PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vw passat icin yardim

arda_27
25 Şubat 2018, 14:02
slm arkadaslar benim 2007 passat var turbo cok hafif ses gelmeye basladi soguk biraz daha cok ama cok hafif bir ses var arabanin gitmesinde filan bir sorun yok ,araba 280 binde ama motor 140 binde 2 ay önce takildi yag pompasi bozulmustu motoru yedik ,simdi sorum eger turbo bozuk ise nerden alabilirim ebayda var 2 yil garantili bakim yapilmis 200 eu ,sizlerin tavsiyesi nedir saygilarimla

lazkopat
25 Şubat 2018, 15:03
slm arkadaslar benim 2007 passat var turbo cok hafif ses gelmeye basladi soguk biraz daha cok ama cok hafif bir ses var arabanin gitmesinde filan bir sorun yok ,araba 280 binde ama motor 140 binde 2 ay önce takildi yag pompasi bozulmustu motoru yedik ,simdi sorum eger turbo bozuk ise nerden alabilirim ebayda var 2 yil garantili bakim yapilmis 200 eu ,sizlerin tavsiyesi nedir saygilarimla

Sirf ses yapiyor diye hemen panik yapma bence. Havalar beli bizim hanimin arabasi 2000km de ve demin bende turbosunu duydum.Gitmeden baya beli eder kendisini ses daha cok artar.

D.J.El-Rey
25 Şubat 2018, 15:10
AGR Ventilden de ses gelebilir,Passatlarda hastaliktir,birde onu kontroll ettir bence.

arda_27
10 Mart 2018, 12:59
tsk ler kardeslerim bekleyecegiz ve ne olacak bu dizel durumu ama yinede tavsiye edeceginiz varsa yazin bulunsun allah razi olsun simdiden

melih1998
10 Mart 2018, 22:46
Sa Arkadasim Büyük bi ihtimalle turbo islik atiyor olabilir(Pfeifen) isininca azaliyorsa dert etme.Aracin 2007 model oldugunu yazmissin Yani Euro 4 oluyor para ederken satmaya bak derim.

arda_27
13 Mart 2018, 14:47
sagol kardesim evet isininca azalma var ama sogukken duyuluyor vallahi 10 ayda 2000 bin masraf ettim onun icin 1 yil daha binmeyi dusunuyorum veya iyi bir angebot yaparlarsa bu dizelleri toplamak icin verip baska bir sey almayi dusunuyorum allah razi olsun yine tavsiyen varsa turbo alabilecegim bir yer ( tabi bozulduzaman )

melih1998
13 Mart 2018, 20:36
AS Nerde kaldigini bilmiyorum ama Leverkusende http://carparts.bender2000.de/ E mail olarak yazip ve mail olarak cevap yaziyorlar.telefonla olmuyor.kolay gelsin

cemil-04
16 Mart 2018, 21:14
yag pompasi bozuldugu zaman ilk önce turboyu bozar. siz motoru degistirdiginiz icin turboda degismistir tahminimce. turbolarin biraz ses yapmasi gayet normal tabiki asiriya kacmamasi lazim. turbonun wellesinde bosluk varmi diye baka bilirsin. wellede az birsey bosluk olmasi normal ama sag sola fazlaca oynuyorsa yataklari asinmis demektir ve motorda fazla yag yakmaya baslar.