar bizleri bir birimize dahada kenetlendiriyor..
Birde olaya böyle bakın ..��
Selamlar..

ali84
26 Şubat 2018, 11:25
ilk önce gecmis olsun böyle ortamlara kendimizi alistirmak cok zordur önemli olan birbirimizle kaynasmak bu site gercekten cok güzel olaylara bilgilere ortamlarla gelistirilmistir.birbirimizin sorunlarini,düsüncelerini,yardimlasmasini,fikir alisverisini daha neler vardir.gencler ne güzel yardimlasma yapiyor bilmedigimiz konularla birbirimize yardim etmeye calisiyoruz.gelelim konumuza bazi arkadaslar konuyu anlamadan düsüncelerini yaziyor ilk önce düsünün ne demek ister veya yalnissa onu dogru ikna etmeye calismaliyiz.küfürle bagirmakla biryere varamayiz bizler ilk önce eger yaptigimiz bir hatamaiz olursa özür dilemesini bilmeliyiz.arkadaslar ben fazla katki yapamadim önceki beceriksizlerde birseyler yapmaya calistim. suan isler yogunlugundan zaman olmuyor ama gencler bu siteyi devam ettirsinler.önemli olan hep ben,bana,benim dedigim olursa ileriye gidemeyiz ama biz,bizlerr hep braber olursak iste ileriye dogru gelisiriz.arkadaslar kötü sözlerle biryere varamayiz birbirmizle iyi gecinmeye calismaliyiz.zamanim yok herkese selamlar sevgiler insallah hersey cok güzel olur saygilarla.

deniz2000
26 Şubat 2018, 13:06
biz öz beceriksizler
yardimlasmayi seven dostur candir birsine yardim etmek icin birbiyle
yarisan kardeslerdir bizim elimize kimse su dökemez biz cünkü bir bütünüz
bizi kiskananlar cati catir catlasin amin, ustalarim üye kardeslerim
sizleri cok seviyorum saygilarimi sunuyorum

böyle olaylarin bir daha yasanmamasini temenni ederim

üc kurusluk dünyada birbirimizi kirmiyalim

carsi
26 Şubat 2018, 13:58
Saglik olsun ve bende bu duruma böyle yazismaya cok üzüldüm. Bence insanlar birbiriyle sevgi ve saygi cercevesinde yazsalar bu dünyada savas dögüs cinayet vs olmaz! Birde lütfen her olaya Din, kültr, dil ve ne olursa olsun insanlari azarlamyin. Insanlar ilk basda kendisine sormali ben insanmiyim görevimi yerine getiriyormuyum die, sonra karsi tarafa sorsun!
Insan bir insni kirmasi basit ama onu onarmasi bence zor yada imkansiz.

3 günlük dünya bari burda dost kardes olun bir birinizi yemeyin :)

Saygimla sevgimle cArsi

tr-22
26 Şubat 2018, 14:10
Bence sikatci olan arkadas,yazilanlarin tamamini aktarmamis,yazilanlari hepsini okudum küfür diye kecen hic bir yazi yok,yilmaz68 kardesimiz biiraz fazla inciti yada kirici yazmis fakat konunun buralara gelmesinin hic bir neden göremedim.

Bir cok kisilerde sikayet edeni hakli bulmus, bir ata sözü vardir vurun abaliya herkezde yilmaz68 arkadasimizin üzerine gitmis,yalniz dedigim gib bu arkadasimizi bu yazilari yazmasinin hesas sebibi ne? yilmaz68 yazilanlarindan anladigim bir komplaya gelmis gibi bana geliyor,bunlar sirf benim düsüncelerim.

herkezin nasil ayni düsüncede ayni fikirde olamayacagi gibi ama karsilikli biraz saygi gösterilse daha iyi olur.

PS: yanlis anlasilmasin,ben ne sikayet edeni tanirim nede yilmaz68,yalniz kendi fikrimi acikladim.

Mesut64
26 Şubat 2018, 15:14
Aslinda ben Tahmin edebiliyorum neden yaptigini, IPTV konusunda Boardumuzda cok
talep var ve bu konuda kendiside bayagi bilgili ve cok link de verdi buraya, ama ne
olduysa gecen hafta oldu, Boardumuza bir IPTV Panel actim ve daha yeni baslamamiza
rahmen cok talep olunca kendisi sadece "vay be helal olsun" diye kuru bir yorumdan sonra
böyle bir girisimde bulundu, hatta onun linklerini de takip ettigimden o günün aksamina
boardu baska bir adresde kopyalanmis olarak görüp karam usta ya durumu bildirdim.

Neyse Ak koyun ile Kara koyun belli oldu, yilmaz usta niyetini belli ederek Bizim gibi senelerin
Tecrübesini kazanmis degerli bir Aile yi kaybetti. Hayatda ne olursa olsun hep iyilik kazanir
ve Kötülük kaybeder, böylelikle kaybeden kendisi oldu.

Kalin Saglicakla!

lazkopat
26 Şubat 2018, 15:38
Aslinda ben Tahmin edebiliyorum neden yaptigini, IPTV konusunda Boardumuzda cok
talep var ve bu konuda kendiside bayagi bilgili ve cok link de verdi buraya, ama ne
olduysa gecen hafta oldu, Boardumuza bir IPTV Panel actim ve daha yeni baslamamiza
rahmen cok talep olunca kendisi sadece "vay be helal olsun" diye kuru bir yorumdan sonra
böyle bir girisimde bulundu, hatta onun linklerini de takip ettigimden o günün aksamina
boardu baska bir adresde kopyalanmis olarak görüp karam usta ya durumu bildirdim.

Neyse Ak koyun ile Kara koyun belli oldu, yilmaz usta niyetini belli ederek Bizim gibi senelerin
Tecrübesini kazanmis degerli bir Aile yi kaybetti. Hayatda ne olursa olsun hep iyilik kazanir
ve Kötülük kaybeder, böylelikle kaybeden kendisi oldu.

Kalin Saglicakla!

Benim tahminimde IPTV yüzündendi. Halbuki ikinizde beraber cok iyi is basarmisdiniz bu kargasa cekememezlik niye bilmiyorum yazik.
Ki panel acmanda bir sakinca göremiyorumki ? Ne güzel bir hizmet herkesin sevinmesi gurur duymasi gerek. Ayni isi yapan bile destek cikmasi gerek.
Sen panel yapdin diye onun linkleri ölcek diye birsey yokki ?

Nedense buda yine bizim milletimize has bir olay, biz o yüzden yavas gelisen bir ülke/milletiz hep bu itis kakis yüzünden birakin ya kim ne yaparsa yapsin daha iyisi yapanda varsa saygi gösterip helal olsun demek gerekir.

bide bizde olaylar hemen kirip döküp daha fazla zarar vermeye kalb kirmaya gidiyor. halbuki ortada cok basit birsey varken hal olmicak birsey bile yokken.

karam82
26 Şubat 2018, 16:00
@Tr-22 Arkadasim, ben o olayin pesinde yilmaz68 arkadasla görüsmeden önce diger üyemizle görüstüm, ve üyeliginin iptali olcagini söyledim kendisine.
bu banladigim arkadasin bana dedigim gibi kendi yazilimlarindan destegi oldu, ama o arkadasin burdaki arkadas oldugunu dahi bilmiyordum, kendi sayfasinda bize davet etmistim zamaninda, bu yardimlarin hatrina kendisinden özür de diledim benim hatam olmadigi halde, üyeligini de tekrar actim sonra devami gelince mecbur kaldim banlamaya, olay hangi üyemiz oldugu degil o anki durumda gerektigi gibi davrandim.
Beni bilen biliyor ustam ben haksizlik olmasin diye üye ye karsi görevlinin yetkisini dahi almis oldugum olaylar var, yeterki haksizlik olmasin diye.

@lazkopat ustam bir elin nesi iki elin sesi var, bosuna demiyorum, nette kactane forum var Avrupali Türkleri temsil eden.
yoksa bir cok kaliteli forum var bizlerden de kat kat üstünler, ama Avrupali Türkler icin olani yok..

Hayirlisi Artik bakalim insallah ikimizinde zararli cikacagi sonuclar olusmaz.

Saygilar

karam82

safak67
26 Şubat 2018, 16:18
Üzme kendini usta
en dogru olanini yapmissin
hatta fazla bile beklemissin
kendini o kadar öven insandan kimseye hayir gelmez

hekimoglu
26 Şubat 2018, 16:22
Eger yasanilanlar sadece paylasilanlarla sinirli kaldiysa bile bu sekil hircinlasip saygisizlikta tavan yapmak kimsenin haddine degildir. Özbeceriksizler ailesi icinde yardimlasma eksiklerimizi tamamlama ve hos zaman gecirme yasanip yasatilirken elbette her toplumda oldugu gibi herkesin dikkat etmesi gereken belirli kurallar vardir ve kimsenin bu kurallari dikkate almayip kafasina göre takilmasi söz konusu degildir.

Bu anlamda keske hic yasanmasaydi Boarda faydali bir insani kaybetmeseydik diye düsünenler olsa bile Karam82 arkadasimiz yapmasi gerekeni yapmistir, zaten o arkadasta neden öyle davrandigini anlatip saygisizligindan dolayi özür dileyecegi yerde olayi dahada büyük boyutlara tasiyarak ya birtürlü tatmin edemedigi egosuna yenik düsüp yada art niyetiyle yanlisa devam ettiginden farkli bir davranis haketmemistir. Umarim yanlisini anlar geregini yapar herkes icin iyiside hayirlisida budur karsilikli birbirine zarar verici tutumlarda israr kimseye fayda saglamaz.

Bize düsen, arada ayni fikirde olmasakta kimseye hakaret etmeden incitmeden kisisel haklara saygi göstererek birlik beraberlik kardeslik havasinda Boardimiza sahip cikmak güzel seyler yapmaya devam etmektir.

Saygi ve sevgiyle kalmaniz dilegiyle, iyi forumlar.

carsi
26 Şubat 2018, 18:29
Bakin arkadaslar ben hep haklinin yanindayim kimsenin bosa iftira veya sayisiz bir sekilde suclanmasini istemem!
Ama okuyunca biraz dondum kaldim ve düsündüm neden tüm aralarinda gecen chat konusmasi sunulmamis?
Simdi arkadasimiz baya yardim isteyince yardim sever bir kisi ve inanmiyorum bu is IPTV yüzünden bu duruma kadar geldigini!
Birde bu arkadas bu boradun Backup nasil ele gecirdi neden kendisinde backup var?

Tartistigi üye ile arasinda gecen tüm konusmalarin sunulmadigini idda ediyor Eger öyle degilse bence kanitlanmali cünki yoksa bu büyük bir iftiradir ve güzel bir durumda degil Forum hakkinda!

Iddaya karsi aciklik lazim yani kanit!

Bu forumun kopyalanmasinida dogru bulmuyorum ve kiniyorum. Bizler bir cati altinda güzel yerlere varacagimiza kuyumuzu kaziyoruz :(

Sakin kimse yanlis algilamasin ben asla taraf tutmam, eger tutarsamda dogruyu tutarim hak yerini bulsun derim

Saygilarimla

Deliyurek35
26 Şubat 2018, 18:43
@carsi arkadasa katiliyorum,yigidi oldürün hakkini yemeyin.

karam82
26 Şubat 2018, 19:23
@carsi arkadasim yazismalarin hepsi bana iletildimi iletilmedimi bu konu hakkinda ben birsey malesef diyemem, ikisinin arasinda gecen yazismalar.
bana iletilenler ayni sekil buraya yazdim zaten ne bir virgül eksik nede fazla.
Eksigi varsa tek caresi bana ulassin tüm mesajlasmayi okuyum duruyorsa hesabinda, hem okuyum hemde konuya ekleme yapayim baska yapabilcegim bir durum yok.
Backup olayi degil arkadasim, bot yazilimiyla konulari cekme olayi.

@Deliyürek35 Arkadasim biz yardimini inkar etmedikki, özellikle üzerine basa basa söyledim bana yardimi olmus bir arkadasimiz ve bu forumda üyeliginin bana yardim eden kisi oldugunu bilmiyordum ve bundan dolayida kendisinden zaten özür diledim, benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum olmadi.

lazkopat
26 Şubat 2018, 19:47
bence konu kimi ilgilendiriyorsa o yazismanin komplesini yolamasi gerek.
ve bence mahkeme gibi bir bölüm lazim bu konu icin degil ilersi icin bir topic mesela 6 kisi ve böyle meseleler icin karar verilen bir yer.
Yoksa cok haksizliklar olur. Bende bir kac kere bazi kisilerin cok zit ve sinir bozucu yazdiklarini gördüm fakat ikaz edeni görmedim.
eger tarafsiz oluncaksa bu boarda ki öyle umuyorum... kendi samimi olan kisiler arasindan cikip normal üyelerede söz hakki dogmasi lazim...

bu nacizhane fikrim, kimse hemen üstüne alinmasin. Ama cogu boardlarda oldugu gibi burdada malesef son sözü admin veriyor eh modlarda ondan yana dogal olarak.
ama tekrar diyorum ben yilmazi tanimam etmem sirf kendimi onun yerine koyuyorum eger hak diyorsaniz tamam ama kendi kafanizdada soru isaretleri varsa (bana sirf bu mesajlar iletildi ondan önce ne oldu diyorsan admin) o zaman baslarda neler oldu ne tartismalar oldu bence onada bir bakilmali.

Carsi arkadasin demesine katiliyorum ve sanirim hemen hemen ayni fikirdeyiz benim demek istedigimde bu

Saygilar

tr-22
26 Şubat 2018, 20:08
Tekrar yazmayi düsünmüyordum ama dayanamadim,sevgili karam82 bence bu konuyu fazla uzatmaya gerek,mesajini alan aldi fikrinide bir cok üyemiz pozitif yada negatif

yazacagini yazdi,daha fazla uzamadan konuyu kapatsaniz daha iyi olur düsüncesindeyim,bunu yazmamin nedeni burada bir cok konular güzel yazisirken maalesef

sonunda tartismalar cikiyor,tabiki kara yine sizlerin.

saygilarimla

karam82
26 Şubat 2018, 20:54
@lazkopat arkadasim adil olmak icin bir mesaj öncesinde dedigim gibi üyelere karsi görevde olan bazi arkadasin görevini aldim.
Görevlimiz dahi olmus olsa o durumda üyeye karsi haksizlik olusmamasi icin, fazla derine girmeme gerek yok, fazla da olmasa bu durumu bilenler biliyor, ben her zaman adil olmaya calismaktayim.
Aldigim kararlar hepsi dogrudur demiyorum, o an alinmasi gereken kararlardir ama dogru ama yalnis ama bir karar verilmesi gereken durumlar.

@Tr-22 Arkadasim söylediklerine harfiyen katiliyorum, benim tarafimdan uzatilcak bir durum söz konusu degil, varsa eksiklik bana ulasacagi yerler var kendisi biliyor irtibaat kursun ve eksikleri görelim ve ona görede yol alalim.

Ben bu olayin bu derece uzamasini istemezdim, forumdaki üyelerden özür dileyerek bu konunun dahada uzamamasi icin
Bilgi amacli kapatiyorum.

bundan sonra yazilcaklar anca tekrar tekrar ayni konusmalar olcaktir,

Tekrar Herkesten kendi adima hatam varsa Özür dilerim.

Iyi Forumlar.